Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:00 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Płatki owsiane "na sucho"?
PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 6:01 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 28, 2016 5:54 pm
Postów: 1
Witam
Postanowiłem zdrowiej się odżywiać.Odrzuciłem (po ciężkiej walce) słodycze i fastfoody pozostało mi tylko dodanie jakiś zdrowych dań do mojego menu.Zacząłem od śniadania i już mam mały problem.
Chciałbym się nauczyć jeść płatki owsiane ale mój problem polega na tym,że nigdy nie przepadałem za płatkami z mlekiem.

Najpierw próbowałem z wodą przez co zrobiłem taką papkę,że ledwo to zjadłem.
2 próba wsypałem płatki do miski i zalałem zimnym mlekiem i niestety też mi nie podeszło.

Natomiast następnym razem wsypałem płatki do miski,i mleko osobno do szklanki i jadłem na sucho chrupiąc i popijając zimnym mlekiem.Efekt taki,że smakowało do tego obyło się bez problemów gastrycznych i tu mam parę pytań.

1.Takie jedzenie płatków nie powoduję "zabicia" składników odżywczych w nich zawartych?
2.Przez takie jedzenie mogę sobie zrobić coś z żołądkiem?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Płatki owsiane "na sucho"?
PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 9:56 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 28, 2016 12:22 pm
Postów: 4
Nie mam pojęcia czy płatki na sucho szkodzą, wydaje mi się, że nie powinny, ale nie chcę się wypowiadać, na temat tematów, na których się nie znam. Natomiast mogę ci polecić spróbowanie jedzenia bananów z rozgniecionym bananem z dodatkiem odrobiny wody. Moim zdaniem jest to pyszna opcja, dla ludzi nie chcących pić mleka :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Płatki owsiane "na sucho"?
PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 10:20 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 29, 2016 10:14 am
Postów: 5
Witam,
Proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej żwyności ekologicznej. Zajmuje to kilka minut.
https://www.ankietka.pl/ankieta/251931/ankieta-dotyczaca-wiedzy-konsumentow-na-temat-zywnosci-ekologicznej-oraz-motywow-jej-zakupu.ht


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Płatki owsiane "na sucho"?
PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 11:43 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Gru 10, 2016 7:48 pm
Postów: 3
Mogą prowadzić do odwodnienia organizmu http://www.wzjgforum.pl/odwodnienie-we-wrzodziejacym-zapaleniu-jelita-grubego/


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności