Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:50 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 7:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 21, 2016 1:31 pm
Postów: 16
Miejscowość: Nasut
Polecam Bulgarian Tribulus Original, który zawiera, standaryzowany na zawartość saponin steroidowych, wyciąg z ziela buzdyganka ziemnego (do produkcji 1 kg ekstraktu wykorzystuje się aż 50 kg suchego ziela). Suplement wspomaga wydzielanie testosteronu, który sprzyja rozwojowi masy i siły mięśniowej, a także wspomaga popęd seksualny.

http://hepatica.pl/sklep/tribulus/
Image


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 4:43 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Wto Mar 25, 2014 7:43 pm
Postów: 173
Witam,
Najpierw badanie lekarskie powinno wykluczyć przyczyny wynikające z fizjologii: alkohol i używki, brak snu, cukrzyca, operacje prostaty, palenie tytoniu i inne.

Może warto zrobić test, który określi czy kłopoty z erekcją są fizjologiczne, czy psychologiczne. Trzeba członek przed spaniem okleić paskiem znaczków pocztowych. Jeśli rano ten pasek jest zerwany to przyczyną kłopotów są problemy psychologiczne. jeśli pasek ze znaczków pocztowych nie jest zerwany to przyczyny klopotów z erekcją są fizjologiczne. Ten test podaję na podstawie strony 413 ("Zaburzenia erekcji") książki Pana DR. Jamesa A. Duke: "Zielona Apteka".
Jest dużo ziół wspomagają erekcję: na przykład żeń-szeń ( o ile nie ma problemów z nadciśnieniem), kolcowój chiński (handlowa nazwa goja)(na pewno zdrowszy ten suszony metodami naturalnymi-prawdopodobnie na słońcu, ale też i droższy). W sklepach zielarskich jest dostępny kolcowój chiński konserwowany chemicznie. I uwag często stosując dane zioło trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo ono może zacząć być skuteczne po kilku miesiącach.
Pozdrawiam,
Ryszard Roszkowski


https://ryszrosz.blogspot.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 9:30 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
U nas był wielki problem z erekcją a do tego mąż uważał, że wszystko jest ok wstydził sie do tego przyznać, dopiero po kilku rozmowach udało mi sie go zmusić do wyznania prawdy. Obecnie bierze maxon active i jest wszystko ok


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Śro Lut 22, 2017 11:41 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
MaxOn Active pomaga, bardzo dobry lek na erekcję, zdecydowanie lepiej działa niż suplementy. Mój mąż ma tylko sporadycznie takie problemy, głównie gdy wraca późno zmęczony z pracy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 10:41 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Ja już miewam coraz częściej problemy z erekcją :roll: stresująca praca, wiek, wszystko robi swoje niestety. Maxon active biore co jakiś czas to chociaż to pomaga, a i sam lek jest w aptekach łatwo dostępny bez recepty.Panowie trzeba przyzwyczajać się w pewnym wieku do takich problemów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Śro Mar 22, 2017 8:13 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Noo niestety wiek daje o sobie mój mąż też właśnie zmagał się z tym problemem ale przekonałam go do wizyty u lekarza i polecił mu maxon active teraz już jest o wiele lepiej może nie aż tak jak 20 lat temu ale daje radę coraz lepiej:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 9:40 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 7:48 pm
Postów: 40
mój mąż jest przed 40stką i ma problemy z erekcją, oczywiście do lekarza nie pójdzie bo się boi a może i wstydzi, a prawda jest taka że nie ma się czego wstydzić tylko trzeba dbać o zdrowie, my stosujemy maxon active i jesst duża poprawa w sprawch łóżkowych;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 4:19 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Wrz 18, 2018 4:17 pm
Postów: 1
Hej! Moja dziewczyna miała problemy to kupiłem jej Vigroan, bardzo ostry srodek... ale zarazem bardzo drogi. W dobie dzisiejszych czasów, gdy oszustów masa, jest ciezko rozroznic co dobre, a co złe. http://na-impotencje.pl/co-jest-dobre-na-zaburzenia-erekcji-jak-sobie-pomoc/ Przeczytałem o nim na tej stronie. Jak tez kupowaliscie, to powiedzcie. Mam nadzieje, ze bedzie dzialal - inaczej czeka mnie afera.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Czw Paź 11, 2018 8:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 14, 2018 6:26 pm
Postów: 26
Ja zamawiałam mężowi kapsułki Clavin Original na wapteka.pl; nie mamy tematów tabu, a już tym bardziej w sprawach łóżkowych. Jednak żeby samemu iść do apteki i kupić to już niekoniecznie, ach ci mężczyźni ;)Ale od czego jest internetowa apteka, chwilka i zamówienie zrobione. A czy ten środek pomaga? Potwierdzam, działa :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy z erekcją u faceta
PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 11:27 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 8:51 pm
Postów: 44
Cóż, takie problemy też się zdarzają. Może zatem warto zaczerpnąć u źródła i zapytać lekarzy?
Na jednym z portali na który natrafiłam masz taką możliwość https://lekarzpomaga.pl Jak znajdziesz chwilkę, to możesz wejść i zobaczyć. :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności