Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:29 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pią Lut 24, 2017 1:22 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 30, 2017 2:27 pm
Postów: 23
W ogóle nie ma takiej opcji, żeby "zadowolić się szamponem", chyba że nie zależy Ci na włosach ;0 zadaniem szamponu jest oczyszczenie naszej skóry głowy, te wszystkie szapomny, co to mają nawilżyć itd. to wielkie pic na wodę moim zdaniem ;) to właśnie odżywki/maski mają pielęgnować nasze wlosy. Musisz tylko dobrac odpowiednią dla siebie. Ja mogę polecić kallosy- bardzo pojemne, bardzo wydajne,można potrzymać dłużej na głowie jako maskę, lub spłukać po 2 minutach ;) jest ich całe mnóstwo, wklejam Ci recenzję mojego ulubionego ***


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 12:14 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 24, 2016 6:28 pm
Postów: 148
Najlepsze ma Chantal, zwłaszcza moją ukochaną ProSalon Intensis.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Śro Mar 08, 2017 12:23 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Mar 08, 2017 8:23 am
Postów: 27
Akurat jeżeli szukacie dobrych i skutecznych odżywek do włosów opartych na bazie naturalnych składników, to polecam zerknąć także na Eko-logiczny.pl gdzie znajdziecie ich szeroki wybór oraz zdecydowanie niższe ceny. W razie pytań służymy swoją pomocą :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 1:04 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Kwi 11, 2017 8:22 am
Postów: 16
Same odzywki oraz kosmetyki do włosów to jedna sprawa i jak najbardziej warto je stosować w celu poprawy ich kondycji czy objętości, natomiast moim zdaniem w wielu przypadkach jedyną słuszna drogą jest zabieg trychologii, akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

_________________
www.gabinettrychologii.eu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Śro Maj 17, 2017 1:45 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 30, 2017 2:27 pm
Postów: 23
Myślę, że kwesia pielęgnacji włosów zalezy już od danej osoby. Jak ktoś potrzbuje stosować odżywki, to czemu ma tego nie robić? Ja jestem zwolenniczką naturalnych sposobów: różnych płukanek, oleju kokosowego *** itp :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 10:50 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Ja mogę polecić całą serię Elastabion Floslek, najlepsza rzecz dla moich włosów ever.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 9:39 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Charcoal L'biotica, genialna seria, która całkowicie odmieniła moje włosy. W końcu są lśniące, lekkie i zdrowe.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 8:25 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lip 15, 2018 5:49 pm
Postów: 50
myślę,że jeśli nie masz zniszczonych włosów dobry szampon wystarczy, po co je dodatkowo obciążać


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 10:55 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
A może zamiast odzywek maski? L'biotica ma cudowne maski, ekspresowo odżywiające włosy. Ta "intensywnie regenerująca" to po prostu poezja.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 8:49 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
Postów: 103
Tej odżywki aktualnie używam *** jest bardzo dobra, na doz można kupic w niezłej cenie i mam też kilka innych na oku ale chcę najpierw tę skończyć, efekty mi się podobają, włosy się zrobily bardziej miękkie, przyjemniejsze w dotyku


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 10:16 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 01, 2018 12:11 pm
Postów: 2
warto nawilżać włosy. Można to robić za pomocą odżywki, serum albo olejkiem na końcówki :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 6:09 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
Pewnie że tak nawilżanie musi być zwłaszcza w takim sezonie jesienno-zimowym, gdzie włos jest narazony i na opady i tez na bakterie z przeroznego rodzaju nakryc głowy. A nawilzanie jednak i odżywia i wzmacnia strukture wlosa. Mnie koleżanka wkreciła w olejowanie olejem musztardowym z ekobieca.pl Zamowilam w wakacje na przetestowanie i faktycznie pomimo silnych promieni slonecznych - włosy nie straciły blasku i koloru, bo z tego co czytałam wlasnie olej musztardowy jest świetny nie tylko w regeneracji struktury włosa, ale i pielgnacji skory glowy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 1:51 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 07, 2017 1:32 pm
Postów: 108
Miejscowość: Suchy Las k. Poznania
Dobrym pomysłem jest olej musztardowy, tłoczony z nasion gorczycy, który zawiera kwasy tłuszczowe Omega, witaminy i minerały. Pobudza mikrokrążenie skóry głowy, dzięki czemu składniki odżywcze lepiej się wchłaniają. Pełni także rolę naturalnego środka na porost włosów, który je nawilża i nadaje połysk.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 11:19 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 12, 2020 12:28 pm
Postów: 17
Polecam odżywkę z naturalnymi olejkami z orzechów makadamia :) Z pewnością nie zaszkodzi :D ***


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Odżywki do włosów
PostWysłany: Sob Mar 28, 2020 4:04 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 22, 2019 3:33 pm
Postów: 39
Dla mnie odzywki Bielendy przerosły moje najśmielsze oczekiwania, kupując na nic się wielkiego nie nastawiałam, bo nie słyszałam żeby Bielenda była mocna w pielęgnacji włosów, raczej ich kojarzyłam z własnego doświadczenia z pielęgnacji twarzy i ciała. Odżywka z tatarakiem i kozieradką z serii Botanic spa rituals do włosów przetłuszczających się okazała się rewelacyjna :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności