Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:39 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 124 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Śro Gru 28, 2016 10:37 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

To już dziś 28 grudnia o 18.30 w Zielonce na hali OKiS (przy stacji pkp) jest zaplanowany Świąteczny Mecz Gwiazd zielonkowskiego unihokeja.Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest założyciel Klubu Dzikie Gęsi Zielonka Krzysztof Kulczycki. Będą walczyć dwie koedukacyjne drużyny... m.in. unihokejowe gwiazdy (grające na co dzień w zagranicznych klubach), członkowie kadry (byli i obecni)... będą też różne niespodzianki (nawet przed meczem) i konkursy... można będzie obejrzeć godzinę przed meczem tajniki rozgrzewki zawodników. Wśród uczestników jest już siedem rodzeństw znanych w unihokejowym świecie: siostry Chełstowskie, siostry Witak, bracia Sieńko, bracia Rydzewscy , rodzeństwa Kryńscy, Strzała i Wójcik Kto ma blisko zapraszamy!

https://www.facebook.com/MeczGwiazd/




Pozdrawiam z Wołomina życząc miłej zabawy


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 3:58 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Nie napisałam sprawozdania z tegorocznego Super Finału Ekstra Ligi Unihokeja... bo nie było karnych.
MUKS Zielonka, po prawdziwym horrorze, kiedy przegrywał 4:1...obudził się i zremisował 4:4, a w dogrywce w trzeciej minucie zdobył Mistrzostwo Polski 4:5. Myślałam że wpuści telewizja Gdańska na YT ten mecz... ale dotąd nie ma.


Pozdrawiam z Wołomina życząc Wesołych i zdrowych Świąt


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Śro Maj 31, 2017 7:19 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Nie pisałam ostatnio bo nie miałam w ogóle czasu... a jest się czym pochwalić:
po pierwsze wnuczka Gabi idzie na dobre w ślady swego starszego brata.Wygląda na to, że też ma talent Pomimo swych 13 lat osiągnęła już bardzo dobry poziom techniki gry w unihokeja. Na ostatnich Mistrzostwach Polski Młodziczek w fazie grupowej zdobyła w jednym meczu z zespołem dziewcząt z Żytowiecka aż 6 na 9 bramek dla Dzikich Gęsi Zielonka. Na drugi dzień już wszystkie drużyny wiedziały, że trzeba ją dobrze kryć... Zdobyła m.in. MVP Turnieju i najlepsza środkową tych mistrzostw. Poniżej link do 4 ostatnich unihokejowych meczów z Mistrzostw Polski Młodziczek 2017 Zielonka. To świetna promocja tego sportu. Film ma charakter edukacyjny ponieważ pokazuje wszystko od początku do końca. Mecze są chyba po raz pierwszy porządnie komentowane... zresztą osądźcie to sami. W roli komentatora zadebiutował Bartek Wójcik (w tym roku na pierwszym miejscu w statystykach bramkarskich seniorów na pzunihokeja)... Brawo!

https://www.youtube.com/watch?v=VZYWy4b6GwE

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Śro Mar 07, 2018 2:28 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Ostatnio mniej piszę (ale nagrywam, sprawdzam i analizuję różne mecze). Młody ostatnio gra tylko na treningach choć ma wg tabeli skuteczności z dotychczasowych meczów 86,86%...W ostatnią sobotę i niedzielę grali mecze z Ludźmierzem o wejście do półfinału MP mieli "stracha" z powodu przegranego pierwszego meczu, ale oba mecze wygrali 8:2 i 8:4 . Bardzo ważny był (bo decydujący) mecz niedzielny. Nagrywałam w niedzielę kamerą ustawioną na stojaku... może z ręki byłoby lepiej... Kilka razy nie nadążyłam za piłeczką i bardzo tego żałuję, bo film jest niepełnowartościowy. Pomimo wyraźnej wygranej 8:4, z danych na pzunihokeja chłopaki w obronie bardzo słabo grali (ja tego nie zauważyłam)... grali jak najgorsza drużyna ekstraligi... "stolik" naliczył bramkarzowi aż 39 obron (dużo więcej niż poprzedniego dnia)...

Gabi natomiast była w Gdyni na turnieju półfinałowym MP Juniorek Młodszych i tam udało się Dzikim Gęsiom wejść do finału MP.
Strzeliła 2 bramki i miała 4 asysty. Gratulacje

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Śro Kwi 04, 2018 5:07 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

W sobotę wieczorem o g.19 zapraszamy do OKiS w Zielonce na pierwszy mecz seniorów "o wszystko": MUKS Zielonka vs Szarotka Nowy Targ. Aktualny MISTRZ POLSKI w unihokeju przegrał na wyjeździe pierwszy mecz z Szarotką Nowy Targ, która MISTRZEM POLSKI była wielokroć. Prawo do gry o tytuł Mistrza Polski w sezonie 2017/2018 z Góralami Nowy Targ uzyska drużyna, która wygra 2 z 3 meczów. Jeśli więc MUKS Zielonka u siebie wygra w sobotę, będzie jeszcze mecz w niedzielę o g 10... staramy się by była transmisja tego meczu w necie, na sportowej tv... ale licząc że MUKS Zielonka jednak da radę... zapraszamy już dziś zwłaszcza jak ktoś ma blisko na halę OKiS (przy stacji PKP Zielonka) na mecz niedzielny... bo atmosfera meczu jest tam zawsze wspaniała. Wstęp wolny ponad 500 miejsc, gra na najwyższym u nas poziomie :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 7:17 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Po obu wygranych meczach, w sobotę, 21 kwietnia jedziemy do Rzeszowa na Super Finał Mistrzostw Polski ! Mecz MUKS Zielonka vs Górale Nowy Targ, o złoto, odbędzie się o g 20. ... ale gdzie?... na obiekcie Politechniki, gdzie zaplanowano wszystkie 4 mecze jest bardzo mało miejsc... może ktoś na to wpadnie i przeniosą mistrzostwa do większej hali, zwłaszcza że sprzedawano bilety na cały dzień, a nie na poszczególne mecze...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 4:55 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Zapomniałam napisać, że tym razem finał wygrali Górale :) więc MUKS Zielonka jest wicemistrzem.
Ja natomiast wydałam książkę "Zdrowiej Polsko! Wierszem o zdrowiu, na tylnej okładce której jest informacja o naszym forum :)

Wyszła z drukarni mała książeczka
Co wiele info o zdrowiu ma
Więc zdrowiej Polsko nam już od dziecka
Niech epidemia wyzdrowień trwa!
TeSa

Zachęcam do czytania, zwłaszcza, że w "Recenzje Agi" nie ma nic na temat treści drobnym drukiem :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 11:25 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Teraz chyba zacznę chwalić wnuczkę... choć miała kontuzję na początku sezonu i gra wciąż w ochraniaczu... gra jak z nut. W juniorkach starszych, grając niedawno z Podhalem strzeliła aż 5 bramek (w jednym meczu)... a w ostatnią sobotę w turnieju juniorek młodszych (trzy mecze) zdobyła 4 bramki i miała 5 asyst co daje 9 punktów, w dodatku uzyskała ten wynik w normalnym czasie... czyli 1/3 bo grały na 3 zmiany. Najlepsza w tym dniu zawodniczka zdobyła punktów 11... ale grała około dwa razy dłużej od Gabi... bo w pierwszej i trzeciej piątce :) Brawo Dzikie Gęsi Zielonka !


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 9:27 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Wreszcie mógł wykazać się Bartek... Dobrze, że zajechałam do Zielonki na sobotni mecz... wracając z całodziennego spotkania autorskiego z Ferdynandem Barbasiewiczem (klawiterapia)... Obydwa spotkania z Józefiną Bartek zagrał jak z nut... dostał też w niedzielę MVP. Takiego wyniku na fb pzunihokeja nie obstawił nikt... wpuścił tylko po jednej bramce. MUKS Zielonka w dziesiątkę (dziewięciu w polu plus bramkarz)... bez najlepszych graczy: Mateusza Antoniaka, Michała Sieńko i pierwszego bramkarza... wygrał 11:1 i 7:1. Brawo! Tak trzymać! Następne emocje w OKiS Zielonka w następny weekend 19-20 stycznia. JS Dzikie Gęsi grają w tym tygodniu na wyjeździe. Powodzenia!
PS
Wiedzą z zakresu Klawiterapii (to polska opatentowana metoda... nieinwazyjnie nią leczy się stosunkowo szybko prawie wszystko twórca Ferdynand Barbasiewicz) powinni się tym jak najszybciej zainteresować ratownicy medyczni, lekarze, fizjoterapeuci (filmy dostępne na YT, Instytut klawiterapii blisko Warszawy info w necie)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 12:39 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Ogłosili na stronie pzunihokeja, że pomimo iż polska męska reprezentacja nie poprawiła swego wyniku podczas ostatnich Mistrzostw Świata (13 miejsce teraz i wcześniej)... nadal będzie trenowana przez czeski duet trenerski... Ciekawe jakie trenerzy wyciągnęli wnioski... i jakie zrobią zmiany... ponoć nasi nie mieli szczęścia... a wiadomo szczęście sprzyja lepszym. Polki też... nie miały szczęścia podczas kwalifikacji... i przegrały z Czeszkami... choć mogły wygrać... ale one będą jednak grać z najlepszymi. Powodzenia :)

Przy pomocy kupionych u autora książek i wiadomości z wielogodzinnego wykładu... próbujemy używać klawiterapii, do poprawiania zdrowia... podzielimy się spostrzeżeniami na Powiatowym Uniwersytecie Otwartym już w najbliższy wtorek... 12 lutego br. Tym sposobem nie można sobie zaszkodzić, a pomóc w bezinwazyjny sposób - można :) Zapraszamy do nas, kto ma blisko na g 14 do sali na 2p Cechu na Moniuszki 11



Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Śro Lut 20, 2019 4:07 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

W najbliższą sobotę unihokejowa uczta w Sanoku... ćwierćfinał Wilki Sanok kontra aktualny wicemistrz Polski MUKS Zielonka. Szkoda że to tak daleko... może będzie transmisja :)

W tym roku finał Mistrzostw Polski w OKiS w Zielonce już widziałam zaproszenie na 13 kwietnia
Miło byłoby gdyby MUKS Zielonka zagrał w tym finale i żeby była jakaś ogólnopolska transmisja tv i oczywiście ślad na YT :) Z ostatnich mistrzostw w Zielonce... jakoś nie było... widziałam tylko na YT film z finałowego meczu kobiet

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 10:43 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Cytuj:
Napisałam, że mecz Wilki Sanok vs MUKS Zielonka będzie w najbliższą sobotę... a to dopiero za tydzień, 2 marca w Sanoku... rewanż w Zielonce 9 marca wieczorem... Jeszcze może być mecz w niedzielę, 10 marca rozstrzygający o awansie do półfinału MP gdy będzie 1:1. Wilki to bardzo waleczny zespół, lubię te mecze :) Ale oczywiście trzymam kciuki za Zielonkę!


Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Śro Mar 20, 2019 11:13 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Mecze Wilki Sanok vs MUKS Zielonka (dwa wygrane przez MUKS Zielonka i oba świetne :) ) zadecydowały, że znów w półfinale Mistrzostw Polski Seniorów w unihokeju spotkają się MUKS Zielonka z Szarotką Nowy Targ... pierwszy mecz w Nowym Targu... a drugi i ewentualnie trzeci w Zielonce. Więc już wiadomo, że w Finale (OKiS Zielonka 13 kwietnia) będzie grał MUKS Zielonka. Tylko jeszcze nie wiadomo czy znów o złoto... czy o brąz. Powodzenia. Niech wygra lepszy! Ciekawe jak wypadnie Bartek... w tym roku świetnie broni!

Niedawno napisałam na FB pzunihokeja... że warto wprowadzić obowiązkowe nagrywanie meczów i weryfikację wyników i in. rzeczy... I zaraz po tym, był mecz w Nowym Targu... grały kobiety... w pierwszym... kadrowa bramkarka została sfaulowana, tak, że znalazła się w szpitalu na tk... a drugiego dnia był bardzo wyrównany mecz o awans, była dogrywka, w której padła bramka dla drużyny przyjezdnej, której nie uznano z powodu, że po gwizdku... po czym drużyna ta przegrała w karnych na rzecz gospodarzy... Dobrze byłoby mieć nagranie i jeszcze zwolnić tempo... jak np.podczas karnych w Mistrzostwach Polski Seniorów 5 lat temu w Poznaniu! ( podłożona fajna muzyka i jest pamiątka teraz też zmieniły się przepisy odnośnie cofania piłeczki https://www.youtube.com/watch?v=u-IwA0dUsuo )


Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 6:23 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Niedawno napisałam
Cytuj:
Teraz chyba zacznę chwalić wnuczkę

I rzeczywiście notuję u niej kolejne sukcesy na unihokejowym polu... pomimo niedawno wyleczonej kontuzji... gra ponoć bardzo dobrze technicznie jak na swój wiek... ma szansę być w kadrze U19... ale wnuk też ma swoje sukcesy. Jego drużyna zdobyła 3 miejsce na tegorocznych Mistrzostwach Polski w dojściu do czego przez cały sezon miał on niebagatelny udział...
Wczoraj odbył się w Zielonce po raz pierwszy unihokejowy Puchar Polski mężczyzn z udziałem wszystkich najlepszych aktualnie drużyn (m.in. Górale, Szarotka , Olimpia Łochów). MUKS Zielonka nie dość, że zdobył ten Puchar... to jeszcze mój wnuk został wybrany Najlepszym Bramkarzem Turnieju. Świetnie spisali się Juniorzy Starsi z Bankówki Zielonka, którzy dzielnie stawili czoła najlepszym (może nie w komplecie... ale najlepszym) seniorom. Szczegóły właśnie na ich stronie i oczywiście pzunihokeja.pl

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pomóż spopularyzować nasz serwis
PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 11:17 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Gabi po raz pierwszy z orzełkiem na piersi podczas międzynarodowego turnieju w Koszycach. Może jest tam najmłodsza. Właśnie skończył się pierwszy mecz polskiej reprezentacji U19 kobiet. I na dodatek nasze dziewczyny wygrały 6:3 z FbK Tvrdosin. Bramki dla nas kolejno strzeliły: Buczek, Pudisz, Gajewska (z Zielonki), Słonina, Buczek, Buczek.

Niech Wam piłeczka trzyma się kija... i przeciwniczek bramki nie mija! :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 124 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności