Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:37 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 4:59 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lip 13, 2016 8:50 am
Postów: 4
Nie no zwykłe trampki nie są odpowiednie :-) nie będzie Ci się w nich dobrze biegać, a dodatkowo nabawisz się kontuzji. Ja ostatnio kupowałem buty w http://oryginalnebuty.pl/meskie. Zdziwiłem się, bo oryginalne buty, a stosunkowo tanie. No i o wiele większy komfort biegania. Podobno mają starczyć na długo, zobaczymy jak będzie, na razie spisują się ok


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 2:49 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Ja na lato do biegania i ćwiczeń kupowałam te koszulkę https://www.sporti.pl/product-pol-50517-Koszulka-Brubeck-damska-krotki-rekaw-SS1100-czarny.htmli w komplecie spodenki. Jak już ktoś wcześniej pisał ciuchy od producenta brubeck są dobre i w rozsądnych cenach. Oczywiście w normalnych ciuchach i butach również można biegać, ale zdecydowanie bardziej komfortowo jest w profesjonalnym ubiorze do tego przeznaczonym.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Śro Lip 20, 2016 1:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 07, 2016 2:21 pm
Postów: 5
super, wielkie dzieki :) teraz mam z czego wybierac


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 11:06 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Cze 22, 2016 12:08 pm
Postów: 141
Skoro już jesteśmy przy odpowiednim stroju,to warto pamiętać o tym aby nie wybierać tego który jest najtańszy i który posłuży jeden sezon,tylko coś co faktycznie zda egzamin na dłużej i będzie dla nas optymalne pod względem wygody.

_________________
www.TopWitaminy.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Nie Gru 11, 2016 11:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 01, 2016 7:01 pm
Postów: 2
Można tak szybko schudnąć, ale zawsze kosztem zdrowia. Takie schudnięcie nie jest zdrowe, żaden organizm nie przyzwyczai się do takiej szybkiej zmiany wagi. Chudnąć powinno się stopniowo, żeby nauczyć się zdrowych nawyków, a nie tylko udawać że się prowadzi zdrowy styl życia. Podczas odchudzania warto kontrolować swój organizm i mierzyć sobie poziom tłuszczu, np. taką wagą https://kredos.pl/waga-medyczna/waga-medyczna-lazienkowa-seca-804-specyfikacja. To daje dużą motywację, jeśli widzi się że z dnia na dzień pozbywamy się złego tłuszczu :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Pią Gru 16, 2016 9:54 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Dokładnie. Nie jest niczym rozsądnym życie w przekonaniu, że można schudnąć bardzo szybko i jednocześnie zdrowo. W tym przypadku nie należy się spieszyć i najlepiej jest iść małymi krokami, ale cały czas do przodu. Tylko wytrwałość przyniesie efekty w odchudzaniu.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Śro Sty 25, 2017 10:53 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 25, 2017 10:12 am
Postów: 14
Proces odchudzania zawsze zajmuje nam pewien okres czasu i co do tego nie ma wątpliwości, ale lepiej moim zdaniem zrzucać zbędne kilogramy systematycznie niż szybko po czym mamy efekt jojo murowany, wystarczy poczytać nawet posty na forum i już wyciągniemy wnioski.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Czw Sty 26, 2017 1:36 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sty 26, 2017 12:36 pm
Postów: 24
Szybkiego skutecznego sposobu to raczej nie ma :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Pią Sty 27, 2017 4:49 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 29, 2016 10:17 pm
Postów: 18
Miejscowość: Warszawa
Jednym ze złotych środków na schudnięcie jest pójście na siłownię/fitness. Ja tak zrobiłam, kupiłam karnet na https://saturn-fitness.pl i to była jedna z moich najlepszych decyzji. W ciągu roku schudłam 17 kilogramów wg mnie to dość sporo. Teraz czuję że jestem kobietą! Trzeba włożyć trochę pracy i zaangażowania, bo bez tego ani rusz, samo się nie zrobi, ani nikt za nas tym bardziej tego nie wykona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 7:09 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 16, 2016 5:15 pm
Postów: 39
Osobom, które przez długi czas, bezskutecznie walczą z otyłością, proponujemy balon żołądkowy. Leczenie tą metodą, dzięki której zmniejsza się łaknienie i wzbudzone zostaje uczucie sytości, wdrożyliśmy jako pierwsi w kraju.

http://pulsmed.com.pl/pl/klinika-leczenia-otylosci-i-chorob-metabolicznych/balon-zoladkowy.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Śro Kwi 05, 2017 9:38 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lut 08, 2017 10:28 pm
Postów: 12
Miejscowość: Pozna
Przede wszystkim nie stosujmy tzw. diet cud, należy postawić za to na pełnowartościowe menu i jeść regularnie. W walce z nadwagą można się wspomóc Algodine, który zawiera wyciąg z alg. Dzięki nim liczba przyjmowanych kalorii spada, gdyż tłuszcze i cukry wchłaniane są w mniejszym stopniu. Poza tym stymulują spalanie tkanki tłuszczowej.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 9:31 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 11, 2017 9:26 am
Postów: 8
A po co łykać jakieś tabletki jak wystarczy przecież zmobilizować się i wziąć za trening? Oczywiscie dieta tez wazna ale wystarczy wyrzucic z menu smieciowe jedzenie i vuala ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 7:25 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 14, 2018 12:38 pm
Postów: 3
Witam,
Trzeba rozruszać metabolizm i sprawić że ćwiczenia będą bardziej efektywne. Mi pomógł suplement- Reductil Meridia który znalazłam tutaj "http://acomplia-reductil.net".Polecam bardzo. Miałam ogromny kłopot żeby zgubić zalegające 10 kilogramów. Ale wróciłam do rozmiaru i jestem bardzo zadowolona!! :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Śro Cze 27, 2018 6:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 24, 2018 9:14 pm
Postów: 5
ćwiczenia i aktywność fizyczna jest ważna jednak, ale czasami jest tez tak ze ludzie chudną a cellulit niestety zostaje, aj tak miałam, już nic nie pomagało, a ni peelingi ani masaże, poszłam więc do kliniki mediart clinic w Poznaniu na zabieg lipolizy laserowej i efekty są powalające. Celullitu nie ma, wiec wszystkie moje kompleksy poszły w las :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak szybko schudnąć - prosty sposób
PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 10:38 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Szybko to jedynie co możesz zrobić to sobie zaszkodzić takie jest moje zdanie. Poczytaj sobie pierwsze artykuły na temat odchudzania np na adamed.expert a dopiero później myśl o odchudzaniu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 57 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności