Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Problemy intymne
PostWysłany: Śro Mar 26, 2014 2:11 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 26, 2014 1:59 am
Postów: 1
Witam. Od około 3 lat mam problemy w miejscach intymnych. Objawy to przede wszystkim świąd, pieczenie, upławy. Bylam z tym rok temu u ginekologa i przepisała mi gynalgin i pimafucort. I tak trzy razy. W między czasie kupiłam iladian, ale szczerze mówiąc było jeszcze gorzej. Aktualnie od tygodnia leczę się globulkami macmiror 500, doustnie flumycon i krem clotrimazolum. Niestety skóra bardzo się łuszczy i podejrzewam łuszczycę. Do tego wyszły mi z trzy krostki bardzo głęboko umiejscowione, bolą i wydzielają ropę.
Wiem, że temat niesmaczny i pisząc to pomimo tego, że jestem anonimowa bardzo się wstydzę. Jestem już totalnie bezradna, po nocach się budzę i płaczę z bólu. Mam wrażenie, że dotyczy to tylko mnie.
Gdyby ktoś wiedział coś więcej na ten temat, bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Śro Kwi 09, 2014 5:59 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Mar 21, 2014 10:07 pm
Postów: 1
Chińska medycyna jest wybitna w leczeniu problemów kobiecych, warto zainwestować.

_________________
http://dietachinska.pl/ - zdrowe od


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Czw Kwi 10, 2014 11:09 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

A czy zaobserwowałaś kolor i wygląd upławów, czy mają one charakter śluzowaty i różową barwę, czy też są serowate? Problem leży bowiem w określeniu typu zakażenia, czy jest grzybicze, czy bakteryjne. Do najczęstszych należą zakażenia chlamydiami, czy rzęsistkiem. Próbowałaś jak piszesz różnych środków zwalczających zakażenie. Starym i sprawdzonym środkiem pochodzenia naturalnego jest oczywiście Vagosan zawierający w swym składzie następującą kompozycję ziół: Kwiat nagietka (Flos Calendulae), Kora dębu (Cortex Querci), Koszyczek rumianku (Anthodium Chammomillae), Liść pokrzywy (Folium Urticae) oraz Liść szałwii (Folium Salviae). Vagosan bardzo szybko złagodzi objawy zakażenia i pozwoli odzyskać dobre samopoczucie. W diecie polecam czosnek (Alium sativum), cebulę (Alium cepa), a także jogurty naturalne. Ograniczyć należy słodycze, a także produkty uzyskiwane na bazie drożdży piekarskich, albowiem bardzo częstymi odgrzybiczymi zakażeniami są drożdżyce.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 4:23 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Chińska medycyna? Nie wiem czy warto jej zaufać,mieliśmy już przecież nie raz przypadek kiedy to znachor leczył i działał cuda a potem były duże problemy. W przypadku problemów intymnych warto udać się do lekarza profesjonalisty.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Śro Cze 04, 2014 8:36 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 06, 2014 12:18 pm
Postów: 9
Miejscowość: Krak
Powinnaś przede wszystkim zacząć od szerszej diagnostyki. Porozmawiaj ze swoim ginekologiem nt. wymazu z pochwy tj. bakteriologiczny, mykologiczny, biocenoza pochwy, do tego wymaz w kierunku Chlamydia Trachomatis. Jeśli nawet pozbędziesz się czynnika, który powoduje u Ciebie problem, a środowisko pochwy będzie całkowicie wyjałowione, to bardzo szybko znów będziesz miała podobny problem. Niestety takie leczenie jest długotrwałe.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Czw Cze 12, 2014 9:09 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Racja,udaj sie raz jeszcze do lekarza i opowiesz o swoim problemie,tutaj potrzeba naprawdę dobrego specjalisty aby nie odesłał Cię z kwitkiem bo jak widać to czym leczyłaś się do tej pory okazywało się mało skuteczne. I nie ma się czego wstydzić,wiele kobiet ma problemy z infekcjami intymnymi.

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 1:03 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 12, 2017 1:01 pm
Postów: 60
Może spróbuj z jakimiś dobrym probiotykiem np. trilac lady


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 5:59 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 29, 2017 9:23 am
Postów: 5
A badałaś się pod kątem chorób wenerycznych? Niektóre z nich przebiegają na początku bezobjawowo, później objawy nasilają się...
Nie musisz iść z tym do lekarza, takie badanie możesz wykonać w domu, anonimowo. Wystarczy, ze zamówisz na przykład na zdrowegeny.pl/choroby-weneryczne zestaw do takiego badania, próbkę krwi pobraną z opuszka palca prześlesz kurierem do laboratorium, a wynik dostaniesz on-line. Nieleczone choroby weneryczne mogą mieć niestety poważne konsekwencje, więc warto się przebadać....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 3:00 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 3:23 pm
Postów: 31
Ja stosuję trilac lady na problemy intymne i zawsze pomaga.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 2:12 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 12, 2021 4:21 pm
Postów: 43
zioła różne będa dobre i olejek z drzewa herbacianego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 8:09 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Kwi 30, 2021 7:53 am
Postów: 17
Czasem może powodem częstych nawracających infekcji może być też zakażenie hpv, u mnie uspokoiło się po kuracji papilocare bo dzięki niej pozbyłam się tego wirusa z szyjki macicy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 8:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 14, 2018 6:26 pm
Postów: 26
Z infekcjami intymnymi można sobie teraz skutecznie radzić. Czytałam nawet o domowych sposobach, ziołach, ale uznałam że lepiej jak sobie kupię coś dobrego w aptece. Mi pomogła cicatridina z kwasem hialuronowym oraz wyciągami z różnych ziół. Dlatego właśnie skuteczne i tylko 1 globulkę dziennie przed snem się aplikuje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problemy intymne
PostWysłany: Czw Gru 29, 2022 8:20 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Paź 17, 2022 7:43 am
Postów: 40
cześć, byłeś u urologa? Przeczytaj więcej o tym, jak prawidłowo przygotować się do wizyty u urologa tutaj.
Kod:
https://medium.com/@doktorpro/ako-sa-pripravi%C5%A5-na-n%C3%A1v%C5%A1tevu-urol%C3%B3ga-2eea3f78b748
Mam nadzieję, że wkrótce rozwiążesz swój problem.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności