Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:53 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Śro Kwi 05, 2017 1:11 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 15, 2014 5:22 pm
Postów: 27
Nie wiedziała, że można kupić takie wagi, fajna sprawa, chciałabym taką mieć w domu, tym bardziej, że zaczęłam stosować dietę i regularnie ćwiczę. Mam nadzieję, że do lata uda mi się zrzucić kilka kilogramów. Proces odchudzania nie jest prosty, trzeba być konsekwentnym w działaniu, za mną już kilka nieudanych prób, ale się nie poddaję.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Śro Kwi 19, 2017 9:23 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Sty 19, 2017 1:14 pm
Postów: 32
Fakt odchudzanie to nie jest łatwa sprawa, ale jak ma się motywację oraz chęci, to wydaje mi się, że można osiągnąć cel. Najlepiej mieć towarzysza, który będzie odchudzał się z nami, wtedy można motywować się wzajemnie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 11:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 09, 2017 10:57 pm
Postów: 5
W przypadku odchudzania waga to podstawa, trzeba regularnie kontrolować wagę ;) Ja schudłam już 7 kg mam ustaloną dietę oraz regularnie ćwiczę, trzymajcie kciuki, bo mam w planach zgubić jeszcze z 7 kg :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 10:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 15, 2014 5:22 pm
Postów: 27
Minął ponad miesiąc i widzę powoli efekty mojej diety, póki co ćwiczę 3 razy w tygodniu, ale chciałabym zwiększyć ilość treningów. Odchudzanie nie jest łatwe, ale mają trochę uporu i samodyscypliny można osiągnąć tak naprawdę wszystko.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Śro Cze 07, 2017 3:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:38 pm
Postów: 8
Nawet fajne rzeczy mają w tej hurtowni, myślę, że warto zwrócić uwagę głównie na kosmetyki profesjonalne, których używa się w w gabinetach urody. Jeżeli chodzi o odchudzanie to jest to proces rzeczywiście długotrwały, nie warto nastawiać się na szybkie efekty, nawet jak uda nam się szybko schudnąć, to niestety jest duże prawdopodobieństwo, że kilogramy wrócą. Najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja z dietetykiem, poza tym trzeba mieć dużo samozaparcia, żeby wytrwać na diecie, nie jest to prosta sprawa, ale warto i polecam zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Śro Cze 14, 2017 10:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 09, 2017 10:57 pm
Postów: 5
Kontrolowanie wagi ciała jest ważne, z drugiej strony jak zaczyna się chudnąć i zaczyna się widzieć efekty, to można szybko spocząć na laurach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 3:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 29, 2017 3:26 pm
Postów: 3
Ja nie mam w domu wagi, ale nie mam problemu z nadwagą, odkąd pamiętam ważę tyle samo, także jestem wdzięczna losowi i genom. Wiem, że schudnąć jest trudno, także życzę Wam dużo samodyscypliny, upory w dążeniu do celu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 11:49 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Waga jak waga, moim zdaniem nie warto przepłacać ;)

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 4:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:38 pm
Postów: 8
jingle napisał(a):
Waga jak waga, moim zdaniem nie warto przepłacać ;)


Gadżet jak każdy inny, niektórzy lubią takie zakupy :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Śro Sie 02, 2017 3:58 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 29, 2017 3:26 pm
Postów: 3
Hurtownia faktycznie jest bardzo dobrze zaopatrzona, znalazłam tam kilka ciekawych kosmetyków, pewnie zdecyduje się na ich zakup. Cieszę się, że teraz można nabyć profesjonalne produkty, jakich używa się w salonach urody. Według mnie takie kosmetyki są skuteczniejsze, niż te drogeryjne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Śro Sie 09, 2017 12:42 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:01 pm
Postów: 9
Staram się kontrolować wagę ze względu na to, że długi czas borykałem się z nadwagą i nie chciałbym wrócić do starego trybu życia i złych nawyków żywieniowych. Taka waga to dobra opcja, jeśli nie szkoda Wam pieniędzy, ja teraz jestem szczerze zainteresowany żywieniem oraz sportem siłowym, także mi jak najbardziej taki gadżet by się przydał.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Śro Sie 30, 2017 11:23 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 30, 2017 11:14 am
Postów: 8
Ja bardzo długo nie lubiłam się z wagą, w ogóle bałam się na niej stawać. Teraz regularnie ćwiczę i regularnie się ważę, żeby kontrolować postępy, jestem na dobrej drodze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Śro Wrz 06, 2017 9:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 06, 2017 9:44 pm
Postów: 1
W Mimari można kupić nie tylko wagi, ale także bardzo fajne urządzenia do wykonywania zabiegów kosmetycznych w domu. Super sprawa, można trochę zaoszczędzic na kosmetyczce, poza tym to duża wygoda. Teraz coraz więcej osób decyduje się na domowe zabiegi pielęgnacyjne, ja również jestem ich zwolennikiem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Śro Paź 04, 2017 10:59 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Cze 09, 2017 5:49 pm
Postów: 15
Moja motywacja do ćwiczeń ostatnio trochę spadła, także boję się stawać na wagę póki co. Jak to u Was jest z regularnością treningów? Im jest zimniej, tym mniej mi się chce, pogoda nie napawa optymizmem. Jesień to dla mnie najgorsza pora roku i przeważnie wtedy choruję.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Wybór wagi w Mimari
PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 3:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 07, 2017 3:38 pm
Postów: 8
Wybrałam wagę https://mimari.com.pl/pl/p/BEURER-Waga-lazienkowa-/2166 design ma ciekawy, także się skusiłam, nie była droga. W sieci zawsze coś ciekawego można znaleźć, kosmetyki są dużo tańsze, trochę mnie to dziwi.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności