Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:57 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 12:40 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Kwi 11, 2017 8:22 am
Postów: 16
Akurat tutaj podzielam powyższe opinie i również uważam, że warto przede wszystkim zdrowo się odżywiać, ponieważ ma to istotny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, a także kondycję skóry czy włosów. Druga kwestia to aktywność fizyczna której nie wolno zaniedbać.

_________________
www.gabinettrychologii.eu


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 12:51 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 01, 2013 9:12 pm
Postów: 36
Ciągłe zmęczenie może być też spowodowane niedoborem witamin B. Tak było u mnie, dodatkowo też miałam bardzo osłabioną odporoność. Lekarz zalecił mi przyjmowanie witaminy B12. Ja wybrałam sobie taką w sprayu, firmy sprayme.in . Aplikacja jest dużo łatwiejsza, no i jest fajny posmak malinowy :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 11:38 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 20, 2016 11:15 am
Postów: 9
zbadaj sobie poziom hormonów. Chora Tarczyca jest bardzo przebiegła!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 11:31 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 20, 2016 11:23 am
Postów: 8
Tak zachowują się ludzie z niewykrytą cukrzycą. Moja siostra zanim udała się do lekarza zachowywała się własnie w ten sposób. Ciągle była niewyspana.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Sie 09, 2017 8:51 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 24, 2016 3:43 pm
Postów: 5
Ja ostatnio jestem ciągle przemęczona. Co prawda piję sporo kawy ale pijam również dużo soków także niedobory jakiś witamin powinnam mieć uzupełnione a niestety nawet nie mam czasem sił by posprzątać sobie w mieszkaniu a nieporządku nie znoszę. Mąż mi ostatnio kupił nowy odkurzacz z https://www.nilfisk.com/pl-pl/Pages/default.aspx żebym się już tak nie martwiła i żeby mi było wygodniej i szybciej sprzątnąć, ale prawda jest taka, że ze sprzętem czy bez jak wracam z pracy to jem, myję się i padam. Na nic więcej nie mam sił.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Sie 09, 2017 1:34 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Mar 26, 2015 10:17 am
Postów: 143
To mogą być objawy cukrzycy. Doradzam udanie się jak najszybciej do lekarza z tym problemem i odbycie wszelkich niezbędnych badań.

_________________
www.KochamZdrowie.com


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 5:40 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 30, 2017 11:14 am
Postów: 8
Ciągłe zmęczenie może mieć różne przyczyny, warto profilaktycznie zrobić sobie badania krwi, żeby wiedzieć, czy wszystko jest ok, czasami to kwestia zwykłego przemęczenia. Moim zdaniem nakładamy na siebie za dużo obowiązków, czasami trzeba wziąć chwile wolnego i odpocząć. My w tym roku na wakacjach byliśmy nad morzem w https://palmrogowo.com/pl/ bardzo fajne miejsce, spokojne, można wypocząć, nie ma tak wielu turystów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 5:14 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 31, 2017 9:29 am
Postów: 42
Pełna zgoda, z perspektywy forum ciężko doradzić coś innego bo przecież podstawą są tutaj wyniki badań które należy czym prędzej wykonać. Dopiero potem będziemy mogli stwierdzić gdzie leży przyczyna oraz co należy zmienić.

_________________
www.MocAntyoksydantow.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Wrz 13, 2017 9:20 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 13, 2017 9:15 am
Postów: 10
Ciągłe zmęczenie i znużenie mogą wynikać z tego jaki tryb życia prowadzisz, plus zła dieta- tutaj kłaniają się produkty bogate w magnez i pozostałe składniki odżywcze. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie doradzimy.

_________________
www.Sanvital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Wrz 13, 2017 1:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 13, 2017 12:57 pm
Postów: 2
Cięgłe zmęczenie może być wynikiem długotrwalego siedzenie przed komputerem, ale może to być też objaw depresji albo cukrzycy. Najlepiej zrobić specjalne badania i udać się do dobrego lekarza.

_________________
drzeweczka

https://drzeweczkaa.sklepna5.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Wrz 13, 2017 3:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 13, 2017 3:48 pm
Postów: 9
Ciągłe zmęczenie może być przejawem nieodpowiedniej diety w dzisiejszych czasach cieżko jest dostarczyć organizmowi wszystkich minerałów i witamin poprzez jedzenie ponieważ jest ich tam coraz mniej i to wszystko idzie w jeszcze gorszym kierunku każdy organizm ludzki potrzebuje tyle samo witamin i minerałów potrzebnych do normalnego funkcjonowania również możesz miec zakwaszony organizm proponnuje ci zapoznać się z tym artykułem :


http://www.babciapolka.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6368%3Achlorofil-zielony-eliksir-modoci&catid=63%3Aleki-farmacja&Itemid=37&Itemid=133
http://trendblend.pl/polska/aloes-cudowna-roslina/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 12:27 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lut 13, 2017 11:17 am
Postów: 7
Na zmęczenie i brak energii polecam ruch na świeżym powietrzu, jakiś sport, ograniczenie fast foodów i mięsa. Do diety dodałbym picie soków wg. https://www.terapiasokami.pl/zmeczenie-skraca-zycie-terapiasokami-w-walce-ze-zmeczeniem. Takie soki to bomba witaminowa która uzupełni niedobory w organizmie, a co najważniejsze da nam energię i wigor. Co ważne, jest to naturalny sposób bez sztucznych suplementów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 10:18 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 29, 2016 5:25 pm
Postów: 7
Miejscowość: Krak
Polecam wykonanie badań takich jak morfologia czy oznaczenie poziomu cukru we krwi i hormonów tarczycy. W przypadku infekcji, pojawia się duża liczba białych krwinek i wysoki opad. Jeśli OB jest prawidłowe, ale masz mało czerwonych krwinek i niski poziom hemoglobiny, może to świadczyć o anemii.

http://wszystkogra.diagnostyka.pl/
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Śro Lis 08, 2017 3:30 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Witaminy, te z jedzenia oraz dobre suplementu. Ja polecam MultiFan Pnn pharmaceuticals, u mnie tylko te idą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ciągłe zmęczenie
PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 12:31 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Wrz 18, 2012 5:12 pm
Postów: 33
Też miałam taki okres, kiedy ciągle odczuwałam zmęczenie, musiałam się zmuszać do pracy czy zwykłych domowych obowiązków. Byłam z tym problemem w aptece i farmaceutka powiedziała, że Biovital powinien pomóc. Ma w składzie zalecaną dawkę witamin z gruby B, które wspomagają organizm podczas zwiększonego wysiłku fizycznego i psychicznego oraz żelazo, które poprawia poziom hemoglobiny. Bardzo ciekawe, bo ja myślałam że to tonik dla starszych osób (ledwo 40-stkę dopiero co skończyłam), okazało się że byłam w błędzie, jest bardzo uniwersalny. Farmaceutka miała rację, codziennie piję 2 łyżki i czuję się dużo lepiej, nie jestem tak ospała i czuję się zdrowiej :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności