Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:03 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Śro Sie 30, 2017 5:29 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
błonnik jest najlepszy na tego typu problemy i duża ilość wody i naprawdę będzie dobrze zerknij sobie na Adamed Expert tam też jest masa artykułów na ten temat przydadzą Ci się przynajmniej mi bardzo pomogli jeśli chodzi o organizm teraz czuć naprawdę różnicę w organiżmie


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Śro Sie 30, 2017 9:44 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sie 30, 2017 9:28 am
Postów: 16
Zarówno dieta warzywno-owocowa ja ki sam błonnik to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli naszym głównym celem jest pozbycie się nadmiernej ilości toksyn z organizmu, wystarczy tylko pozostać w tym postanowieniu oraz wykazać się motywacją, silną wolą.

_________________
www.CBDgold.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 5:24 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lip 31, 2017 9:29 am
Postów: 42
Polecam również skuteczne i sprawdzone Antyoksydanty, dzięki którym pozbędziemy się toksyn z organizmu, szczegóły znajdziecie na naszej stronie, w razie pytań służymy pomocą.

_________________
www.MocAntyoksydantow.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 1:14 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
na oczyszczanie organizmu jak dla mnie najlepszy jest błonnik, dużo razy oczyszczałam organizm właśnie za pomocą błonnika także jak dla mnie rewelacja. Jakiś czas temu natknęłam się na artykuł o diecie na oczyszczenie wątroby https://adamed.expert/dieta-na-oczyszczanie-watroby/ co o tym sądzicie miał ktoś może styczność z tego typu dietą??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 9:04 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 12, 2017 8:39 am
Postów: 10
To prawda, błonnik jest skuteczny jeżeli chodzi o oczyszczanie organizmu i najlepiej jeżeli będziemy przyjmować go pod naturalną postacią. Zerknijcie również do nas, gdzie znajdziecie dobre i skuteczne kosmetyki oraz żywność, zapraszamy :)

_________________
www.Medyczne-konopie.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Śro Wrz 13, 2017 4:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 13, 2017 3:48 pm
Postów: 9
Witam z tego co widzę są tutaj otwarte osoby które wiedzą że ludzki organizm też trzeba oczyszczać tak jak odrobaczamy nasze zwierzeta tak samo co jakiś czas trzeba odrobaczyć nasz organizm nie ma co się tego powodu oburzać jemy suorwe mięso i różnego rodzaju pożywienie w którym mogą znajdować się bakterie i pasożyty itp widze ze dużo osób wstawiło rożnego typu suplementy które mogą nam w tym pomóc ja jednak używam innych preparatów na bazie ziół owoców i roślin które zdecydowanie mi pomagają polecam z całego serca dla osób które są otwarte na nową wiedzę :

http://www.borelisspro.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=9TPTtdDXH-I&index=3&list=PLXhsjGQc2TOPASBQ--BYtUSpWueqME8wE

również ważne jest przy oczyszczaniu organizmu żeby oczyścić sie z toksyn :

http://trendblend.pl/polska/aloes-cudowna-roslina/

Pozdrawiam i życze udanej kuracji oczyszczającej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 3:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Wrz 12, 2017 2:32 pm
Postów: 2
ja rowniez polecam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 8:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 18, 2018 7:31 pm
Postów: 5
Oczyszczanie organizmu bardzo dobrze wplywa na samopoczucie i ogólną kondycję organizmu. Moje pierwsze oczyszczanie mialo miejsce jakies dwa miesiace temu - skorzystalam z pakietu, o ktorym wspominal mu moj trener na silowni. Zamowilam soki ze sportfood - na pierwszy raz poszla kuracja 3-dniowa i poczulam sie zdecydowanie lepiej. Po weekendzie planuje 7-dniowy detoks.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Nie Sty 28, 2018 10:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 28, 2018 10:28 pm
Postów: 2
Jak ma się chęć na wykonanie zdrowych przepisów to warto się zaopatrzyć w porządny blender. Sprzęt się przydaje do różnego rodzaju soków, koktajli czy zdrowych past. Sama posiadam fajny blender, NutriBullet PRO 900W i on naprawdę daje radę. Praktycznie wszystko w nim przygotowuję – ostatnio zrobiłam nawet masło orzechowe. :D Po koktajlach czuję się super, lekko i przyjemnie, weszły na stałe do moich codziennych posiłków i chyba szybko się z nimi nie rozstanę. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 11:00 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Gru 07, 2017 11:41 am
Postów: 12
Miejscowość: Gdynia
Polecam Algtabletter, w którego składzie są algi brunatne czy morszczyn pęcherzykowaty. Zawarty w nich kwas alginowy ma zdolność wiązania szkodliwych pierwiastków takich jak kadm, ołów czy rtęć, tworząc z nimi kompleksy, dzięki czemu zostają wydalone z organizmu. Ponadto pęczniejąc w jelitach i drażniąc ich ściany, pomaga zwalczać zaparcia.

http://sklep.alg-borje.pl/pl/c/A.-Zdrowie/18
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 8:59 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Paź 16, 2016 4:28 pm
Postów: 16
Sama od dłuższego już czasu rozważam skorzystanie z jakiejś kuracji, związanej z oczyszczaniem organizmu. Ciekawą opcją wydaje mi się Fivren. Dzięki niemu można pozbyć się z organizmu pasożytów, usprawnić pracę jelit, jak również generalnie mówiąc pozytywnie wpłynąć na pracę układu pokarmowego. Może dzięki czemu w końcu przestanę się czuć wiecznie zmęczona i ociężała. Może ktoś z Was stosować te środki i może podzielić się ze mną opiniami na ich temat? Byłabym bardzo zobowiązana.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 12:25 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 25, 2018 8:06 am
Postów: 30
Słyszałem, że błonnik jest bardzo dobrym rozwiązaniem na oczyszczenie organizmu. Czytałem też ostatnio, że podobne wartości ma sok z aloesu - warto się też tym zainteresować.

_________________
www.Enaturalnie.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Śro Lis 28, 2018 2:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 06, 2018 7:51 am
Postów: 5
Jeszcze nie oczyszczałam organizmu, ale widziałam świetną ofertę detoksu dr Jentschury w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Może jeszcze zdążę w tym roku wyjechać na takie wczasy. Marzy mi się wypoczynek, na którym ktoś się mną zajmie i nauczy jak najlepiej dbać o własne ciało i umysł. Oferta jest bardzo kusząca cenowo i programowo. Z tak wieloma atrakcjami nie spotkałam się jeszcze w żadnym innym kurorcie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 6:18 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 12, 2018 8:28 pm
Postów: 23
Miejscowość: Kraków
Polecam oczyszczającą herbatę Yogi Tea®, która jest harmonijną mieszanką słodyczy lukrecji i ostrości imbiru - w połączeniu z cenionym, od dawien dawna, mniszkiem i korzeniem łopianu. Z kolei jej smak dopełniają: kardamon, kolendra, szałwia i koper włoski.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: oczyszczanie organizmu
PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 1:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Gru 17, 2018 12:22 pm
Postów: 8
Planuję po świętach zrobić sobie solidny detox organizmu, myślalam o tych ziołkach https://www.doz.pl/apteka/p125464-ZIELNIK_DOZ_Dbam_o_oczyszczanie_herbatka_ziolowa_17_g_10_szt. fajny skład, bez, pokrzywa, melisa, mniszek lekarski który jest świetny na wątrobę, mięta i kilka innych. Kosztują grosze, jetem ciekawa jak smakuje.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności