Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:27 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: zdrowo
PostWysłany: Śro Wrz 13, 2017 8:59 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 13, 2017 8:51 am
Postów: 10
Zgadzam się zdrowe odżywianie, dieta i aktywny tryb życia to te elementy dzięki którym poczujemy się zdecydowanie lepiej na co dzień, więc również polecam aby stosować się do tych zasad. Same produkty do diety jak i naturalne kosmetyki znajdziecie u nas, zapraszamy :)

_________________
www.Sklep-Rumianek.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zdrowo
PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 11:34 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Paź 21, 2014 12:01 pm
Postów: 17
Kupuje różnego rodzaju oliwy, oleje i octy z organic24 pl zamawiam zawsze wiekszym zamowieniem przez internet, maja tez bardzo dobre jajka ekologiczne zerówki i masło osełkę w normalnej cenie, ostatnio płaciłam 7,99zl wiec tyle co w markecie a masło 10 razy lepsze i zdrowsze

_________________
https://polskiepomidory.com.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowo
PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 8:55 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Gru 12, 2017 12:14 pm
Postów: 19
JA jem zdrowo dzięki WygodnejDiecie. Sama nie lubię gotować więc taki catering to dla mnie idealne rozwiązanie. Dobrze karmią a ja wolny czas mogę poświecić na ćwiczenia;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowo
PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 11:01 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Mar 09, 2018 10:53 am
Postów: 12
Jeżeli chodzi o dobrą dietę to polecam stosować w niej również naturalne i zdrowe przyprawy z całego świata,a tak się składa że wszystko czego Wam potrzeba z tego zakresu znajdziecie na naszej stronie Olmix.pl zapraszamy :)

_________________
www.Olmix.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowo
PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 11:31 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Maj 25, 2018 11:20 am
Postów: 4
Powiem Wam, że na własnym przykładzie przekonałam się o tym, że prawidłowa dieta i ćwiczenia to 100% sukcesu. Zaczęłam zamawiać na Krukam.pl różnego rodzaju bakalie, oleje roślinne, przyprawy, które zastąpiły śmieciowe jedzenie i złe nawyki żywieniowe. Wam też polecam - ja czuje się rewelacyjnie ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowo
PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 1:00 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 22, 2018 12:32 pm
Postów: 4
U mnie od zawsze w domu stosuje się miody na dolegliwości i w profilaktyce przeciwko dolegliwością.
Moje dzieci nie chciły jeść miodu do puki nie odkryłam miodu w kuleczkach za którymi przepadają.
Kulki są naturalne ze 100% miodem polskim, są pyszne jak cukierki tylko naturalne.
Dzięki tym miodowym kulkom praktycznie dzieci odzwyczaiłam od słodyczy.
polecam www.globehoney.pl i więcej na https://www.facebook.com/fficapsule/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowo
PostWysłany: Śro Lip 11, 2018 4:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2018 8:06 am
Postów: 46
Zdrowe jedzenie jest bardzo wazne. Dlatego trzeba je promowac i zachęcać do niego dzieci od najmłodszych lat. Również znajomym trzeba polecać taki sposób odżywiania się.

_________________
www.VisVitalis.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zdrowo
PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 11:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 07, 2019 10:05 am
Postów: 8
Nie byłabym tak negatywnie nastawiona. Faktem jest, że przez lata karmiono nas totalnym syfem, jednak widzę światełko w tunelu. Wystarczy iść do pierwszego lepszego hipermarketu/dyskontu spożywczego, by zobaczyć, że idzie lepsze. To już nie tylko produkty BIO, ale i standardowa żywność - jakość zaczyna się poprawiać. Polecam przede wszystkich zakupy w sieci Carrefour - ostatnio przywiązują do jakości żywności ogromną wagę. Odwiedź sklep jeśli nie wierzysz, albo poszukaj tutaj w gazetce: https://www.kupino.pl/gazetki/carrefour Wybór wysokiej jakości produktów jest wręcz ogromny!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności