Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:50 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: POSŁUCHAJCIE
PostWysłany: Nie Paź 22, 2017 2:57 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Pierwszy film dla ludzi o mocnych nerwach
Będę tu umieszczać linki z informacjami bardzo ważnymi dla zdrowia społeczeństwa, dla prawdziwej profilaktyki

>https://www.youtube.com/watch?v=NA8q0pPpt-Q&lc=z23qurb4uqyuuzpo304t1aokgrxexgqmgtjyg01zgyfrbk0h00410.1506273335877185

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: POSŁUCHAJCIE
PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 8:42 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Dla przypomnienia wystąpienie p. Jerzego Zięby na Wiośnie Zdrowia było tam 4000 ludzi w tym 400 lekarzy
https://www.youtube.com/watch?v=Y9l4k35XNP0


Od miesiąca na kanale Polonia 1 (P1) w poniedziałki o 7.30 można rozmawiać na żywo z p. Jerzym Ziębą (SMS lub poprzez połączenie telefoniczne- obecnie już w zwykłej cenie operatora). Później odcinki są dostępne na YT słowa kluczowe do wyszukiwarki "Jerzy Zięba Astra tv". W odcinku 3 od połowy zwraca się do lekarzy rezydentów.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: POSŁUCHAJCIE
PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 11:29 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Już można odsłuchać dzisiejszy odcinek, polecam zwłaszcza osobom, które często męczy zgaga

>https://www.youtube.com/watch?v=yzCz65EzhGc



Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: POSŁUCHAJCIE
PostWysłany: Śro Lis 29, 2017 12:43 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Czy to może być prawda? Światełko w tunelu... na razie w UK


Dr Jayne Donegan wygrała z Naczelną Radą Lekarską w Anglii przez udowodnienie, że szczepionki nie są konieczne do zachowania dobrego zdrowia.

https://7777777blog.wordpress.com/2017/10/12/dr-jayne-donegan-wygrala-z-naczelna-rada-lekarska-w-anglii-przez-udowodnienie-ze-szczepionki-nie-sa-konieczne-do-zachowania-dobrego-zdrowia/



Pana Zięby na Polonii już nie będzie, po powrocie ze Stanów, w 6 odcinku z Astry pożegnał się z widzami... wymyśla nową formułę. Myślę że powinny to być krótkie wykłady dla dzieci, młodzieży... dostępne wszędzie... młodzi myślą logicznie... ciekawe co wymyśli... ostatnio się dzieje!

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: POSŁUCHAJCIE
PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 1:49 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Ostatnio są regularne transmisje z fb ukryteterapie (w kolejne niedziele 0 21.30) i w tygodniu (zawsze zapowiadane). Pan Zięba przez dwa lata zajmował się m.in. dziennikarstwem śledczym, dotyczącym niepublikowanych w Polsce materiałów na temat destrukcyjnego działania adjuwantów w szczepionkach i braku właściwych badań klinicznych szczepionek.Ulotki producentów szczepionek (ja wiem, że nie tylko...)są źle przetłumaczone na język polski, z pominięciem ważnych informacji. Jerzy Zięba opublikował swoje filmy na vimeo.com i prosił o jak najszersze upowszechnienie tej wiedzy, abyśmy byli wszyscy dobrze wyedukowani :). Aby tam wejść, w górnym (na stronie vimeo.com) okienku po prawej trzeba wpisać jerzyzieba. Jest już 25 filmów. Pierwsze trzy są ważne dla wszystkich pozostałych... bo tam są omawiane podstawowe pojęcia. Zwrócił się też w tej sprawie do nowego Ministra Zdrowia i do prezesa tvp. Zachęcam do bieżącego śledzenia strony na fb (to ta,co się nazywa ukryteterapie i gdzie jest ok.250000 lajków.
Wstępnie podam, co słyszałam od p. Jerzego Zięby... 2 czerwca jest organizowane ogólnopolskie spotkanie w Warszawie... na którym on będzie. Ale to nie będzie protest... a żądanie prawdy. Jeszcze w tvp tego nie ma ale na YT i FB jest...


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: POSŁUCHAJCIE
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 8:58 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Nie mogłam tak na szybko znaleźć wątku "Terapia śmiechem"... a pamiętam, że taki wątek był. Śmiech prosty, szczery jest bardzo ważny dla zdrowia...

Dlaczego nie powinniśmy pochopnie osądzać innych?
Niedawno usłyszałam wraz z innymi podczas rekolekcji przykład... postaram się to streścić:

Pan Bóg pewnego razu powiedział do Św Piotra, żeby teraz zajął się największymi pechowcami... U bram raju stanęło prawie równocześnie trzech...
Święty Piotr pyta więc każdego po kolei o jego historię...

Od pierwszego słyszy:
Od dłuższego czasu podejrzewałem żonę , że mnie zdradza... wróciłem więc do domu zaraz po wyjściu do pracy... i zastałem żonę w negliżu... sprawdziłem mieszkanie... ale nikogo oprócz niej nie było... wtedy na sąsiednim balkonie zauważyłem faceta w slipkach... nie namyślając się wiele zrzuciłem go z bakonu... ale przeżył bo spadł na krzaki... pobiegłem po lodówkę, aby na niego ją zwalić... niestety, zaplątałem się w sznur i razem z tą lodówką spadłem... i oto jestem tu.

Św. Piotr zwraca się do drugiego i słyszy jego historię:
Wyszedłem jak zwykle rano w slipkach na balkon aby się gimnastykować... nagle jakiś facet rzucił się na mnie i zepchnął z balkonu... jakoś przeżyłem ten upadek, bo pod blokiem były krzaki... ale za chwilę spadła na mnie lodówka.... i oto tu jestem

Św. Piotr pyta trzeciego i słyszy:... A ja ... byłem w tej lodówce...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: POSŁUCHAJCIE
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 11:00 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

A tu małe szkolenie z przepisów ważne dla świadomych matek i ojców

https://www.youtube.com/watch?v=jqpeEf23uH4

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności