Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 4:42 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Śro Gru 27, 2017 11:49 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Stosował ktoś suplement Shape Up? jest oparty na sporej ilości naturalnych składników. Zaczęłam go stosować dwa miesiące temu po tym jak koleżanka mi go bardzo polecała. Po dwóch miesiącach bez żadnych ćwiczeń stosując wyłącznie suplement schudłam 6kg. Jestem szczerze mówiąc mega pozytywnie zaskoczona bo inne suple jakie wcześniej stosowałam były drogie a niewiele pomagały.
Ktoś to stosuje i może się też wypowiedzieć, czy na inne osoby też tak dobrze działa? :)
Opis tego suplementu można zobaczyć tutaj (można też zamówić z tej strony) https://www.grinday.com/pl/?wmsr=3


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 11:33 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 28, 2017 11:31 am
Postów: 2
Jak mam być szczery to schudłem ponad 20kg i nigdy nie wierzyłem w takie magiczne spalacze tłuszczu lub tabletki, ktore przynosza cudowne efekty. Dzieki poradom, ktorych dowiedzialem sie z artykulow ze strony Adamed.Expert doskonale wiem, ze sukces zalezy od wprowadzenia w zycie zdrowych nawykow zywieniowych oraz ciaglego, systematycznego treningu. Tylko tak schudniemy i odniesiemy sukces :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 1:24 pm 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Spalacz tłuszczu nie ma wiekszego sensu, jeśli nie ćwiczymy i nie mamy zdrowej diety.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Śro Sty 03, 2018 12:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Ja kupiłem to dwa miesiące temu, ten Shape Up i zrzuciłem kilka kg, ale trochę ćwiczyłem. Lecz suplement jest warty uwagi bo inne jakie stosowałem były do du...a ten akurat mnie pozytywnie zaskoczył, grinday.com ma generalnie bardzo zdrowe suplementy, żona kupowała tam kiedyś taki na paznokcie i włosy i też jej bardzo pomógł


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 1:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 10, 2018 1:15 pm
Postów: 2
Szczerze to sobie czytam teraz o tym Shape Up o którym piszecie i dużo osób chwali jednak droga autorko tematu czy piszesz prawdę twierdząc, że bez zadnych cwiczen schudlas 6kg? Jakos mi sie w to wierzyc nie chce...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 10:49 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Poczytaj chociażby skład produktu na https://www.grinday.com/pl/?wmsr=3 :) niemal same naturalne składniki, tak schudłam, warto poczytać też opinie w internecie na temat tego suplementu, sporo ludzi bardzo chwali. Jedno opakowanie to koszt 70zł, starcza mi na miesiąc. Pomaga nieźle :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 11:53 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 10, 2018 1:15 pm
Postów: 2
Dobra, przekonałaś mnie trochę też sobie poczytałem na innych stronach o tym Shape Up i faktycznie ludzie sa zadowoleni i swoja droga 70zl za opakowanie ktore starcza ci na miesiac to wcale nie jest tak duzo. Zamawiam i w takim razie mam nadzieje, ze mi tez uda sie schudnac!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 9:09 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Polecam pomógł mi uporać się z nadwagą. Oczywiście sam suplement nic nie da, ważne jest tutaj zdrowe odżywianie i wysiłek fizyczny. Suplement w takim przypadku to tylko dodatek który pomaga w szybszy sposób spalić tak zwany tłuszcz. Jeśli o mnie chodzi to jestem mu bardzo wdzięczna 4mce i minus 20kg


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 1:30 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sie 17, 2017 9:43 am
Postów: 17
Dzisiaj spokojnie można schudnąć bez stosowania takich produktów. Ja miałem sporo do czynienia z cateringiem dietetycznym Wygodna Dieta i generalnie sporo udało mi się z nim zrzucić. Polecam każdemu. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 10:03 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
W sumie sporo słyszałem o cateringu dietetycznym, ale osobiście nigdy nie miałem okazji z niego skorzystać. Może kiedyś... :D

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Pią Lip 20, 2018 12:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 07, 2018 1:11 pm
Postów: 1
Nie ma jednoznacznej recepty na schudniecie. Kazdy ma inny organizm i inaczej reaguje na diete czy cwiczenia. Tutaj http://medtutor.pl/forum/vibro-shaper czytalam o takim urzadzeniu, na ktorym mozna cwiczyc i szybko schudnac. Warto moze sie zastanowic, czy takie cos by nam nie odpowiadalo. I wtedy schudniemy z glowa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 3:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sie 07, 2018 3:16 pm
Postów: 2
Jeżeli chcesz się szybko pozbyć zbędnych kilogramów to myślę, że warto skontaktować się z kimś kto się zna na takich sprawach. Np. Studio Figura


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 5:55 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 19, 2017 3:22 pm
Postów: 96
Przede wszystkim odpowiednio zbilansowana dieta i ćwiczenia są podstawą odchudzania. Ja w ten sposób straciłam dość sporo na wadze z tym,że dla mnie trwało to długo a boczki i wcięcia w talii to w dalszym ciągu było nie to czego się spodziewałam. Przed wakacjami stwierdziłam,że spróbuję jakiegoś zabiegu, który mi pomoże i tak trafiłam do salonu Afrodyta Expert of beauty gdzie poddała się zabiegowi endermologii LPG Alliance . 3 sesje zabiegowe i szok! Ładne wcięcia w talii, boczki zdecydowanie zredukowane, brzuch praktycznie płaski a skóra ładnie napięta. Jestem mega zadowolona bo w tak szybkim tempie nie osiągnęłabym efektów dietą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 9:15 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
ShapeUp jest w 100% naturalny także jak najbardziej bezpieczny dla naszego organizmu. Stosowałam suplement podczas odchudzania także sporo mu zawdzięczam, oczywiście trzeba na efekty ciężko pracować sam suplement nie sprawi, że waga się zmniejszy do tego trzeba pracy. Ale dzięki pracy i suplementowi efekty są widoczne bardzo szybko.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Shape Up spalacz tłuszczu
PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 11:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 29, 2018 11:32 pm
Postów: 2
Ja stosowałam Shape Up i jestem bardzo zadowolona. W końcu jakiś suplement stosowany obok diety okazał się faktycznie skuteczny i pomógł mi pozbyć się nadwagi


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności