Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 8:19 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Problem z kolanami
PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 11:37 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 16, 2014 11:50 pm
Postów: 12
Miejscowość: Warszawa
Czy stosuje ktoś takie wkładki http://sklep.torst.pl/polaryzatory-torsyjne/60-zdrowotna-wkladki-do-butow.html na ból kolan ?

_________________
Prowadz


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Śro Sty 17, 2018 11:29 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Pierwszy raz o nich słyszę, moim zdaniem lepiej udać się do specjalisty w celu uzyskania porady.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 5:33 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Sty 20, 2018 5:30 pm
Postów: 34
Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o ból kolan, to może sprecyzuj o jako ból chodzi i czy ma to związek z kontuzją, nadmiernym wysiłkiem? Akurat o tego typu wkładkach pierwszy raz słyszę.

_________________
www.Optyk.Lublin.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 11:05 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Gru 07, 2017 11:41 am
Postów: 12
Miejscowość: Gdynia
Polecam LithoMax Aquamin, który zawiera skalinka ostrogowatego, czyli bogatą w lity wapń i węglan magnezu, morską algę. Dzięki strukturze, która przypomina porowaty plaster miodu, zawarte w niej minerały dobrze się przyswajają. Pomocniczo stosować mogą ją osoby, które cierpią na zapalenie kości i stawów.

http://sklep.alg-borje.pl/pl/p/LithoMax-Aquamin-250-szt./84
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 9:22 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 10, 2018 9:17 am
Postów: 21
Witam wszystkich Użytkowników na forum. Podstawą jest w tym przypadku konsultacja z lekarzem bo bez tego ani rusz, same opaski czy stabilizatory na kolano mogą w praktyce okazać się mało skuteczne.

_________________
www.Mineral-Guard.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 5:06 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Postów: 54
W przypadku problemów z kolanami konieczna jest wizyta u lekarza specjalisty w celu znalezienia przyczyny i wdrożenia leczenia. Ja ze swoimi problemami udałam się do fizjoterapeuty doktor Agnieszki Sadurskiej, która zleciła mi fizjoterapię. Po kilku zabiegach jest już lepiej:) Bardzo się cieszę, że trafiłam do tej pani doktor.Jednak istnieją jeszcze lekarze z powołaniem.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 1:37 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 05, 2018 3:41 pm
Postów: 12
Miejscowość: Chorz
Polecam żel Arthrocann, który zawiera wyciąg z nasion konopi. Jego skład uzupełniono o wyciągi o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym tj. z kasztanowca, żywokostu lekarskiego, macierzanki tymianek i srebra koloidalnego. Żel przeznaczony jest do stosowania w okolicy stawów, mięśni, ścięgien i pleców. To dobry dodatek w czasie rehabilitacji po operacjach, złamaniach czy zwichnięciach.

https://konopieizdrowie.pl/pl/p/Zel-konopny-Arthrocann-ze-srebrem-koloidalnym-75ml/76
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 9:10 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 07, 2013 6:30 pm
Postów: 55
Najpierw trzeba zdiagnozować od czego ten ból, takie wkładki go tylko maskują przecież. A dolegliwości kolan można skutecznie leczyć, sama długo cierpiałam z ich powodu a wystarczył zabieg. Cud, że trafiłam do dr Krochmalskiego w warszawskiej klinice Porta Medica. Doskonały ortopeda który jako pierwszy na poważnie podszedł do mojego problemu. Nie pamiętam już co to ból i żadne wkładki czy tabletki nie są mi już potrzebne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 1:27 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 15, 2018 1:02 pm
Postów: 23
Mam podobne zdanie i uważam, że jeżeli ból i problem z kolanami jest coraz bardziej uciążliwy to nie ma na co czekać, tylko lepiej udać się do lekarza.

_________________
www.Imbryczek.net.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 7:52 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 16, 2016 5:15 pm
Postów: 39
Polecam metodę Adi Stem, która obejmuje pobranie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, a następnie wyizolowanie z niej komórek macierzystych i regeneracyjnych. Następnie są one aktywowane przy wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego PRP i monochromatycznego światła LED. Ostatnim etapem jest podanie bezpośrednio do uszkodzonego stawu.

http://pulsmed.com.pl/klinika-transplantacji.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 11:03 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
A ja tym lepiej się czuję... im dalej jestem od lekarzy... Oczywiście wiadomości na temat naturalnych sposobów leczenia kolekcjonuję w głowie... i radzę sprawdzać... bardzo dużo daje kolagen... nawet ten z... podkowy (oczywiście z Wit C i nie tylko)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 6:14 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Wrz 18, 2012 5:12 pm
Postów: 33
Z jednej strony rozumiem cie @TeSa chyba mało kto lubi chorować i chodzić do lekarzy. ale czasem jest taka koniecznośc, zwłaszcza jak się coś dzieje z kolanami. Bo popatrz ja kiedyś miałam drobną kontuzję ale smarowałam się altacetem, wszystko się elegancko zagoiło NIBY, lekarza nie odwiedziłam. Kilka miesięcy później właśnie przez to kolano upadłam ze schodów bo nagle poczułam rozrywający ból i co? Artroskopia jedna druga, potem rehabilitacja. Na szczęście trafiłam na świetnego lekarza dr Pisarskiego z poradni chorób stopy, który mnie szybciutko poskładał w całość i mam teraz sprawne te kolana. Ale tak naprawdę mogłam temu zapobiec idąć za pierwszym razem do lekarza, może zabiegi i rehabilitacja nie byłyby potrzebne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 9:02 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 27, 2021 8:52 am
Postów: 4
Zgadzam się z przedmówcami. Z kolanami nie ma żartów! Jeśli coś Cię niepokoi jak najszybciej warto udać się do lekarza. Ja odwlekałam wizytę i bardzo tego żałuję, bo okazało się, że proces leczenia nie był wcale skomplikowany. Polecam z własnego doświadczenia specjalistów z Orthos w Komorowicach, a w szczególności doktora Jędrzeja Królińskiego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Pią Paź 01, 2021 11:04 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sty 27, 2019 5:50 pm
Postów: 65
Najlepiej jest umówić się do specjalisty bo z tym nie ma żartów, ja też byłam w centrum diagnostycznym Radio Medica https://radiomedica.pl/ bez kolejek no i wynik też miałam szybciutko.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Problem z kolanami
PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 10:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Sie 18, 2021 4:09 pm
Postów: 76
Nie znam tego.. jak mialam problemy z kolanami to kupilam sobie na https://apmed.eu/ kule i orteze by nie obciazac ich jeszcze bardziej. oczywiście do tego lekarz i fizjoterapia niezbedna


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] oraz 40 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności