Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:32 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 8:51 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 6:58 pm
Postów: 32
Jak w tytule - czy moglibyście polecić mi dobrego ortodontę w Warszawie, do którego mógłbym udać się ze zgryzem krzyżowym? Wiele świetnych opinii udało mi się wyczytać na temat kliniki "ODENT" znajdującej się na Żoliborzu. Na jej stronie internetowej *** udało mi się wyczytać, że w swojej ofercie posiada zarówno aparaty z zamkami metalowymi, jak i porcelanowymi...


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 1:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 29, 2018 7:29 pm
Postów: 6
Polecam Ci centrum ortodontyczne Rock Your Smile - świetne miejsce, w którym pracują wspaniali ortodonci. Wiem z doświadczenia - sama się leczę u dr Teodorczyk. Nie wiem dokładnie, na czym polega Twój problem, ale z pewnością dobry ortodonta zaproponuje Ci skuteczne leczenie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 4:35 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 07, 2013 6:30 pm
Postów: 55
Polecam udać się do Radzymina do CM Panorama do dr Natalii Mąkal. Sama się u niej leczę, super ortodontka. Przyjmuje dzieci, młodzież i dorosłych. Ja prostej wady do leczenia nie mam, dwóch ortodontów w Warszawie mi odmówiło pomocy a dr Mąkal dała radę :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 11:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 11, 2018 6:05 pm
Postów: 6
Ja z czystym sumieniem polecam dr Katarzynę Łoza-Sołtyk. Cudowna kobieta i wspaniały specjalista. Uratowała mój wygląd i wstawiła kła na swoje miejsce. A jak szukasz kogoś innego to może ten ranking pomoże ***


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 10:16 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Cze 30, 2018 10:10 am
Postów: 4
Na temat kliniki Rock Your Smile czytałam same bardzo dobre opinie, chodzi też tam moja koleżanka i w sumie za jej namową poszłam na konsultację do pani dr Gatkowskiej. Cóż, nie zawiodłam się :) Pani doktor okazała się bardzo miłą osobą, a konsultacja - konkretną rozmową, choć nie spodziewałam się wielu konkretów na takim etapie. Teraz jestem w trakcie diagnostyki, a następnie ustalony zostanie plan leczenia. Kolejnym miłym zaskoczeniem było dla mnie to, że za tą diagnostykę nie płacę, dopiero koszty ponoszę przy zakładaniu aparatu. Ogólnie polecam każdemu, kto się boryka z kompleksami związanymi ze zgryzem, żeby się udał do ortodonty, teraz jest mnóstwo możliwości leczenia i dyskretne aparaty, a piękny uśmiech każdemu dodaje chyba uroku :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Śro Paź 30, 2019 10:10 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Sty 29, 2019 9:34 am
Postów: 16
Czytać czytałam, ale wiesz jak to jest z czytaniem. Sama oparłam się na opinii przyjaciółki, która nosi takie przezroczyste nakładki beyli i to ona mnie umówiła na pierwszą darmową wizytę u nich. Bardzo jej jestem wdzięczna, bo już za mną kilka tygodni i widzę pierwsze efekty. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Sob Gru 14, 2019 6:48 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 01, 2019 5:46 pm
Postów: 24
Dobrze przed pojsciem do ortodonty zrobić prześwietlenie uzębienia. Ja byłam w Diagdent w dzielnicy Włochy. Miła obsługa, zdjęcie z opisem w cenie. Warto zajrzeć jak ktoś w potrzebie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 7:59 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Kwi 30, 2020 7:43 pm
Postów: 5
Fajnym rozwiązaniem, jak się komuś podoba takie nakładkowe leczenie, są Alignery Orthero. To są właśnie takie przezroczyste, wymienne nakładki dostosowane do danego zgryzu. Co dea tygodnie zmienia się nakładki, a zęby się ustawiają :) No i jest to faktycznie bardzo dysretny sposób leczenia. W Rock Your Smile w Warszawie można leczyć tą metodą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 11:28 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 17, 2021 11:26 am
Postów: 2
Polecam się udać do dentysty Elektoralna w Warszawie mili i profesjonalni ludzie, ja chodzę tam co prawda w innym celu ale dziewczyna zakładała tam aparat i z tego co wiem bardzo sobie chwali, oboje ufamy i zawsze robią dobrą robotę


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Pią Paź 15, 2021 11:24 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 15, 2021 11:23 am
Postów: 1
Witam ja polecam *** bardzo dobry specjalista. Chodzę do niego już kilka lat najpierw z jednym teraz z drugim dzieckiem. Efekty są.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Śro Sty 19, 2022 12:12 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sty 19, 2022 11:04 am
Postów: 34
Bardzo fajne opinie ma HappyDent


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ortodonta w Warszawie - gdzie się udać?
PostWysłany: Nie Maj 01, 2022 8:21 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Maj 01, 2022 7:27 pm
Postów: 14
Bardzo dobra pani doktor przyjmuje w Dent SM na Bemowie w Warszawie. To naprawdę świetna specjalistka, która mój uśmiech poddała prawdziwej metamorfozie, noszę wciąż aparat ale uśmiech już wygląda inaczej :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 37 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności