Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:07 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1469 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 98  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 9:54 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

1 sierpnia wieczorem byłam oczywiście w Warszawie na śpiewaniu (nie)zakazanych piosenek... ale wcześniej, w południe miałam pierwsze spotkanie autorskie... ze znajomymi w wołomińskiej Livii. Recytowałam swoje wierszowane teksty korespondujące z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego i godziny W. Było bardzo uroczyście. Potem przypomniałam, że to już 10 lat minęło, jak zaczęłam walczyć o zdrowie Wołomina i okolic... dodałam, że teraz będzie reaktywacja ale, że będę się wspomagać swoją książeczką "Zdrowiej Polsko!Wierszem o zdrowiu" (która zaczyna cieszyć się coraz większym powodzeniem)... wzięłam też ze sobą starą rosyjską gitarę z metalowymi strunami i to był strzał w dziesiątkę... zwłaszcza, że sala na drugim piętrze była bardzo akustyczna. Wśród znajomych była nasza wołomińska poetka, Irena Rybak, która podarowała mi swój stary, jeszcze nigdy nie zaśpiewany tekst do Jej ulubionego Czardasza Monti'ego...

W TVP INFO widziałam ostatnio transmisję ze spotkania Ministra Rolnictwa z rolnikami... szkoda, że nie ma takiego gościa w Ministerstwie Zdrowia. Prezentował rządowy program... byłam mile zaskoczona. Zapraszał do zgłaszania pomysłów... a mówił jak po korepetycjach u Jerzego Zięby :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 4:44 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

To o czym pisał i co pokazywał(na zdjęciu) Ivan Nieumyvakin w książeczce(po polsku 2008)"Woda utleniona na straży zdrowia" przekazuje nam p. Jerzy Zięba... zwracając się bezpośrednio do lekarzy.
Wlew z nadtlenku wodoru... a w idącym teraz serialu dr Hause właśnie robią wlew w wit C... lawina ruszyła :)

https://www.facebook.com/ukryteterapie/videos/2099985913574189/


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 11:26 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Polska Akademia Zdrowia
Zdrowiej Polsko!
Zdrowie bez leków

Jest Akademia jedna na świecie
Co uczy zdrowia w każdym powiecie
W Polsce w przedszkolu w szkole i w gminie
W Chicago w Melbourne i... w Wołominie
Wspomóc ją możesz jak chcesz Kolego
Ona zaś uczy... już od małego
Pozwoli wkrótce by Polski siła
Zdrowiem i duchem zło wypleniła
Wszakże prawdziwa profilaktyka
Działa u dziadka... działa u smyka...
Tylko znać trzeba pewne zasady
Więc Akademia promuje rady:
Co dzień na słońcu chwilę w południe
I nie zmyć później przez nieuwagę
Tego co słońce stworzyło cudnie
D3 tak tanio zyskasz przewagę
A kiedy słońca na dworze nie ma
Masz lampę z UVB promieniami
I choć minutkę... dwie... trzy... naświetlasz
Chroniąc swe oczy okularkami
Pamiętaj jadać tylko na sucho
A gdy w żołądku masz mało kwasu
Musisz zakwasić wcześniej żołądek
By trawił białko już bez hałasu
Bo białko... kiedy mało strawione
Przejdzie do kiszek miewasz kłopoty
Ocet jabłkowy Ci tu pomoże
Gdy "A"* masz zwłaszcza pamiętaj o tym!
Pij dużo wody... lecz posolonej
Solą z Kłodawy lub z Himalajów
Lecz między posiłkami pamietaj!
Ciśnienie spadnie... wieść z wielu krajów
A kiedy brzuszek masz taki sobie
Pij taką wodę zamiast jedzenia
Przez dzień... lub dwa dni... albo i więcej
To łatwy sposób dla odchudzenia
Aby mieć kości... zęby w porządku
K2 potrzebna nam wszystkim wielce
Gdy brak jej... cały wapń z pożywienia
Pójdzie w tętnice... uszkodzi serce
Trzeba dodawać tej witaminy
Gdy człowiek jajek za mało jada
Wszak wciąż straszony cholesterolem
Myśli że jajek jeść nie wypada...
W żółtku jest wszystko... kiedy od kury
Co grzebie w słońcu w ziemi bez chemii
W czystym powietrzu... lecz gdzie to wszystko?
Trzeba odzyskać... co ktoś wyplenił
Czyste powietrze a także woda
To nasze dobra są narodowe
Trzeba je chronić... utracić szkoda
A społeczeństwo będzie znów zdrowe
Wapń przyswajalny łatwo... w skorupkach
Tylko gdzie takie hodują kury?
Kiedy się wszyscy za to weźmiemy
Znowu tak będzie... to nie są bzdury!
O witaminie C też pamiętaj
By jej gram dziennie przynajmniej jadać
A kiedy bierze jakaś choroba...
Więcej... a ile... to trzeba zbadać**
Warto też wiedzieć że są lektyny
Co powodują że jadło szkodzi
I bardzo zdrowe rzeczy nie wszystkim
Służą tak samo... info zawodzi...
Co dla jednego będzie lekarstwem
Drugiemu trutką czasem się jawi
Więc zgodnie z grupą krwi częściej jedzmy
I chętnie ćwiczmy... D'Adamo prawi
Musimy jeszcze mieć swój trawniczek
Taki czyściutki z prawdziwą trawą
By dzieci... starsi... mogli tam chodzić
Bosymi stopy... masz go? to brawo!
O ruchu sporą dawkę zadbajmy
Każdy niech ma swój sport ulubiony
Tańczy lub ćwiczy lub grzbietem pływa
Sam... albo w grupie w sposób sprawdzony
To jest prawdziwa profilaktyka
Powtarza nam to co dzień praktyka!
Lekarzu gdy Ci bliska nauka
Ta zwłaszcza co się z praktyką zgadza
Jesteś potrzebny nam... prawdy szukaj
Kto prawdy szuka - ten nie przesadza!
W PAZ... webinaria są dla ciekawych
Pragnących swoją pogłębiać wiedzę
Wiedzę potrzebną... wiedzę bezcenną
Mów koleżance! powiedz koledze!
Pan Jerzy Zięba dwoi się... troi...
Co chwilę więcej ludzi przemienia
Wrzuca wciąż streamy... filmy... i wieści
Polaków zmusza tym do myślenia
Na razie zwraca się wciąż do starszych
Wciąż uświadamia dorosłych ludzi
Może do dzieci się wkrótce zwróci
Może w nich także ciekawość wzbudzi
Niech więc dorośli wezmą do serca
Rady nie tylko pana Jerzego
Niech metabolit 25 (OH)
50 - każdy ma do jednego
I homocysteiny poziom 6-8
Każdy niech trzyma - bo to podstawa
I zobaczymy co się tu stanie...
Zdrowie bez leków***... poważna sprawa
Dawno wiadomo... że nie ma złego
Co by na dobre kiedyś nie wyszło
Wszystko sprawdzajmy dzisiaj w praktyce!
Wiedz służbo zdrowia - myślenie przyszło!
I jeszcze... wyszła mała książeczka****
Co wiele info o zdrowiu kryje
Więc zdrowiej Polsko nam już od dziecka
Wyzdrowień epidemia niech żyje!
Czyńmy wciąż dobro... każdy to może
Wtedy na pewno i Bóg pomoże!

Teresa Sadowska

* Osoby z grupą krwi A też AB wg obserwacji badacza Dr Petera D'Adamo mają niski poziom kwasu w żołądku... wiadomo, że inni też, zwłaszcza gdy mają zwyczaj picia podczas jedzenia. Może pomóc wg Jerzego Zięby zakwaszenie żołądka, 15 minut przed jedzeniem, octem jabłkowym lub wit C

** Książka Ukryte terapie Jerzego Zięby. Z info p Zięby trzeba pić 1-2 g kwasu l-askorbinowego (doustna wit C) co godzinę, aż do pojawienia się rozwolnienia, wtedy należy trochę zmniejszać ilość branej wit C (aby prawie tego rozwolnienia nie było) i tak aż do wyzdrowienia. W książce jest dużo innych bardzo ważnych dla zdrowia informacji.

*** Zdrowie bez leków - miesięcznik, drukujący informacje medycyny zintegrowanej

**** Książka Zdrowiej Polsko! Teresy Sadowskiej. Zawiera wiersze dla wszystkich... o zdrowiu i nie tylko, też info od różnych badaczy m.in. Wiersze na lodówkę (wg BTD)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 11:55 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

W TVP INFO nadal dobre wieści z obszaru rolnictwa... ale bez sensu straszą epidemiami... Czy mógłby się tam wreszcie ktoś doszkolić... poświęcić 19 godzin, aby obejrzeć na vimeo.com z uwagą 35 filmów edukacyjnych Jerzego Zięby o szczepieniach (można sobie wyguglać... ale zacząć od początku). Człowiekowi do zdrowia potrzebne jest czyste środowisko, a więc powietrze, czysta woda, wolna od szkodliwych czynników ziemia, mieszkania, zdrowe indywidualnie jedzenie... ważna jest niezafałszowana edukacja. Potrzebny jest jakiś mądry dziennikarz (i to niejeden)...

PS Tego wiersza powyżej nie ma w mojej książeczce... szkoda, że nie zdążyłam go dołączyć :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Śro Sie 29, 2018 10:07 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 31, 2018 12:49 pm
Postów: 9
No dobra. Dużo ciekawych, przydatnych rzeczy się od Was dowiedziałam ale teraz chcę zapytać o https://konopieizdrowie.pl/ a konkretniej o specyfik jakim jest olej konopny. Czy są tu osoby, które regularnie stosują i mogłyby napisać o efektach? Szukam czegoś naturalnego co pożegna moje problemy z koncentracją oraz zmiennymi nastrojami...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 9:21 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

kornelkaa napisała
Cytuj:
No dobra. Dużo ciekawych, przydatnych rzeczy się od Was dowiedziałam ale teraz chcę zapytać o https://konopieizdrowie.pl/ a konkretniej o specyfik jakim jest olej konopny. Czy są tu osoby, które regularnie stosują i mogłyby napisać o efektach? Szukam czegoś naturalnego co pożegna moje problemy z koncentracją oraz zmiennymi nastrojami...


Osobiście nie próbowałam... ale z tego co wiem z książki Dr Petera D'Adamo DIETA GENOTYPOWA jest korzystny dla wszystkich GenoTypów, a dla większości nawet bardzo korzystny. Pan Jurek Zięba radzi próbować od najsłabszych, są w jego internetowym sklepie visanto. Spytam koleżankę... bo przypominam sobie, że sprawdzała to działanie. Najlepiej sprawdzać, gdy jest się chorym, wtedy widać działanie. Ja radzę Ci jadać zgodnie z grupą krwi...lub Geno Typem- to stosunkowo najlepsze paliwo. Ostatnio słyszałam też o nowym (na świecie) suplemencie chyba jak się nie mylę ELEV8 i ACCELER8. Fajnie byłoby jakby rzeczywiście ktoś napisał tu swoje spostrzeżenia (łącznie z grupą krwi) bo to drogie rzeczy (bardzo wysokiej jakości).

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 8:31 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

O wydzielaczach i niewydzielaczach antygenów grupy krwi do płynów ustrojowych wiem od Dr Petera D'Adamo...że warto korygować dietę... o tym, że niezgodność biochemiczna (ojciec A, matka 0... statystycznie potomstwo do 90% wad genetycznych) też gdzieś czytałam u D'Adamo ), a tu takie wiadomości o łzach... wciąż organizm człowieka jest wielką zagadką...

>https://www.youtube.com/watch?v=_CiHm98PYxA

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Śro Wrz 12, 2018 4:04 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

W necie i tv już huczy... nowa cenzura... może pod presją protestów cofną... czy ta dyrektywa nas dotnie... trzeba chyba na wszelki wypadek wszędzie pisać, że działamy charytatywnie :)

Fajny film- piosenkę widziałam... Weź nie pytaj... Pawła Domagały i bardzo fajną parodię tej piosenki :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 10:43 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Wrz 17, 2018 9:58 pm
Postów: 1
Osobiście nie próbowałam... ale z tego co wiem z książki Dr Petera D'Adamo DIETA GENOTYPOWA jest korzystny dla wszystkich GenoTypów, a dla większości nawet bardzo korzystny. Pan Jurek Zięba radzi próbować od najsłabszych, są w jego internetowym sklepie visanto. Spytam koleżankę... bo przypominam sobie, że sprawdzała to działanie. Najlepiej sprawdzać, gdy jest się chorym, wtedy widać działanie. Ja radzę Ci jadać zgodnie z grupą krwi...lub Geno Typem- to stosunkowo najlepsze paliwo. Ostatnio słyszałam też o nowym (na świecie) suplemencie chyba jak się nie mylę ELEV8 i ACCELER8. Fajnie byłoby jakby rzeczywiście ktoś napisał tu swoje spostrzeżenia (łącznie z grupą krwi) bo to drogie rzeczy (bardzo wysokiej jakości).

Pozdrawiam z Wołomina[/quote]

Witam, odnośnie nowych suplementów, 100% naturalnych, ELEV8 i ACCELER8
Moja grupa krwi to 0RH+. Polecił mi nowe suplementy mój serdeczny kolega, którego znam od 17 lat a, że jego pasją jest zdrowy styl życia i wiedzę ma ogromną, więc nie dyskutowałem tylko zamówiłem prosto ze strony amerykańskiej. Krótkie info o suplementach: ELEV8 to zestaw witamin, zdrowych grzybów i wyciągi warzyw tak skomponowane, że dają nam więcej energii w ciągu dnia a ACCELER8 to głównie minerały i inne składniki powodujące oczyszczanie organizmu z toksyn oraz lepszy i bardziej regenerujący sen oraz możliwość regulacji organizmu, gdzie skutkiem jest chudnięcie.
Moje odczucia:
Jestem modelarzem, konstruuję i latam modelami zdalnie sterowanymi, jeżdżę na zawody i pikniki po całej Polsce i Europie. Zawsze po, mniej więcej 200/300 kilometrach musiałem się zatrzymać aby złapać krótką drzemkę. Obecnie, przy zastosowaniu ELEV8, jechałem na targi do Niemiec (Norymberga) i wczoraj wracałem w nocy - 1030 kilometrów do Warszawy - i zatrzymałem się tylko dwa razy - na tankowanie i do toalety. Jestem przeszczęśliwy, w ogóle nie chciało mi się spać, koncentracja była pełna a jazda wyśmienita !!! Dla mnie super !!! :-) Mało tego, wczoraj dałem koledze Andrzejowi ELEV8, który też wracał, tylko, że do Łodzi i dziś rozmawiałem z nim, ma te same odczucia - dojechał szczęśliwie i nie chciało mu się spać, ale jaki zadowolony !!! a to tylko natura i tyle dobra :-)
Teraz ACCELER8 - spożywam tuż przed snem i łagodnie zasypiam, śpię krócej i jestem bardziej wypoczęty, a w dodatku po 1.5 miesiąca schudłem 3.5 kg Nigdy nie miałem problemów w "łazience" ale mogę śmiało powiedzieć, że w "łazience" jest jeszcze lepiej :-) Dla mnie R E W E L A - Serdecznie polecam wszystkim :D :D :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 9:40 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Cytuj:
Artur Borowski

Witam, odnośnie nowych suplementów, 100% naturalnych, ELEV8 i ACCELER8
Moja grupa krwi to 0RH+. Polecił mi nowe suplementy mój serdeczny kolega, którego znam od 17 lat a, że jego pasją jest zdrowy styl życia i wiedzę ma ogromną, więc nie dyskutowałem tylko zamówiłem prosto ze strony amerykańskiej. Krótkie info o suplementach: ELEV8 to zestaw witamin, zdrowych grzybów i wyciągi warzyw tak skomponowane, że dają nam więcej energii w ciągu dnia a ACCELER8 to głównie minerały i inne składniki powodujące oczyszczanie organizmu z toksyn oraz lepszy i bardziej regenerujący sen oraz możliwość regulacji organizmu, gdzie skutkiem jest chudnięcie.
Moje odczucia:
Jestem modelarzem, konstruuję i latam modelami zdalnie sterowanymi, jeżdżę na zawody i pikniki po całej Polsce i Europie. Zawsze po, mniej więcej 200/300 kilometrach musiałem się zatrzymać aby złapać krótką drzemkę. Obecnie, przy zastosowaniu ELEV8, jechałem na targi do Niemiec (Norymberga) i wczoraj wracałem w nocy - 1030 kilometrów do Warszawy - i zatrzymałem się tylko dwa razy - na tankowanie i do toalety. Jestem przeszczęśliwy, w ogóle nie chciało mi się spać, koncentracja była pełna a jazda wyśmienita !!! Dla mnie super !!! :-) Mało tego, wczoraj dałem koledze Andrzejowi ELEV8, który też wracał, tylko, że do Łodzi i dziś rozmawiałem z nim, ma te same odczucia - dojechał szczęśliwie i nie chciało mu się spać, ale jaki zadowolony !!! a to tylko natura i tyle dobra :-)
Teraz ACCELER8 - spożywam tuż przed snem i łagodnie zasypiam, śpię krócej i jestem bardziej wypoczęty, a w dodatku po 1.5 miesiąca schudłem 3.5 kg Nigdy nie miałem problemów w "łazience" ale mogę śmiało powiedzieć, że w "łazience" jest jeszcze lepiej :-) Dla mnie R E W E L A - Serdecznie polecam wszystkim :D


Dzięki za info, myślę że powinieneś napisać o tym w oddzielnym wątku w dziale Profilaktyka...wtedy inni dzieliliby się doświadczeniami. Ja nie potrzebuję na razie takich wspomagaczy :)... ale warto wiedzieć. W opisie składu brakuje tam moim zdaniem (może przez pomyłkę )kwasu foliowego bez którego ani rusz. Ciekawy byłby wpis kogoś kto bierze ...bierze... i zaprzestaje na jakiś czas...

Wczoraj dowiedziałam się, że startuje z naszego terenu do sejmiku mazowieckiego Urszula Starużyk... kiedyś ją poznałam z dobrej strony, jest pielęgniarką, jedną z dyrektorów szpitala, będzie ponoć się starała, by powstało mazowieckie centrum geriatryczne... muszę to przemyśleć. To nie może być przecież "umieralnia". Zwłaszcza, że do tego sejmiku startuje też dr Hubert Czerniak. Powinni stworzyć "układ" w dobrym tego słowa znaczeniu, niezależny od opcji politycznej, bo zdrowie jest najważniejsze... Takie centrum wydaje się być wygodne głównie dla medyków... chyba, że znajdą tam zatrudnienie wszyscy lekarze wyrzuceni przez Izbę Lekarską z zawodu za wyleczenie pacjentów z chorób przewlekłych nie akademickimi sposobami (więc dużo tańszymi).
Polecam czytającym bardzo ciekawy miesięcznik "Zdrowie bez leków" dostępny w kioskach... i oczywiście swoją książeczkę Zdrowiej Polsko! (w księgarniach i necie)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Śro Paź 03, 2018 4:32 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Za chwilę głosowanie w Sejmie nad ustawą ws dobrowolności szczepień (zebrane 125000 podpisów)... komisja oczywiście na "nie"...nie trafiają żadne argumenty... mogliby wreszcie coś sami sprawdzić, zrobić analizy... posłuchać co zgromadził na ten temat Jerzy Zięba... czy stanie się cud ponad podziałami ?

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Śro Paź 10, 2018 11:26 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Ustawa pozostała do dyskusji w komisji... jedni myślą, że uświadomią drugich... a drudzy, że pierwszych... A prawda jest przecież jedna... i nie da się tego zmienić. Kiedyś jak dobrze pamiętam, p.Jerzy Zięba wypowiadał się pozytywnie o p. dr Latosie... dziś usłyszałam jak w tvp info mówił on, że kontynuacja dyskusji w komisji jest pro forma, bo przecież wiadomo jak ważne i niezastąpione są szczepionki (trochę innymi słowami), że liczy, że druga strona to zrozumie... a pewnie nie widział dotąd żadnego edukacyjnego filmu p. Zięby na vimeo na ten temat... usiąść i płakać. Trudno więc się dziwić, że p. Zięba od czasu do czasu zachęca by głosować tylko na niezależnych posłów... nie wiem jednak skąd ma tę pewność, że oni to już są wszyscy tacy wyedukowani... strach się bać. Ja przekazałam swą książeczkę i p. Ziębie (w Poznaniu) i p. minister polityki socjalnej... bo u nas była. Ucieszyłam się też z przeczytanej w necie recenzji (choć nie zawiera komentarza tekstów drobnym druczkiem :) ). Lawina info toczy się...

http://zblogowani.pl/wpis/35621688/zdrowiej-polsko-wierszem-o-zdrowiu-teresa-sadowska


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 9:12 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Jeden z moich znajomych powiedział, że słyszał w którejś tvp chyba info, że Zdrowiej Polsko i wiele innych książek, trafi do polskich szpitali... chyba sobie nie zażartował :) Ja właśnie już parę lat temu zostawiłam parę książek o wspomaganiu leczenia dietą zgodną z grupą krwi u lekarzy naszego szpitala... i u pani prezes koła diabetyków... te sposoby są warte spróbowania... a w książeczce są m.in. wiersze na lodówkę dla wszystkich grup krwi... i dużo aktualnych info o ukrywanych sposobach na profilaktykę... Propaguję te sposoby jak się da! Ostatnio na Powiatowym Uniwersytecie Otwartym w Wołominie, w Ząbkach, na UTW w Kobyłce... dużo osób jest zainteresowanych. Ostatnio słyszałam od p. Jerzego Zięby, że powstało Polskie Społeczne Pogotowie Antysepsowe... szczegóły będą opublikowane.(Na razie wiadomo, że substancję CZDA dla ratowania życia (askorbinian sodu), wraz z instrukcją wykonania wlewu i przepisami uprawniającymi do zastosowania w tej sytuacji eksperymentu medycznego będą bezpłatnie dostarczać wolontariusze ze Stowarzyszenia Zdrowa Polska-Czyńmy Dobro, do którego oczywiście można się dołączyć info w necie)... to wiadomość z ostatniej chwili więc jej w mojej książce nie ma... w 2 cz. Ukrytych terapii p. Jerzego Zięby jest natomiast instrukcja dla lekarzy...

Miło czytać taką recenzję swojej książki! Dziękuję p. Agnieszce (której niestety nie znam) za uznanie.

http://zblogowani.pl/wpis/35621688/zdrowiej-polsko-wierszem-o-zdrowiu-teresa-sadowska


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 3:27 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

W wolnej chwili, w dniu właściwym do zadumy niech ludzie związani przynajmniej z naszym wołomińskim szpitalem i cała nasza społeczność mająca włączone myślenie posłucha:

https://www.youtube.com/watch?v=hGaSKutOlBk


Ja używam np. multigradientowego pola magnetycznego... i to też działa. Miałam też m.in. okazję ubiegłej jesieni sprawdzić praktycznie jak działa kwas l askorbinowy CZDA (w przypadku zapalenia pęcherza)... do mycia zębów używam papki z sody i wody utlenionej, jadam z ośmieszaną od lat dietę zgodną z grupą krwi* :)


*Usłyszałam ostatnio od dr Czerniaka, że mitochondria mają własne DNA i że są dziedziczone niezależnie od naszego DNA... a ich stan zależy od tego co jadamy!
U doktora Petera D'Adamo kiedyś czytałam, że przez cztery pokolenia można osiągnąć stan zdrowia rodziny, odpowiednio jadając... dziś wiem, że chodzi o ciągłe minimalizowanie procesów zapalnych w przewodzie pokarmowym :) ... oczywiście musi nadążyć za tym rolnictwo.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 2:05 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Mam dużo do napisania, aż za dużo na tę chwilę :) Podrzucam więc bardzo ważny artykuł wart przeczytania

https://politykapolska.eu/2018/11/18/zaczely-wreszcie-padac-klocki-szczepiennego-domina-klamstwa-i-zbrodni-zwyciestwo-roberta-kennedyego/

I jeszcze jedno... coraz lepiej gra ta moja "Dzika gąska". Zobaczcie sami. Brawo Gabi Brawo!

https://www.youtube.com/watch?v=Zxe1rCQBATI


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1469 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 98  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności