Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:08 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Pas Leczniczy
PostWysłany: Śro Lip 11, 2018 10:26 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Moja mama ma od jakiegoś czasu ciągłe bóle kręgosłupa, oczywiście była już z tym problemem u specjalisty jednak mało to pomaga. Za 2 miesiące ma też urodziny myślałam nad kupnem jej takiego pasa rozgrzewającego http://zdrowiaczar.pl/leczniczy-pas-rozgrzewajacy-nuga-best-nm90-nm90-p-2510.html Jak myśłicie dobry pomysł, może ktoś miał coś podobnego jak to się sprawdza?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Pas Leczniczy
PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 12:15 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Witaj, ja posiadam ten sam pas ze zdrowiaczar.pl - działa a to najważniejsze :) jest stosunkowo niedrogi, a naprawdę pomaga, przeczytaj opis tego pasa, ma wiele właściwości :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas Leczniczy
PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 11:41 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Też jestem ciekawa własnie działania tego pasa rozgrzewającego. Wydaje mi się że jest to bardzo dobry pomysł na prezent dla mamy. Sama bym sobie coś w tym stylu kupiła, pracuję już od 10 lat ciągle na stojąco także problemy z kręgosłupem również i mi zaczynają doskwierać. Przeglądam własnie ofertę sklepu zdrowiaczar może coś zamówię dla siebie. Dzięki za podsunięcie stronki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas Leczniczy
PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 9:52 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
ten ze zdrowiaczar jest świetny. mamy w domu kupiłam go specjalnie dla mamy na ból pleców i pomaga mamie i to bardzo. Nie spodziewałam się nawet takiego efektu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas Leczniczy
PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 8:49 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 24, 2018 8:39 am
Postów: 16
A ja nie korzystałam z takiego pasa leczniczego, więc nie mam zdania na temat jego skuteczności, natomiast wiem że bardzo dobrym zabiegiem na bóle kręgosłupa jest korzystanie z masażu biczami wodnymi i generalnie basen, to naprawdę pomaga.

_________________
www.MariMed.eu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas Leczniczy
PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 11:54 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, własnie zamówiłam ten pas ze sklepu zdrowiaczar.pl mam nadzieję, że pomoże na bóle kręgosłupa. Sporo się naczytałam recenzji opinii także mam nadzieję że będzie ok.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas Leczniczy
PostWysłany: Śro Sie 22, 2018 1:22 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
dominikas napisał(a):
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, własnie zamówiłam ten pas ze sklepu zdrowiaczar.pl mam nadzieję, że pomoże na bóle kręgosłupa. Sporo się naczytałam recenzji opinii także mam nadzieję że będzie ok.


Mam coś takiego, chyba nawet z tego samego sklepu identyczny pas. Polecam naprawdę, żona kiedyś mi go pokazała i zamówiłem, pomaga naprawdę na wiele doleglowiści. Poczytacie więcej na tej stronie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas Leczniczy
PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 11:40 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 20, 2016 11:15 am
Postów: 9
Witam,
jesli nie masz pomyslu co podarowac na prezent to swietne inspiracje znajdziesz na https://tokante.pl - wiele koszy upominkowych oraz delikatesowych w swietnych cenach!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas Leczniczy
PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 5:13 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
A ja uważam, że co prezentów warto spytać zainteresowaną osobę co tym myśli i dać jej wybór :)... lepiej, skuteczniej jest leczyć całe ciało... i duszę też :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas Leczniczy
PostWysłany: Śro Lut 20, 2019 12:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 20, 2019 12:14 pm
Postów: 15
Przyznam, że nigdy nie miałam okazji korzystać z takiego pasa leczniczego wiec na dobra sprawę nie wiem czy jest skuteczny i czy warto, ale po Waszych opiniach widzę że są pozytywne. Ile kosztuje taki pas?

_________________
www.HitechMedical.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Pas Leczniczy
PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 5:05 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Maj 18, 2021 4:54 pm
Postów: 5
I jak, pomogło? Ja chodziłam i chodziłam do lekarzy z bólem pleców, wszystko bezskutecznie. Dlatego zdecydowałam się spróbować medycyny alternatywnej. Zgłosiłam się z całą moją dokumentacją medyczną, którą miałam zgromadzoną, do gabinetu medycyny naturalnej Motylek w Bydgoszczy. Nie za bardzo wierzyłam, że coś mi pomoże, ale tam naprawdę profesjonalnie do mnie podeszli, zaproponowali leczenie metoda Bowena. Bólu już nie ma, dla mnie to przełom, nie sądziłam, ze medycyna naturalna cos mi pomoże, a tu jednak, jestem zachwycona efektami, serdecznie ten ośrodek polecam.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 39 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności