Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:46 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Śro Cze 20, 2018 2:48 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 16, 2016 5:15 pm
Postów: 39
Polecam terapię komórkami macierzystymi, z własnej tkanki tłuszczowej. Podawane dożylnie docierają do wszystkich tkanek i narządów, dzięki czemu polepszają ich funkcje. Po takiej terapii obserwowana jest poprawa wyglądu skóry i włosów.

http://pulsmed.com.pl/klinika-transplantacji.html
Image


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Śro Sie 15, 2018 6:27 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lip 15, 2018 5:49 pm
Postów: 50
kika75 napisał(a):
Zabieg wyciszający wrażliwą skórę głowy. Regeneruje i naprawia strukturę włosa, oparty o działanie ultradźwięków taki zabieg w swojej ofercie ma salon fryzjerski futuro w wawie byłam na takim zabiegu pierwszy raz i widzę że włosy znacznie się poprawiły czy wy też robicie takie zabiegi po wakacjach aby włosy znowu były zdrowe i pięknie.


tego jeszcze nie próbowałam i nie słyszałam...ciekawa sprawa, popytam w salonach w moim mieście


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Nie Sie 19, 2018 1:53 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 7:32 am
Postów: 542
Podstawa to dobry szampon w kombinacji z odżywką. U mnie przede wszystkim te od Floslek, a sprawa była trudna bo moje włosy często zmieniają się w coś przypominające nawilżeniem snopek siana.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Sob Lis 17, 2018 2:40 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
Szampony sa ok wiadomo bo to pielegnacja, ale jesli chodzi juz o leczenie to raczej cudow nie bedzie... Cora w wieku 17 lat zaczela tracic wlosy garściami. Dramat dla tak mlodej osoby w dodatku dziewczyny. Z latami tylko sie pogarszalo. A po porodzie golych placow nie bylo juz czym przykrywac. Podobno to genetyczne... po mezu. W ubieglym roku przed slubem zdecydowala sie na przeszczep to najnowsza metoda w gabinecie dermed https://krakow.dermed.pl/pl/zabiegi/metoda-s-a-f-e-r/ zeby juz na zawsze pozbyc sie problemu i jak sobie wymarzyła wyjsc za maz jako spelniona panna mloda


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Śro Lut 13, 2019 11:33 am 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 07, 2017 1:32 pm
Postów: 108
Miejscowość: Suchy Las k. Poznania
Dobrym pomysłem jest olejowanie za pomocą oleju musztardowego, który tłoczy się na zimno z nasion gorczycy. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6 oraz omega-9, witaminy PP, H, F, B1, żelazo, fosfor, potas i wapń.

Stymuluje porost włosów i ogranicza ich wypadanie, pobudza mikrokrążenie i odżywia cebulki włosów. Do tego reguluje wydzielanie sebum, jak i pomaga zredukować nadmierne przesuszenie skóry.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 6:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lut 14, 2019 2:11 pm
Postów: 1
Całkiem niedawno sama borykałam się z problemem wypadających nadmiernie włosów i wszystkie takie porady wydawały mi się bardzo cenne. Dopiero, po rozmowie z koleżanką, doznałam olśnienia, że próbowanie różnych zabiegów czy stosowanie i eksperymentowanie z odżywkami, szamponami, maskami, nie ma sensu, dopóki nie skonsultuję problemu z trychologiem: https://trycholog.info/trychomapa/ .Dopiero on może mi wskazać przyczynę wypadania włosów na podstawie badań, wywiadu i tego, co widzi na mojej głowie. Dlatego, ok, jeśli ktoś potrzebuje i uważa za słuszne, niech stosuje te wszystkie sposoby, ja wolę jednak konsultacje ze specjalistą.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności