Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:12 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Olejki z konopi
PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 8:20 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Jest ktoś na forum co kupował i używał olejków na bazie konopi https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 Jak się sprawdzają? Warto na nie wydać pieniądze? Podzielcie się opiniami.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Olejki z konopi
PostWysłany: Czw Sie 02, 2018 8:48 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Dobrej jakości oczywiście tego typu olejek jest bardzo dobry, podobno nawet hamuje rozwój chorób takich jak nowotwory. Moja mama choruje na stwardnienie rozsiane i od niedawna w sumie dopiero podaję jej po 4 kropelki olejku na bazie konopi rano i wieczorem. Podobno choroba ma nie postępować aż w tak zaawansowanym stopniu jak postępuje dzięki tym olejkom jest to opinia lekarza, ale zobaczymy co z tego będzie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Olejki z konopi
PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 9:51 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
pamelakojder napisał(a):
Dobrej jakości oczywiście tego typu olejek jest bardzo dobry, podobno nawet hamuje rozwój chorób takich jak nowotwory. Moja mama choruje na stwardnienie rozsiane i od niedawna w sumie dopiero podaję jej po 4 kropelki olejku na bazie konopi rano i wieczorem. Podobno choroba ma nie postępować aż w tak zaawansowanym stopniu jak postępuje dzięki tym olejkom jest to opinia lekarza, ale zobaczymy co z tego będzie.


No własnie też słyszałam i czytałam wiele dobrego na temat olejków CBD, Olejki podobno bardzo dużo pomagają jeśli chodzi o takie choroby jak nowotwory czy też stwardnienie rozsiane. Ja dzięki Bogu nie jestem chora, ale chciałabym tak dla wzmocnienie używać raz dziennie chociaż po 2-3 kropelki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Olejki z konopi
PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 7:50 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Warto tak na wszelki wypadek brać własnie 2-3 kropelki. Tego typu olejki na pewno nie zaszkodzą a mogą zahamować rozwój wielu chorób także naprawdę warto. Ja wczoraj również zamówiłam paczkę z olejkami naturalnymi zawsze się przyda w domu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Olejki z konopi
PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 9:15 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 08, 2016 11:17 am
Postów: 71
Hej, ja olejki CBD stosuję od dłuższego czasu i jeśli ktos się zastanawia czy kupić to szczerze polecam zakupić na próbę chociazby jeden olejek :) Ja zawsze zamawiam z Konopieizdrowie.pl olejki marki Medihemp.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Olejki z konopi
PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 5:26 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 11, 2017 9:26 am
Postów: 8
pamelakojder napisał(a):
Dobrej jakości oczywiście tego typu olejek jest bardzo dobry, podobno nawet hamuje rozwój chorób takich jak nowotwory. Moja mama choruje na stwardnienie rozsiane i od niedawna w sumie dopiero podaję jej po 4 kropelki olejku na bazie konopi rano i wieczorem. Podobno choroba ma nie postępować aż w tak zaawansowanym stopniu jak postępuje dzięki tym olejkom jest to opinia lekarza, ale zobaczymy co z tego będzie.

Lekarz ma rację, a ja mogę to potwierdzić, bo mam podobnie jak Twoja mama, niestety... przyjmuję olejki konopne, które zamawiam ze strony Konopteka.pl i dolegliwosci zwiazane z choroba sa slabsze niz przed stosowaniem tego specyfiku. Także jesli dolega wam stwardnienie rozsiane lub inne dolegliwosci takie jak bole glowy, silne bole menstruacyjne to polecam wlasnie olejki cbd.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Olejki z konopi
PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 9:45 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sie 07, 2018 1:35 pm
Postów: 2
Jak szukasz sklepu z suplementami i takimi rzeczami to sprawdź sklep Studio Figura.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Olejki z konopi
PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 2:10 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 12, 2021 4:21 pm
Postów: 43
Olejek CBD jest zdecydowanie wart uwagi, na wiele dolegliwosci dobry


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności