Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:34 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 11:39 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Sty 09, 2018 11:36 am
Postów: 6
Ja sama bardzo często musiałam męczyć się z bólem kolan i jak się okazało, miałam niedobory wapnia i rozpoczęłam przyjmowanie tabletek. W sumie trochę to trwało, ale pomogło.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 2:16 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 18, 2017 11:17 am
Postów: 25
Tutaj rzeczywiście nie ma żartów, jeśli jesteś z okolic Krakowa to mogę polecić ci świetną fizjoterapeutkę, sprawdź sobie fizjoterapiadomowakrakow.pl i umów się na wizytę


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 5:23 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 05, 2018 3:41 pm
Postów: 12
Miejscowość: Chorz
Polecam maść Hemp Fortis z oleju konopnego, uzupełnionego o goździk i eukaliptus, którą stosuje się w celu zmniejszenia obrzęku, bólu stawów i kręgosłupa. Jest przydatna w przypadku urazów, wspomaganiu opieki rehabilitacyjnej, ale też po wyczerpującej pracy czy treningu.

https://konopieizdrowie.pl/pl/p/Masc-konopna-Hemp-Fortis-na-stawy-30g/119
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 5:17 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 16, 2016 5:15 pm
Postów: 39
Komórki macierzyste, z własnej tkanki tłuszczowej Pacjenta, wykorzystujemy do leczenia zmian zwyrodnieniowych i zapalnych stawów, głównie kolanowych czy biodrowych. Pomogą one zmniejszyć ból i sztywność stawu, poprawić jego ruchomość, a także opóźnić proces całkowitego niszczenia stawu.

http://pulsmed.com.pl/klinika-transplantacji.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Śro Kwi 25, 2018 8:48 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 25, 2018 8:06 am
Postów: 30
Prawdopodobnie ból to efekt niedoboru kolagenu i jedyne co można polecić to regularnie smarować maścią, a dwa to odpowiednia dieta bogata w szereg witamin i pierwiastków, minerałów.

_________________
www.Enaturalnie.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 8:13 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Też mi doskwierał bardzo często ból w kolanie, przeważnie po rannym treningu czułam się fatalnie. Cały dzień później miałam problemy z ustaniem na nogach. Udałam się wtedy do lekarza który jak okazało się stwierdził zwyrodnienie stawu kolanowego, przepisał odpowiednią terapię i wszystko wróciło do normy.Zresztą to samo wcześniej czytałam na stronie Adamed Expert na temat zwyrodnienia stawu kolanowego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 11:03 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 15, 2018 1:02 pm
Postów: 23
Ból w kolanach to częsta przypadłość, kolana pracują bardzo dużo podczas naszego życia. Warto zadbać o odpowiednie zaopatrzenie w kolagen, ale jeżeli problemy i ból jest za duży i zwiększa się to warto udać się do lekarza specjalisty.

_________________
www.Imbryczek.net.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 9:33 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Cze 19, 2017 9:08 am
Postów: 10
Lekarze przy bólach kolan często od razu proponują operacje. niestety brak odpowiedniej suplementacji diety sprawia, że stawy nie mają odpowiednich składników takich jak kwas hialuronowy i siarczan chondroityny, które potrzebne są do regeneracji stawów. Dlatego warto zastanowić się na suplementacją preparatem Hyalutidin HC Aktiv, który zaiwera skoncentrowaną dawkę kwasu hialuronowego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Śro Sie 01, 2018 10:54 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lut 19, 2017 3:22 pm
Postów: 96
W tej kwestii powiem jedynie,że tu potrzebny jest ortopeda tym bardziej,że z kolanami nie ma żartów. Tez miałam straszne bóle kolan i okazało się,że mam zapalenie więzadła rzepki. Ortopeda od razu zalecił mi falę uderzeniową w ramach rehabilitacji na, którą chodziłem do poradni rehabilitacyjnej Kimed w Warszawie. Zabiegi pomogły mi bardzo szybko uporać się z problemem i ból oraz stan zapalny szybko minęły.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Śro Sie 29, 2018 2:20 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Sty 20, 2018 5:30 pm
Postów: 34
Kolana są najbardziej narażone na urazy i przeciążenia. Sam swego czasu mialem problemy z kolanem. W większości przypadków najlepszą radą jest udanie się do ortopedy.

_________________
www.Optyk.Lublin.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Pią Wrz 07, 2018 1:46 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Ból w kolanach spowodowany jest naprawdę wieloma czynnikami. Moja mam też ma problemy z nogami żylaki i te sprawy, uniemożliwiają jej normalne poruszanie się. Od jakiegoś czasu testuje matę zdrowia dostępna na http://zdrowiaczar.pl/mata-zdrowia-nuga-best-nm80-turmalinowa-nm80-p-2410.html bardzo jej pomaga na kręgosłup który też od jakiegoś czasu daje się we znaki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Śro Wrz 12, 2018 12:29 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 12, 2018 9:47 am
Postów: 11
Dokładnie tak jak powyżej, ból kolana może być spowodowany kilkoma czynnikami i z perspektywy forum naprawdę trudno jest to ocenić, polecam konsultację z lekarzem specjalistą, to pierwszy krok od którego trzeba zacząć, próbowałeś też masaży?

_________________
www.Pemodelan.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 11:32 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Wrz 18, 2012 5:12 pm
Postów: 33
Ból kolana no ok rozumiem, ale przecież skąd wiadomo w czym problem jeśli nie skonsultujemy tego z lekarzem? Zakładając, że jest to tylko jakiś problem ze stawami i wystarczą suplementy jest robieniem sobie krzywdy, bo to przecież trzeba przebadać i potrzebna jest diagnoza. W kolanie wiele rzeczy może się "popsuć" . Ja polecę dr Artura Pisarskiego u którego leczył się mój brat w zeszłym roku w Małej Klinice u nas w Gdańsku, naprawdę świetny lekarz i mogę to stwierdzić po tym, że był to trzeci specjalista który konsultował brata i dopiero on wystawił prawidłową diagnozę i wyleczył chore kolano


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Śro Wrz 26, 2018 2:39 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 24, 2018 8:39 am
Postów: 16
Dokładnie jak powyżej, jeżeli ból kolana nie ustępuje przez dłuższy okres czasu to polecam czym prędzej udać się do lekarza specjalisty-ortopedy aby wykonać badania, dopiero wtedy będzie można napisać coś więcej.

_________________
www.MariMed.eu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból w kolanach
PostWysłany: Śro Wrz 26, 2018 8:53 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 8:51 pm
Postów: 44
Witaj,
po kilku operacjach więzadeł temat kolan nie ma dla mnie tajemnic. Dużą wiedzę zawdzięczam również chęci jej poszerzenia. Na przykład na portalu https://lekarzpomaga.pl/pytania-uzytkownikow/ortopedia dużo się dowiedziałam. Możesz zadać pytanie w nurtującej Cię kwestii jak będziesz miała chwilkę :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 42 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności