Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:02 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 7:09 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 7:48 pm
Postów: 40
ja ostatnio mam podobny problem :( czytałam na zdrowe stawy expert, że termoterapia dobrze koi ból stawów, czy myślicie, że w początkowej fazie takie rozwiązanie wystarczy? nie chciałabym od razu łykać tabletek :(


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 8:47 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Gru 07, 2017 11:41 am
Postów: 12
Miejscowość: Gdynia
Polecam LithoMax Aquamin, który zawiera skalinka ostrogowatego, czyli bogatą w lity wapń i węglan magnezu, morską algę. Dzięki strukturze, która przypomina porowaty plaster miodu, zawarte w niej minerały dobrze się przyswajają. Pomocniczo stosować mogą ją osoby, które cierpią na zapalenie kości i stawów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 2:26 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 18, 2017 11:17 am
Postów: 25
Ja polecam ci suplementy diety z kolagenem i wizytę u dobrego fizjoterapeuty. Mój tata chodził do pani Magdaleny Brunagel w Krakowie (fizjoterapiadomowakrakow.pl) i był bardzo zadowolony z efektów. Jest też opcja wizyt domowych także jeśli ktoś ma mało czasu to warto skorzystać


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 8:17 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 01, 2018 11:44 am
Postów: 2
To prawda kolagen jest dobry na odbudowanie chrząstki stawowej i chroni przed urazami. Ja dowiedziałem się, że trzeba przynajmniej 3 miesiace pić kolagen, zeby były efekty. Ja jestem w trakcie suplementacji kolagenem i jeszcze jednym wzmacniającymi stawy preparatem. Na ból stosuje preparat *** do stosowania zewnętrznego, bo nie chce się już brać tabsów przeciwbólowych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Nie Paź 21, 2018 4:14 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 7:48 pm
Postów: 40
baczek napisał(a):
To prawda kolagen jest dobry na odbudowanie chrząstki stawowej i chroni przed urazami. Ja dowiedziałem się, że trzeba przynajmniej 3 miesiace pić kolagen, zeby były efekty. Ja jestem w trakcie suplementacji kolagenem i jeszcze jednym wzmacniającymi stawy preparatem. Na ból stosuje preparat https://stopbol.pl/ do stosowania zewnętrznego, bo nie chce się już brać tabsów przeciwbólowych.


Możesz powiedzieć coś więcej o tym preparacie? Czytałam o środku stop ból na innym forum i myślę nad jego wypróbowaniem, jednak nie mam pewności, czy warto w niego zainwestować, jakie jest Twoje zdanie?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 4:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 26, 2019 5:58 pm
Postów: 8
ból wewnętrznej strony kolana - co to może być?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 4:20 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 21, 2020 6:07 pm
Postów: 6
A może to złe obuwie?...
Ja kiedyś biegałam w tanich butach z supermarketu i nabawiłam się skręcenia kostki...
Tu znalazłam nowe: *** :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Pon Cze 01, 2020 1:59 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 01, 2013 9:12 pm
Postów: 36
AdamMM napisał(a):
ból wewnętrznej strony kolana - co to może być?

Tutaj odpowiedzi nikt Ci nie da, koniecznie musisz iść do lekarza i zbadać kolano. Rezonans magnetyczny będzie konieczny. Ja pół roku temu robiłam badanie rezonansem kolana w Rex Medica na ulicy Wawelskiej w stolicy. W porządku ceny tam mają. I z tego, co wiem - działają teraz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Wto Cze 09, 2020 3:53 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lis 27, 2015 3:54 pm
Postów: 39
Warto by było się zwrócić do lekarza. Może udało by się zlecić jakieś konkretne badania. Ja robiłem ostatnio rezonans magnetyczny kolan https://efficlinic.pl/diagnostyka-obrazowa/rezonans/ Solidna klinik. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Śro Cze 17, 2020 11:42 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 17, 2020 11:40 am
Postów: 1
Drożdże Yarrowia Lypolitica to nowy produkt żywnościowy z kategorii novel food. Słyszał ktoś coś więcej o tym?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 12:20 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 18, 2020 12:03 pm
Postów: 32
poszłabym po prostu ma masaże i na naświetlanie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Śro Sie 19, 2020 11:53 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
Warto wykonać USG stawy kolanowego, moja mama niedawno wykonała takie badanie w przychodni Multimed – pracują tam świetni lekarze, łatwo się można do nich dodzwonić i raz dwa umówić na wizytę, dzięki czemu nie czeka się w kolejkach polecam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2020 8:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sty 27, 2019 5:50 pm
Postów: 65
Po urazie miałam problem z kolanem ,  konieczny okazał się rezonans magnetyczny, który robiłam w RadioMedice https://radiomedica.pl/ dostałam się tam szybciutko i opis także był szybko, teraz czeka mnie rehabilitacja.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 4:26 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Paź 29, 2020 4:15 pm
Postów: 17
Rezonans to jedno, a drugie to leczenie szczerze mówiąc ;/ Niestety..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: ból kolan
PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 9:48 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sty 27, 2019 5:50 pm
Postów: 65
Ale żeby zacząć się leczyć to trzeba zdiagnozować objawy dlatego potrzebny jest rezonans :)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności