Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 5:36 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 11:08 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Kto szuka ten znajdzie... w Rzeszowie... wystarczy wpisać słowo kluczowe regenclinic


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Sie 03, 2018 8:22 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

W regenclinic p. Jerzy zrobił sobie wlew z wody utlenionej... a następnego dnia pokazał, że nadal jest żywy :)
Ciekawe co będzie jutro o 21... (transmisja na jego stronie fb)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 11:45 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Zbliżają się wybory... czy dojrzeliśmy jako społeczeństwo do tego aby wybrać radnych, którzy będą naprawdę dbali o nasze zdrowie... od dziecka do emeryta? Jak to zrobić? To trzeba szybko wymyślić... i żeby tym wybranym radnym chciało się chcieć.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pon Sie 27, 2018 12:06 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Właściwie to trzeba naprawdę się przyłożyć do wyborów parlamentarnych... i na początek, żeby choć w Warszawie wygrał p. Jaki. Aby zrobić porządek w sprawach ochrony zdrowia takich ludzi potrzeba we władzach.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 9:25 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lip 15, 2018 5:49 pm
Postów: 50
TeSa napisał(a):
"Wyniesione" z YT... z wykładów p. Jerzego Zięby...


Po wykładzie Pana Zięby wiele zapamiętasz
Możesz słuchać na you tube... w dzień zwykły i w święta

Jedz dobre parówki... salceson... bez chemii
Kurze łapki... są źródłem zdrowia na tej ziemi
100 g dziennie jedz drobno zmielonej świńskiej skórki
Tylko jak przekonać chorych wszystkich... synów... córki?

Pasztetową wciąż wspominam z czasów peerelu
Wtedy jeszcze zdrowych ludzi było u nas wielu
Wtedy też warzywa wszystkie dosyć zdrowe były
A melasą gospodynie zwierzętom słodziły
Źle... że cukier nam królował miast czarnej melasy
Dobrze jednak że nie brakło bez chemii kiełbasy

Potem chemia zaczęła rządzić nam na polach
Rośliny dostawały wszystko co niezdrowe
Minerałów niezbędnych w ziemi ubywało
Więc jak można mieć warzyw zdrowych choć połowę?
Na słabym paliwie organizm szwankuje
Braknie tlenu w komórkach... rosną nowotwory
Białko... trudno przyswaja organizm niejeden
Niestrawione gna dalej... i już jesteś chory...

Nie każdy to lekarz wykryje -mój kotku
A nowotwór najlepiej pokonać w zarodku
Musi kwas być w żołądku ... a nie ph7
A tak leczy zgagę pan doktor niejeden
B12 i suplement żelaza nieraz szkodzi...
Gdy w żołądku jest brak kwasu... głowa też zawodzi
Bardzo ważne dla wszystkich... uzupełniać braki
Lewoskrętnej C... D3... K2 też jod nie byle jaki
Witamina A i inne... selen... minerały...
Aby skutki uzupełnień szybko coś nam dały
Nieraz woda posolona wypita pomoże...
O nadtlenku wodoru posłuchać znów możesz...
I jeszcze do tego przypomnieć tu wolę
Byś zwiększonym nie martwił się cholesterolem
Trudno o wszystkim w skrócie...piszę więc hasłowo
By zachęcić do czytania... by było tu zdrowo
L-askorbinowy kwas doustnie istne cuda zdziała
Lecz dożylnie askorbinian sodu... prawda cała
Ta ostatnia właśnie postać witaminy C
Dużo może... niszczy raki... choć nie każdy wie
Pozwala usunąć z ciała kadm... i rtęć... i inne
Nazbierane poprzez lata.... i chorobom winne
Przedawkujesz... nic nie zaszkodzi... toaleta blisko
Zmniejszysz dawkę... i wystarczy... to na razie wszystko
Tyle wieści przekazuję tym prostym sposobem
By zachęcić do słuchania... Pan Zięba ma głowę!
Warto zwłaszcza też namówić swojego doktora
By poczytał o terapiach ukrytych... z wieczora...
I jeżeli na leczenie ma za mało czasu...
Niech pamięta i przepisze choć jodek potasu!

Jadło może być zwyczajne... ma z niego się wchłaniać
Więc BTD od D'Adamo... warte stosowania!
Spadnie brzuszek... nie zaszkodzi... nie ma tego złego...
Więc zachęcam... by to sprawdził też Pana Jerzego!

TeSa

Pozdrawiam z Wołomina


polecam Jerzego ziębę, jego książkę i ketozę, byłam na ketozie i chwalę sobie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 9:56 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Dzięki za przypomnienie... Ten wiersz i wiele innych... też zebrane info od różnych badaczy znajdują się w mojej książce Zdrowiej Polsko! wierszem o zdrowiu... szkoda, że nie ma tam ostatniego wiersza o PAZ, o Zdrowiu bez leków... (jest na "Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia")

P.Jerzy Zięba walczy z niewybrednymi atakami niektórych dziennikarzy. Też na jego profilu fb pod kolejnymi wpisami, filmami mnożą się trolle, aż czasem trudno wyłowić cenne komentarze... trudno wielu ludziom pogodzić się z faktami, że przez wiele lat byli tak zmanipulowani i niedoinformowani...wciąż nie wierzą, a trzeba po prostu sprawdzać. P.Zięba radzi p. Lisowi szukać sensacji nie w kłamstwach... a w publikowanej prawdzie (35 filmów na vimeo o szczepieniach i udokumentowane przypadki złego leczenia przez lekarzy)


Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 8:17 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Na ostatnim streamie (z wczoraj), jest m.in. info, że p. Jerzy pojedzie na zaproszenie do Rawy Mazowieckiej. Fajnie byłoby gdyby ktoś z samorządu zaprosił p. Jerzego Ziębę też do nas

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Wrz 12, 2018 4:16 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

... albo dr Huberta Czerniaka (obejrzyjcie jego ostatni film na YT i przekażcie dalej)nie piszę linków lepiej wyguglać :) Jak zrobią cenzurę w necie... to pewnie Polacy coś wymyślą

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Wrz 19, 2018 4:10 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

W tym roku szkolnym na naszym PUO (w Wołominie sali Cechu Moniuszki 11 we wtorki o 14) w pierwszym półroczu oprócz innych ciekawych wykładów, dwa razy będzie spotkanie mające na celu dostarczenie słuchaczom bieżących informacji prozdrowotnych i dwa razy całe zajęcia przetańczymy... bo taniec to też jedna z pewnych dróg do zdrowia :) Pierwsze w tym semestrze spotkanie już 16 października br o g 14 ( w Ząbkach na Harcerskiej spotkamy się o g 17)... Po inauguracji kontynuujemy z koleżanką tematykę prozdrowotną (m.in. promocja mojej książki Zdrowiej Polsko! Wierszem o zdrowiu) też najnowsze wiadomości z Konferencji " Czego Ci lekarz nie powie" w Poznaniu 7 października (https://www.facebook.com/events/670949936601304/).
Zapraszamy do nas kto ma blisko :)

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:28 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Telewizja internetowa wPolsce.pl , wczoraj między 20-21.30 nadała dyskusję między nowym rzecznikiem GIS, panią Sochą i p. Ziębą oczywiście prowadzoną przez redaktora Barełkowskiego. Szkoda że p. Jerzy nie miał przed sobą dodatkowego laptopa, na którym widziałby to, co widzą inni. Niestety znowu rzecznik GIS nie popisał się ani wiedzą ani zachowaniem, zresztą każdy może to zobaczyć (w odcinkach na YT)

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 10:02 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Niedawno P. Jerzy Zięba prosił by uaktywnili się w samorządach ludzie posiadający ukrywaną przed społeczeństwem wiedzę... czytałam, że dr Hubert Czerniak startuje do sejmiku mazowieckiego... mam nadzieję, że się dostanie i zrobi tam trochę dobrego dla nas zamieszania. Mam nadzieję, że znajdzie się większość, która poprze jego pomysły, bo na pewno będą dla nas dobre i tanie. Potem trzeba będzie znaleźć odpowiednich kandydatów na posłów... niezależnie od opcji.

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Śro Paź 10, 2018 12:53 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Na konferencji w Poznaniu nie byłam do końca, bo nie było stosownego pociągu powrotnego... ale wszystko jest na stronie fb p. Jerzego Zięby (kolejne filmy)... radzę obejrzeć czym prędzej... bo np. po Wiośnie zdrowia w Katowickim spodku w 2017 wiele materiałów szybko z netu znikło... Było nadspodziewanie dużo ludzi... szybko zabrakło miejsc siedzących... Niezwykle ciekawy wykład dała dr Bożena Kilarski... ogłosiła m.in. że poszukuje doktora z pasją... do współpracy (znającego oprócz polskiego, jęz. ang. i niemiecki). Furorę zrobił prof. Ferdynand Barbasiewicz...który opowiedział wiele ciekawostek i doświadczeń oraz sposobów zdobywania wiedzy na komunistycznym terenie (co moim zdaniem spowodowało, że w odróżnieniu od wielu wielkich badaczy, którzy uznają istnienie Stwórcy... on stał się osobą niewierzącą... ale wyjaśnień żadnych jak to się stało nie było... ). Ciekawie i odkrywczo mówił prof.Andrzej Frydrychowski, super wypadł dr Hubert Czerniak, z którego wykładu musiałam już wyjść... informując go w przerwie... że to na pociąg, a nie na znak protestu :) Oświadczył, m.in. to co już gdzieś słyszałam, że kandyduje do Sejmiku Mazowieckiego... Prosił by głosować na niezależnych kandydatów, takich jak On)... a przecież nie wszyscy są tego formatu co On... Oczywiście kończył p. Jerzy Zięba, otaczany na każdej przerwie grubym wianuszkiem wielbicielek i wielbicieli jego i jego pracy dla Polaków... ja sprezentowałam Mu swoją książeczkę, zadając retoryczne pytanie kiedy ustosunkuje się do BTD, DG... czyli wskazówek D'Adamo. Swoją drogą Dr Peter D'Adamo też nie bardzo chce obecnie udowadniać wyższość swoich sposobów na zdrowie, wypowiadać się na temat innych diet... wie swoje... tak jak p. Jerzy na temat oceny suplementów z innych firm... lepiej dbać by najlepsze były te jego... Dr D'Adamo wprowadził kolejną zmianę uaktualnienie oprogramowania swej strony... i link z podziękowaniami przerobił na inną formę... ale wszystko się przekierowuje... więc ok. Nie wiem czy wszystkie, ale są jego książki do czytania w necie (po ang. bezpłatnie). Szkoda, że takie mózgi się nie kontaktują... czy to się zmieni... każda myszka swój ogonek chwali. Ja znajduję dużo wspólnego w podejściu wielkich badaczy... i w wynikach ich prac... ale sporo rzeczy mogliby się od siebie nauczyć... pisałam o tym nieraz.

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 10:46 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Dr Hubert Czerniak potwierdził w Poznaniu... startuje do sejmiku mazowieckiego... mam nadzieję, że się dostanie i zrobi tam trochę dobrego dla nas zamieszania. Mam nadzieję, że znajdzie się większość, która poprze jego pomysły, bo na pewno będą dla nas dobre i tanie. Potem trzeba będzie znaleźć odpowiednich kandydatów na posłów... niezależnie od opcji.

Jerzy Zięba ogłosił (jest na YT) na fb, że powstaje Polskie Społeczne Pogotowie Antysepsowe ! Super pomysł... pomagająca niewidzialna ręka... Stowarzyszenie Zdrowa Polska- Czyńmy Dobro szuka wolontariuszy do dostarczania askorbinianu sodu dla ratowania życia...

A moja książeczka "Zdrowiej Polsko! Wierszem o zdrowiu" zyskuje bardzo dobre oceny dziś widziałam nowe szóstki!
(może za to dodatkowe aktualne info drobnym drukiem :) )

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 4:01 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam nocą zaczynającą Święto Zmarłych

Byłam zmęczona i nie obudziłam się na stream Jerzego Zięby

https://www.youtube.com/watch?v=hGaSKutOlBk


Trzeba to spotkanie koniecznie obejrzeć... niezależnie od opcji.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Poznaj UKRYTE TERAPIE
PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 2:00 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Warto przeczytać artykuł prof. Marii Majewskiej na www.politykapolska.eu z dnia 18 listopada 2018 (w tej chwili to druga strona), o tym, jak dwaj nie byle jacy ludzie w USA zebrali dowody z 30 lat i podali Rząd Federalny do sądu o brak nadzoru nad bezpieczeństwem szczepień... i te dowody wystarczyły by w sądzie wygrali i co za tym idzie. Polecam

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 131 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności