Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 10:42 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 9:15 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
A próbowałaś może nervomix na uspokojenie? Jest to suplement który działa natychmiastowo a co najważniejsze nie uzależnia i jest bezpieczny. Moja mama mi go poleciła jakiś czas temu i od tego czasu się z nim nie rozstaję.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 8:20 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Na Adamed expert są bardzo fajne ćwiczenia polegające na odpowiednim oddychaniu. Człowiek po nich wyraźnie jest uspokojony i mniej zestresowany. Polecam zajrzeć na nie właśnie osobom z brakiem snu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Śro Kwi 04, 2018 12:17 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Mar 15, 2017 7:37 am
Postów: 70
Musisz pamiętać aby przede wszystkim zdrowo się odżywiać bo brak snu i magnezu na pewno nie wpływa korzystnie na Twój organizm, przez to czujesz notoryczne zmęczenie. Zerknij na nasze produkty, w razie pytań chętnie pomożemy i doradzimy.

_________________
www.NaturalnaSpizarnia.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 1:23 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 05, 2018 3:41 pm
Postów: 12
Miejscowość: Chorz
Polecam olejki CBD, które zawierają kannabidiol. Przyspiesza on nadejście fazy snu REM oraz wydłuża ją. Zarówno ta faza, jak i poprzedzający ją sen głęboki, umożliwiają regenerację. Dlatego CBD nie tylko ułatwia samo zasypianie, ale też poprawia jakość snu.

https://konopieizdrowie.pl/CBD
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 10:06 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 10, 2018 10:00 am
Postów: 1
Miałam podobny problem ze spaniem...wybudzałam się w nocy, sen był przerywany, szłam spać zmęczona a wstawałam jeszcze bardziej umęczona.Po jakimś czasie wracało wszystko do normy na chwilę ..Z roku na rok było coraz gorzej.Przekładało się to na stan psychiki doszły problemy z koncentracją i słabe radzenie sobie z obowiązkami codziennymi.Badania lekarskie wykluczały jakiekolwiek problemy za zdrowiem.Owszem pojawiały się symptomy takie jak duszności , niemiarowa praca serca ,lęki, różnego rodzaju bóle a badania niczego nie wykrywały.I ani tabletki nasenne ,ani suplementy nie leczyły tego stanu -dawały jedynie chwilową ulgę.Po latach takiego funkcjonowania byłam zmęczona fizycznie i psychicznie.
Jakiś czas temu trafiłam na klinikę Asklepios, gdzie leczą syndrom chronicznego zmęczenia .Zgłosiłam się na terapię i jestem całkowicie zdrowa .To jedyne miejsce gdzie fachowo i skutecznie lecza tą chorobę.Przekazuję adres strony Kliniki : www.terapiasdesalud.es mówią tam również po polsku i leczą również fibromialgia.
Życzę wszystkim cierpiącym całkowitego powrotu do zdrowia i życia pełnią życia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Śro Kwi 25, 2018 8:43 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 25, 2018 8:06 am
Postów: 30
To kwestia wyciszenie organizmu oraz tego jak się odżywiasz, jaki jest Twój tryb i styl życia. Szarpany sen to oznaka nadmiernego stresu i zmęczenie będzie się tylko potęgować.

_________________
www.Enaturalnie.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 8:11 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Paź 15, 2016 10:44 pm
Postów: 17
u mnie stres powoli przejmuje kontrole nad wszystkim ;/ oczywiscie cierpia na tym bliscy, ale i moje zdrowie. od kilku dni mam problemy z zaparciami pomimo ze diety wlasciwie nie zmianialam. tez tak macie? jesli dzisiaj nie przejdzie to zdecyduje sie na kurację Intestą zeby jak najszybciej poczuc ulge, ale jesli sie to bedzie powtarzalo to pewnie przydadza sie jakies tabletki uspokajajce


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 9:37 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 8:51 pm
Postów: 44
Mam podobne doświadczenia. Obowiązki domowe i zawodowe, czasem trudno wszystko ogarnąć, ale daję radę. Jak mam jakiś problem, proszę o pomoc swojego lekarza rodzinnego, a kiedy i to nie pomaga, wówczas zgłaszam się na https://lekarzpomaga.pl , gdzie moje pytania nie są ignorowane. Jak znajdziesz chwilę czasu, może do nich zajrzeć. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 12:31 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Zacznijmy od tego, że lekarz rodzinny nie pomoże nam na problemy związane z brakiem snu- o to musimy zadbać już sami, podobnie zresztą jak o odpowiedni relaks oraz odpoczynek. Polecam zacząć od dobrej diety która również bardzo wiele da, a odstawić tabletki i od razu poczujemy się lepiej.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 9:55 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Jak nie leki to zawsze pomóc może lekarz specjalista

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 11:20 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
Postów: 103
Ja bym zaczęła od czegoś ziołowego z meliską, nervomix sen jest dobry, działa łagonie ale pomaga szybciej zasnąć, też tak mam że jak się stresuję to potem nie mogę spać, tylko jakie analizy sytuacji robię i wcale nie jest tak łatwo takie myślenie wyłączyć bo to się włacza automatycznie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 12:40 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 12, 2018 8:28 pm
Postów: 23
Miejscowość: Kraków
W okresie nasilonego stresu polecam ashwagandhę, zwaną indyjskim korzeniem żeń-szenia, która jest jednym z bardziej znanych i cenionych ziół w Ajurwedzie. Stabilizuje nasz nastrój, wspomaga równowagę psychiczną i zmniejsza rozdrażnienie. Ułatwia odpoczynek, jak i spokojny sen.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 2:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lut 22, 2019 2:25 pm
Postów: 5
Witam Wszystkich na forum. Tutaj kłania się głównie odpowiednia ilość snu co jest podstawą do tego aby pobyć się zmęczenia oraz stresu. Równie dobrze można zrobić to także po przez aktywność fizyczną, wydzielające się endorfiny bardzo nam w tym pomogą.

_________________
www.MediCenter.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 1:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lut 25, 2019 12:59 pm
Postów: 9
Polecam medyczne lampy antydepresyjne (skuteczność potwierdzona przez lekarzy). https://makamed.pl/19-lampy-antydepresyjne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: życie w stresie ciągle, brak snu
PostWysłany: Śro Mar 13, 2019 11:49 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 07, 2017 1:32 pm
Postów: 108
Miejscowość: Suchy Las k. Poznania
Polecam olejek arganowy o relaksującym jaśminowym zapachu. Ekstrakt z kwiatów jaśminu stosowany jest w przypadku depresji. Aromaterapeuci wykazują jego działanie antydepresyjne, odprężające, uspokajające i rozluźniające napięcie mięśniowe, więc świetnie zrobi nam dodanie kilku kropel do kąpieli lub masażu.

Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności