Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:11 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 1:57 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Wybierz się koniecznie do neurologa, w Łodzi jest bardzo dobry specjalista, przyjmuje w Medyceuszu na ulicy Bazarowej 9. na stronie internetowej możesz się zapisać na wizyte. Kilka takich konkretnych badań powinno potwierdzić co Ci tak bardzo dolega.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 2:00 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 28, 2018 3:13 pm
Postów: 12
W sumie koleżanka z góry bardzo dobrze Ci radzi,czasami lepiej jest udać się do takiego polecanego lekarz. Bóle kręgosłupa mogą mieć naprawdę przeróżne przyczyny, od dysków, po jakieś nerwobóle, nie ma co czekać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 2:03 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 16, 2016 6:50 pm
Postów: 55
Dzieki Kasia za opinie :)
Z resztą akurat Medyceusz to dobra poradnia, mają też szpital, także w razie niektórych cięższych problemów mogą zostawić cię na oddziale.
Teraz to nie ma co Cię namawiać, sama poczytać o tym miejscu :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 11:58 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Polecam pas rozgrzewający dostępny na http://zdrowiaczar.pl/leczniczy-pas-rozgrzewajacy-nuga-best-nm90-nm90-p-2510.html Jakiś czas temu kupiłam go mamie, narzekała bardzo często na ból kręgosłupa. Teraz czuje się świetnie nie odczuwa bólu pas działa rewelacyjnie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 10:22 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lis 28, 2018 3:13 pm
Postów: 12
Myślałaś nad zmianą pozycji spania? To też często pomaga, może warto tym razem właśnie w ten sposób zwalczyć ból?
Oczywiście jeżeli to nie będzie dawało, żadnego efektu, to spróbuj z lekiem np Gardan, szybko trafia w ból, po prostu znajduje epicentrum i je niszczy, a ty nie musisz się męczyć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 7:09 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Warto obejrzeć wykład (7 X Poznań) Ferdynanda Barbasiewicza- to twórca klawiterapii...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 2:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lut 22, 2019 2:25 pm
Postów: 5
To jak śpimy, na jakim materacu oraz w jakiej pozycji również ma znaczenie i co do tego pełna zgoda. Polecam też regularnie się badać i chodzić na zabiegi, masaże które rozluźnią nasze meble. To często skuteczny przy bólach kręgosłupa.

_________________
www.MediCenter.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 1:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lut 25, 2019 12:59 pm
Postów: 9
Na pewno przydałaby się wizyta u specjalisty. Ja po wypadku samochodowym kilka miesięcy nie wstawałam z łózka.... Można też spróbować lamp do leczenia światłem spolaryzowanym (rewelacyjnie łagodzą ból) https://makamed.pl/20-swiatlo-spolaryzowane-i-koloroterapia albo masażer https://makamed.pl/23-urzadzenia-do-masazu


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 12:48 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Gru 17, 2018 12:40 pm
Postów: 17
Modne są ostatnio poradnie leczenia bólu, które pomagają właśnie przy takich przypadłościach przewlekłych - moim zdaniem warto sprawdzić na miejscu taką opcję.

_________________
www.NaturaBio.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 9:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 21, 2019 9:46 pm
Postów: 23
Adek napisał(a):
Witam, jestem tutaj nowicjuszem jednak nie znalazłem nigdzie podobnego tematu dlatego postanowiłem założyć nowy wątek :idea:

Otóż od kilku miesięcy cierpię na bóle karku oraz kręgosłupa w odcinku C. Chcę zaznaczyć że wszystko zaczęło się od niewielkiej stłuczki samochodowej po której nosiłem kołnierz przez ok 3 tygodnie. Z kręgosłupem wszystko było ok - nie odczuwałem żadnego większego bólu do teraz kiedy nawet nie potrafię wstać z łóżka lub wysiąść z samochodu po dłuższej jeździe. Jestem osobą w miarę aktywną w ubiegłym roku zaliczyłem 2 festiwale biegowe, sporo jeżdżę na rowerze oraz nartach. Nie pomaga mi basen ani masaże. Czy ktoś cierpiał na podobną dolegliwość? Chętnie skorzystam z rad kogoś kto cierpiał na podobne dolegliwości i jest w stanie udzielić dobrych rad. :!:

Będę wdzięczny. Thx :wink:


Witaj czy ból kręgosłupa nadal jest uciążliwy ??
Doskonale wiem co przezywasz , też tak miałem .
Wyleczyłem ból kręgosłupa suplementami diety . Serdecznie polecam te suplementy .Więcej info na fal_pol_olczyk@vp.pl
720724916 Krzysztof .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 10:24 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 21, 2019 9:46 pm
Postów: 23
Adek napisał(a):
Witam, jestem tutaj nowicjuszem jednak nie znalazłem nigdzie podobnego tematu dlatego postanowiłem założyć nowy wątek :idea:

Otóż od kilku miesięcy cierpię na bóle karku oraz kręgosłupa w odcinku C. Chcę zaznaczyć że wszystko zaczęło się od niewielkiej stłuczki samochodowej po której nosiłem kołnierz przez ok 3 tygodnie. Z kręgosłupem wszystko było ok - nie odczuwałem żadnego większego bólu do teraz kiedy nawet nie potrafię wstać z łóżka lub wysiąść z samochodu po dłuższej jeździe. Jestem osobą w miarę aktywną w ubiegłym roku zaliczyłem 2 festiwale biegowe, sporo jeżdżę na rowerze oraz nartach. Nie pomaga mi basen ani masaże. Czy ktoś cierpiał na podobną dolegliwość? Chętnie skorzystam z rad kogoś kto cierpiał na podobne dolegliwości i jest w stanie udzielić dobrych rad. :!:

Będę wdzięczny. Thx :wink:


Doskonale cię rozumiem . Też tak miałem i pomogły mi suplementy diety naturalne w 100%
Są sprawdzone i stosowane od 5 lat przez osoby z polski i zagranicy . Polecam
Info 720724916 .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 1:03 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Mar 24, 2019 1:02 pm
Postów: 1
Polecam gardan - szybko i skutecznie radzi sobie z bólem, a do tego rozkurcza mięśnie. Dla mnie niezbednik pracownika biurowego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 3:36 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 25, 2019 3:32 pm
Postów: 9
MadMaddie napisał(a):
Polecam gardan - szybko i skutecznie radzi sobie z bólem, a do tego rozkurcza mięśnie. Dla mnie niezbednik pracownika biurowego


Na krótką metę może tak, ale na dłuższą na pewno nie. Jest wiele innych skuteczniejszych sposobów na walkę z bólem, jak masaże, ćwiczenia itp.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Śro Mar 27, 2019 1:26 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Niedawno napisałam:

Warto obejrzeć wykład (7 X Poznań) Ferdynanda Barbasiewicza- to twórca klawiterapii...

To sfilmowana wizyta, oglądając poczujesz się jak byś tam był/a : https://www.youtube.com/watch?v=RWe14ByvTcI&t=2324s


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Ból kręgosłupa - jak sobie pomóc by normalnie funkcjonować ?
PostWysłany: Śro Mar 27, 2019 12:24 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Mar 27, 2019 11:57 am
Postów: 2
Oprócz koniecznej rehabilitacji i zdrowego odżywiania warto spróbować preparatu,który likwiduje ból i stan zapalny. Wprowadza w głąb organizmu wszystkie substancje,które są mu potrzebne aby zwalczyć ból. Następnie odbudowuje zniszczony kolagen i elastynę.
Zapraszam do gabinetu Medycyny Ortomolekularnej. Fitoterapia,tlenoterapia i chromoterapii.
Kod:
www.ortmedis.pl


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności