Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:55 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Śro Sty 09, 2019 9:20 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lis 26, 2018 1:23 pm
Postów: 28
Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 12:29 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 10, 2019 12:27 pm
Postów: 9
Od jakiegoś czasu mieszkam w Toruniu dopiero i nie miałam tu jeszcze swojego sprawdzonego dentysty, więc jak mnie ostatnio lewa górna szóstka zaatakowała ostrym bólem to miałam zagwostkę...Ostatecznie umówiłam się do kliniki w galerii Polna Park, niedaleko mnie bo na ul. Ugory – długo mi na wizytę nie kazali czekać. Świetne szybkie leczenie, ból zniknął jeszcze tego samego dnia. Na pewno będę u nich stałą klientką. Można ich wyszukać przez facebooka – Klinika Stomatologii Estetycznej.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 8:02 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 14, 2019 7:43 am
Postów: 15
Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat o dobrego dentystę naprawdę ciężko i wiem to z własnego doświadczenia. Może łatwiej będzie pomóc i doradzić kilka adresów jeżeli sprecyzujesz skąd dokładnie jesteś.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 9:05 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 23, 2019 9:20 am
Postów: 15
kingalato napisał(a):
Od jakiegoś czasu mieszkam w Toruniu dopiero i nie miałam tu jeszcze swojego sprawdzonego dentysty, więc jak mnie ostatnio lewa górna szóstka zaatakowała ostrym bólem to miałam zagwostkę...Ostatecznie umówiłam się do kliniki w galerii Polna Park, niedaleko mnie bo na ul. Ugory – długo mi na wizytę nie kazali czekać. Świetne szybkie leczenie, ból zniknął jeszcze tego samego dnia. Na pewno będę u nich stałą klientką. Można ich wyszukać przez facebooka – Klinika Stomatologii Estetycznej.

Jeśli chodzi o dentystów w Toruniu również polecam KSE


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Śro Lut 20, 2019 12:25 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Lut 20, 2019 12:14 pm
Postów: 15
I jak kwestia poszukiwań dentysty, udało się w końcu znaleźć dobry gabinet? Pytam bo akurat na forum było już kilka podobnych wątków gdzie Użytkownicy szukali dentysty z Torunia, możesz zerknąć.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 12:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sie 26, 2019 5:58 pm
Postów: 8
W Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń przy ul. Borelowskiego-Lelewela 13 przyjmuje pani Magda Grabowska-Jędryczka. Zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Centrum jest dobrze wyposażone. Można bez obaw udać się tam leczyć zęby.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 4:43 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:33 pm
Postów: 34
Ja mogę dać Wam namiar na świetną klinikę stomatologiczną w Gdyni - PLATINUM DENT. Leczę się u nich od dawna i ja i cała moja rodzinka. Cudowni lekarze z rewelacyjnym podejściem do pacjenta, nowoczesny sprzęt i metody leczenia. Terminy dogodne a ceny usług na bardzo przyzwoitym poziomie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Sob Kwi 24, 2021 2:17 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Mar 12, 2021 4:21 pm
Postów: 43
Ja szukam z kolei dobrego dentysty ze Szczecina, polecicie jakiś sprawdzony namiar?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 4:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 20, 2021 4:10 pm
Postów: 1
Najlepszego dentystę z jakim miałam do czynienia znajdziecie na www.amber-clinic.pl
Zawsze bałam się wizyt u stomatologa, a teraz mogę powiedzieć, że to przyjemność. Podejście do pacjenta niesamowita, doktor podchodzi do każdego z ogromną troską i zaangażowaniem.
Czuć jego ogromną empatię i widać, że ma ogromną wiedzę. Każdy kto się obawia powinien skorzystać z usług tej kliniki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Śro Lis 17, 2021 9:45 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lut 01, 2016 11:11 am
Postów: 22
Ja mieszkam w Toruniu i pod kątem stomatologicznym, dokładniej implantologicznym korzystam z usług doktora Macieja Drosd. Ma dużą klinikę na Ugorach. Wykonane dwa implanty, wszystko w pełni profesjonalnie, bez żadnych problemów, bez komplikacji, wykończenie koroną również bardzo ładne tak więc mogę polecić pod kątem implantów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Śro Sty 19, 2022 12:03 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Sty 19, 2022 11:04 am
Postów: 34
Dobre oceny ma Gabinet Stomatologiczny Katarzyna Martewicz


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry Dentysta?
PostWysłany: Nie Maj 01, 2022 8:23 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Maj 01, 2022 7:27 pm
Postów: 14
Znam naprawdę świetny gabinet w Warszawie, który mogę polecić jeśli masz przed sobą leczenie stomatologiczne albo ortodontyczne - Dent SM na Bemowie. Mają tam super specjalistów, którzy zajmą się Twoim uśmiechem od A do Z :) Polecam!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności