Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:29 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 9:29 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Lut 10, 2018 9:17 am
Postów: 21
To też prawda, jeżeli przygotujemy coś samodzielnie to wówczas wiemy co jemy i mamy pewność do składu. Dodatkowo polecam okrzemki naturalne, niezwykle zdrowe dla naszego organizmu.

_________________
www.Mineral-Guard.pl


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 11:50 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lip 11, 2017 1:45 pm
Postów: 42
Ja akurat sama za bardzo gotować nie lubię, i nie mam tez na to zbyt wiele czasu. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest dla mnie catering dietetyczny. Zamawiam Wygodnądietę i jestem z nich zadowolona. Posiłki są przyrządzane starannie i z ogromną dbałością w bezpiecznych warunkach a same dania smaczne, zdrowe i syte.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 12:36 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Paź 03, 2017 9:52 am
Postów: 27
W moim przypadku pojęcie zdrowe odżywianie nabrało nowego znaczenia po konsultacji z diet coachem z Superty.fit. Małymi krokami zamierzam do celu. W przeszłości diety nie pomagały.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Sty 09, 2019 5:25 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2018 8:06 am
Postów: 46
Zdrowa żywność to głównie produkty na jakich bazujemy i tutaj polecam zerknąć do nas na VisVitalis gdzie teraz znajdziecie ciekawe promocje na zdrową i smaczną żywność :)

_________________
www.VisVitalis.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Mar 06, 2019 7:09 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
Postów: 103
Na pewno warto czytać etykiety, sprawdzać składy, staram się robić własne dżemy, przetwory ,ne raz sama piekę chleb, nawet wędliny zaczęlam robić, próbowałam robić domowe soki ale niestety kiepsko się przechowują, jak mnie ochota nachodzi na dobry sok to kupuję z dr witt pomarańczowy, mój ulubiony


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 12:12 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 11, 2018 8:06 am
Postów: 46
Zgadza się, warto sprawdzać skład danej żywności i czasami lepiej jest dołożyć nieco więcej, a otrzymać ich jak najlepszą i najwyższą jakość. Zaglądaliśie juz na naszą stronę VisVitalis.com.pl? Teraz mamy kilka ciekawych nowości :)

_________________
www.VisVitalis.com.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 12:14 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 12, 2019 11:46 am
Postów: 2
Koleżanka poleciła mi sklep ekologiczny https://pasieka-capik.pl/ w którym można kupić produkty ekologiczne .
Najbardziej zaciekawił mnie miód Skrzypowo Pokrzywowy

Pierwszy raz spotkałam się z takim miodem. Bałam się co to takiego ale zaryzykowałem i polecam !!

Ciekawy w smaku :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 5:09 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 08, 2019 4:41 pm
Postów: 2
Jeżeli chodzi o miód to zapraszamy zajrzeć również do nas. Oferujemy naturalne miody z własnej pasieki. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy.
www.miodowyszlak.pl

_________________
Naturalne miody z rodzinnej pasieki- www.miodowyszlak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 5:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Maj 05, 2019 4:58 pm
Postów: 7
Też zamawiam sobie catering z Wygodnejdiety. z nimi łatwiej mi trzymać się diety a i jem zdrowo, smacznie i do syta więc to idealne rozwiązanie;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 11:48 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lip 05, 2019 11:46 am
Postów: 1
Zdecydowanie https://www.bdsklep.pl/zdrowa-zywnosc


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 6:48 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 09, 2019 6:43 pm
Postów: 4
Gdzie tylko znalezc ta zdrowa zywnosc...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Śro Lip 10, 2019 11:03 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 14, 2016 10:15 am
Postów: 26
Zdrowa żywność powinna być jak najmniej przetworzona, mieć krótki skład, bez niepotrzebnych polepszaczy, barwników, aromatów i wszystkich tym podobnych historii. Przez internet też można wygodnie zaopatrzyć się we wszystko, co jest potrzebne, nie narażając na szwank domowego budżetu. Wiem co mówię, bo od jakiegoś czasu zdarza mi się robić większe zamówienia na biogo.pl. Mają bogatą ofertę, super jedzenie w opcjach wege, gluten-free i o obniżonej wartości tłuszczu. Zwłaszcza lubię tutaj dobierać produkty takie jak oleje tłoczone na zimno i oliwy, bo w stacjonarnych sklepach potrafią kosztować majątek ;( Z tego co widziałam można też znaleźć u nich naturalne kosmetyki, produkty do domu i suplementy diety. Całkiem tanio dostępne są też produkty jak nasiona chia, jagody goji, produkty z acai i inne artykuły typu superjedzenie - to dla wszystkich zainteresowanych tematem super foods. Całe zakupy do zrobienia w jednym miejscu, więc bardzo wygodnie ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 3:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 11, 2019 3:20 pm
Postów: 3
Na hali Mirowskiej czasami stoją rolnicy z warzywami i jajkami.
Bakalie kupuję w dziadyga.com mają najtaniej.
Makaron w Tesco - ale trzeba zwracać uwagę na etykietę.
Miód z polskiej pasieki też na hali,
Tylko nie kupujcie miodu w marketach !
Miód z etykietą na której napisane jest z poza UE to tak naprawdę syrop z Chin !!!
Czy ktoś zna jakieś gospodarstwo pod Warszawą, gdzie mogę podjechać i kupić kaczkę - którą ktoś mi oprawi na miejscu ?
Plizz , może ktoś ma babcie na wsi ??:_)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 11:21 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
Postów: 103
Wiadomo, że nie zawsze jest czas żeby sobie coś zdrowego zrobić do jedzenia, teraz dużo pracuję w domu a i to nie mam wcale więce czau na pichcenie, ratują mnie shaki fitMe, piję między jednym spotkaniem online a drugim. Mają superfoods w składzie, które fajnie wpływają na kondycję i nastrój


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Zdrowe odżywianie
PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 9:27 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Paź 29, 2019 12:22 am
Postów: 23
Piliście kiedyś nutridrinki?? Niedawno chorowałam i dzięki fresubinowi udało mi się szybko wrócić do formy, na pewno te drinki można kupić w aptekach doz, mojej mamie teraz też kupiłam żeby sobie jako dodatek do diety piła, bo trochę ostatnio ma problem z aptetytem


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności