Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:32 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 5:43 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 28, 2019 5:42 am
Postów: 1
Witam,
Od wrzesnia zeszlego roku miewam niemal ciagle zawroty glowy. Uczucie jest takie, ze nie moge utrzymac równowagi w chodzeniu i zdarza mi sie, ze siedzac nawet mam problemy.
Po pójsciu do lekarza rodzinnego zmierzono mi cisnienie (w ten czas mialem wysokie) lekarz wyslal mnie do szpitala z dopiskiem "nadcisnienie tetnicze".
Po wykonaniu serii badan (mózg, serce, krew, pluca) i konsultacji z neuorologiem stwierdzono u mnie pelne zdrowie i problemy przez stres i przypisano mi "Atarax".
Zdarzenie mialo miejsce w marcu od tego czasu nie mam zadnych podstaw do stresu a zawroty glowy nie ustepuja czy to w pracy czy na rodzinnym spacerze. Dzisiaj w pracy odczulem moment odplyniecia gdzie nagle stracilem kontakt z rzeczywistoscia - trawalo to kilka minut. Dodam, ze Atarax nic mi nie pomagal (jedynie wzmagal apetyt), a te problemy wystepuja niezaleznie czy mam cisnienie wysokie czy wysokie w normie.

Dodam, że w ostatnim czasie pojawiły mi się męty w oku i mroczki...


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 6:45 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 25, 2019 6:40 pm
Postów: 3
A masz problemy z kręgosłupem? Bóle, skurcze lub ogólne zwyrodnienia? Być może przyczyną jest odcinek szyjny. Zwyrodnione kręgi na karku i w okolicy uciskają na nerwy, powodując takie objawy. Spróbuj poradzić się ortopedy. Może zleci prześwietlenie i wtedy okaże się, czy winny jest kręgosłup. Przyczyną zawrotów może też być nieodpowiedni materac. Połączenie zwyrodnienia ze złym podłożem będzie potęgować dolegliwości. Ja polecam Ci materac ortopedyczny lub lateksowy. https://expertsnu.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 2:04 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lip 26, 2019 1:47 pm
Postów: 38
Miejscowość: Susz
Może zbadaj się czy nie masz anemii. ja miałam co chwile problemy z żelazem i non stop zawroty głowy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 6:43 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
No dokładnie bo to raczej nie jest normalne... czasami nawet cos co wydaje sie błahe na poczatku nagle przeradza sie w PROBLEM przez duze P. Anemia, odwodnienie, problemy z krążeniem. No mozna mnozyc i mnozyc. Teraz tez taki okres, ze raczej trudno bedzie utrzymac stabilizacje organizmu dlatego ludzie wykupują pakiety tego typu w szpitalu medicover https://www.medistore.com.pl/screening-stanu-zdrowia gdzie pojda raz i przebadaja sie od stop do głów. Przynajmniej wiadomo co komu "w duszy gra" od razu, bez szukania i kombinowania na rozne strony


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 7:15 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Lip 26, 2019 1:47 pm
Postów: 38
Miejscowość: Susz
u mnie okazało się, ze to przez bardzo niskie ciśnienie. lepiej się zbadaj a nie zaglądasz na fora :<


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 11:34 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 27, 2019 6:11 pm
Postów: 30
badania są najwazniejsze, tez ich pilnuje i dbam o to żeby moja rodzina je robiła, nawet pobrałam dla dziadków bony rabatowe bo teraz trwa akcja droga do zdrowia i w ramach tej akcji z bonami mozna robić badania z ogromną zniżką


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Śro Kwi 15, 2020 11:50 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Kwi 06, 2020 6:06 pm
Postów: 13
Może jakieś krople na bazie alkoholu...tata stosował Resveratol esencja z czerwonego wina z Bonimedu. Miał okropne zawroty głowy szumy uszne i problemy ze słuchaniem TV:( po miesiącu telewizor chodził już ciszej i sam twierdził, że czyje sie dużo lepiej


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 1:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Maj 04, 2020 1:07 pm
Postów: 1
Wszelakie wątpliwości najlepiej rozwiewać u specjalisty, aczkolwiek warto sięgać również po fachowe informacje do książek, czasopism medycznych czy multimediów. Ważne by źródło z jakiego korzystamy było sprawdzone i pewne, takie jak np. https://podyplomie.pl/products


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 10:44 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
U mojej siostry okazało się, że ma poważne zaburzenia hormonalne przez to te ciągłe zawroty głowy… jeśli też masz np. nieregularną miesiączkę, częste wahania wagi, czujesz się ociężała i masz mało energii to radzę umówić się do endokrynologa, mojej siostrze pomogła lek. Maja Sidor-Lenkiewicz która przyjmuje w Centrum Medycznym Babka Medica Po mniej więcej 2 miesiącach od 1 wizyty siostra zaczęła mieć regularną miesiączkę, jej zawroty głowy minęły i dodatkowo poczuła, że ma więcej energii i stała się większą optymistką. Przychodnia Babka Medica to doskonałe miejsce, gdzie przyjmują nie tylko endokrynolodzy. Mają świetnie wyposażone gabinety, rozbudowane laboratorium oraz wiele udogodnień dla pacjentów np. telewizyty


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 11:59 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
Witaj.
Pomogę Ci w usunięciu Twoich dolegliwości.
Zajmuję się od lat usuwaniem dolegliwości poprzez usuwanie ich przyczyn.
Odezwij się na adres mailowy - majki@helnet.pl - mam kilka pytań, Ty też możesz mieć pytania, zachowajmy dyskrecję.
Pozdrawiam,
Zbyszek


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Nieustanne zawroty głowy
PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 11:54 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Wrz 22, 2020 11:40 am
Postów: 17
Skoro uwazasz ze przyczyny stresu minely to powinienes sie ponownie przebadac.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności