Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:56 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Śro Paź 02, 2019 9:15 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lip 04, 2019 5:13 pm
Postów: 7
Ja polecam sklep z fajnymi kosmetykami w dobrej cenie, szczególnie olejki do twarzy i ciała ... :subtelnepiekno.pl/


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 9:12 am 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Paź 03, 2019 12:54 pm
Postów: 3
Miejscowość: Kraków
Znajoma pokazała mi ostatnio taki olejek z opuncji figowej. Można go sobie wsmarowywać, wmasować. Bardzo fajnie ujędrnia i uelastycznia skórę. Stosowałyście jakieś olejki do skóry z naturalnych składników?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Czw Lis 19, 2020 8:08 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lis 19, 2020 7:53 pm
Postów: 10
Orientana ma duuuzo produktow naturalnych dla wegan! Bardzo ich polecam to polska marka z naturalnymi produktami do roznego radzaju typow skory.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Czw Lut 04, 2021 10:18 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
Ja do włosów używam tylko naturalnych kosmetyków, dzięki temu włosy wyglądają zdrowo, nie łamią się i są błyszczące. Dodatkowo regularnie odwiedzam fryzjerajak mieszkacie w Warszawie to polecam salon Akademia Perfect Hair wykonują wysokiej jakości profesjonalne zabiegi fryzjerskie, przygotują dla was zjawiskowe metamorfozy, wykonają udane cięcie czy koloryzacje. Dodatkowy plus to rozsądne ceny i możecie zabrać ze sobą mężów - usługi Barbera. Po za tym obecnie w czasach koronawirusa jest u nich jak najbardziej bezpiecznie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Nie Mar 07, 2021 12:11 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 07, 2021 11:10 am
Postów: 12
Ja staram się używać tylko produktów naturalnych. Zarówno jeśli chodzi o jedzenie, jak i kosmetyki. Od jakiegoś czasu stosuje jedynie naturalną pielęgnację kosmetykami APIS. I moja skóra naprawdę wygląda lepiej bez tej całej chemii, silikonów i parabenów. Przez to że kosmetyki APIS mają naturalne składy to po prosu nie truję swojej skóry.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 10:21 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Cze 07, 2021 9:47 pm
Postów: 6
Dział "kosmetyki naturalne" na stronie Ekoaleja. Często tam zaglądam, mają fajne produkty z różnych firm, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Sob Cze 12, 2021 4:54 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Cze 09, 2021 11:27 am
Postów: 3
ja też używam kosmetyków naturalnych co pielęgnacji, bo mam wrażliwą i alergiczną skórę. Dodatkowo jestem weganką więc szukam kosmetyków nietestowanych na zwierzętach. Jeśli szukacie produktów na bazie np. natrualnych olejków i wyciągów z roślin to polecam Amvi cosmetics - zajrzyjcie do ich sklepu www.amvicosmetics.com ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 12:49 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sie 26, 2021 12:21 pm
Postów: 14
teraz jest tyle fajnych naturalnych, wegańskich kosmetyków, że chyba nie ma sensu. Klucz, to umieć czytać etykiety ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 8:08 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Maj 01, 2021 9:25 pm
Postów: 2
Dobrej jakości kosmetyki na naturalnych składnikach mają w APIS. Stosuje od kilku ładnych lat i nigdy mnie nie uczuliły czy coś takiego. Na drogeryjnych daleko bym nie zajechał z moją wrażliwą skórą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Śro Wrz 29, 2021 8:24 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 29, 2021 8:11 am
Postów: 1
Próbowaliście może produktów z https://ekomaniasklep.pl/product-category/weganskie/ ? Wpadł mi w oko ten bakuchiol w kosmetykach i już od jakiegoś czasu używam ich olejków i kremów. Bardzo fajne rzeczy, a dodatkowo robione w Polsce i z wszystkimi potrzebnymi certyfikatami.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Śro Wrz 29, 2021 12:05 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Lip 27, 2021 2:50 pm
Postów: 16
Miejscowość: Iława
A jaki w sumie polecacie produkt naturalny do pielęgnacji stóp?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Produkty NATURALNE
PostWysłany: Pią Paź 22, 2021 2:44 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lut 01, 2016 11:11 am
Postów: 22
Całkiem tanie i dobre kosmetyki do skóry suchej, wrażliwej i mieszanej masz w sklepie E-naturalne, właśnie sporo retinolu zawsze mają, w tym własne serie. Widać, że tworzą unikatowe rozwiązania, moim zdaniem porównywalne do osiągnięć zabiegów medycyny estetycznej. Wydaje mi się, że po naniesieniu kremu mam przez cały dzień skórę nawilżoną. Nie czuję też schodzących warstw. Nie wiem nawet, jak to do końca dobrze powiedzieć. Bardzo dobre kremy, eliksiry odmładzające wręcz.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności