Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:44 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 12:56 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
dominikas napisał(a):
Ja się odchudzam już od jakiegoś czasu z portalem adamed.expert znalazłam tam kilka rozsądnych diet odchudzających i powoli małymi kroczkami widać efekty. Zeby się odchudzić potrzebny jest czas i wytrwałość jeżeli tego nie ma to niestety każda dieta jest z góry skazana na niepowodzenie


Idealnie powiedziane jak nie masz motywacji to naprawdę szkoda się brać za jakąkolwiek dietę bo to jest z góry skierowane na niepowodzenie. Czy dieta pudełkowa jest łatwa ja odchudzałam się z dietą koktajlową na Adamed Expert można o niej dokładnie poczytać znajoma Pani dietetyk mi ją poleciła także naprawdę dostarcza organizmowi masę substancji odżywczych i co najważniejsze spala tłuszcz razem z wysiłkiem fizycznym oczywiście


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 9:29 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
M,in. na odchudzanie Jerzy Zięba poleca na YT lecznicze głodówki... sprawdziłam, bo lubię pieczywo żytnie, a ono powoduje u mnie przybieranie na wadze. Miałam też kłopoty ze skokami ciśnienia. Głodówki lecznicze są super. Jesz śniadanie, a potem aż do zaśnięcia pijesz tylko posoloną trochę (solą kłodawską lub himalajską)wodę. Wstajesz rano i już Ci się nie chce jeść tylko pijesz tę trochę posoloną wodę... na wiosnę w tym roku robiłam 48 godzinne przerwy w jedzeniu 4 razy co tydzień. Ustatkowało się moje ciśnienie... i schudłam ok. 4 kg bardzo dobrze się przy tym czując. Jednodniowe posty też są skuteczne.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Śro Wrz 20, 2017 12:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Gru 08, 2016 4:44 pm
Postów: 21
Moim zdaniem dieta pudełkowa to świetna sprawa, sam korzystam drugi tydzień. Nie martwię się o zakupy, nie gotuję, zaoszczędzam masę czasu. Przywozą mi to rano, tuż przed wyjściem do pracy. Wszystko jest świeże i smaczne :) Przyjemność z gotowania zostawiłem sobie na weekend, kiedy mam na to więcej czasu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 9:16 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Wrz 21, 2017 9:02 am
Postów: 3
Tez korzystam z takiego rozwiązania jak dieta pudełkowa. Mam mało czas, a to jest bardzo wygodne. Dodatkowo mam problemy z ciśnieniem, ale znalazłam taka dietę, która mi to uwzględnia w posiłkach. Problemy się zmniejszyły. A w pracy zawsze znajdę chwilę na podgrzanie obiadu i zjedzenie.
Jesli ktos chce wiecej to polecam http://zielonywidelec.pl/. Mają różny wybór diet i co fajne, mozna wybierac posiłki na każdy dzien.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Śro Wrz 27, 2017 7:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Sty 29, 2017 9:23 am
Postów: 5
Ja uważam, że dieta pudełkowa może przynieść świetne efekty - pod warunkiem, że się do niej przyłożymy.
Na początku sama przygotowywałam sobie posiłki do pojemników. Ale muszę Wam powiedzieć, że było to bardzo czasochłonne - począwszy od wyliczenia ilości makroskładników w porcji, poprzez robienie zakupów i przygotowywanie posiłków. Miałam też problem z ilością produktów - kiedy na przykład potrzebowałam kawałek kapusty, a musiałam kupić całą - nie wiedziałam, co mam zrobić z resztą....
Dlatego też po kilku tygodniach zdecydowałam się na catering dietetyczny - Śląsk zaoferował mi kilka firm cateringowych - j zdecydowałam się na Eatzone, a konkretnie na ich dietę Optimal. I to był strzał w dziesiątkę. Posiłki bardzo smaczne, a dzięki zaoszczędzeniu czasu mam wrażenie, że mój dzień wydłużył się o kilka godzin ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 6:52 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Lut 22, 2018 9:51 am
Postów: 10
powiedzcie jak oceniacie skuteczność diety pudełkowej1 do 5


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 10:41 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lip 31, 2018 10:40 pm
Postów: 3
Zdecydowanie 5. Schudłam 6 kg. Jakoś specjalnie nie ćwiczyłam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Śro Paź 17, 2018 8:54 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 8:51 pm
Postów: 44
Bez względu na to, jak ją nazwiemy, dieta powinna być przede wszystkim zbilansowana. Jeśli tracimy kilogramy za szybko, bo głodzimy organizm, to efekt jojo murowany. Na przykład, dobrze skorzystać chociażby z możliwości konsultacji z jednym z ekspertów https://dietakalibra.pl Jak znajdziesz pięć minut, możesz wejść i zobaczyć, czy są warci Twojej uwagi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Śro Sty 30, 2019 11:32 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 30, 2019 11:14 am
Postów: 10
Żadna dieta nie jest łatwa, w szczególności jeżeli dopiero ją zaczynamy i tutaj potrzeba naprawdę wiele wytrwałości i cierpliwości aby osiągnąć sukces, wiem to z własnego doświadczenia. Warto dobrać do diety także odpowiednie suplementy, a tak się składa że ich szeroki wybór znajdziecie u nas na MHLek.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Śro Kwi 17, 2019 8:32 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Kwi 04, 2019 11:01 am
Postów: 23
Miejscowość: Kowale
Może świetna sprawa, ale kosztowna też.. Ale jeżeli ktoś ma wybór pomiędzy jedzieniem świństwa, czegoś na szybko to jednak lepiej chyba wybrać tę dietę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 10:50 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 07, 2020 10:45 pm
Postów: 1
Fajna dieta pudełkowa jest dostępna tutaj https://hfood.pl/ to profesjonalny katering. Oferuje konsultacje dietetyczne oraz dietę dopasowaną dla sportowców, zawiera ona więcej kalorii. Obsługa klienta jest na wysokim poziomie, można liczyć również na jedzenie wysokiej jakości, smak jest bardzo wyrazisty. Jedzenie powinno smakować każdemu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Śro Sty 22, 2020 8:54 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Sty 14, 2020 2:59 pm
Postów: 8
Ja myślę że taka dieta jest łatwa ale bardzo kosztowna. Można sobie samemu w wolnym czasie przygotować posiłki do pudelek nawet na kilka dni a wydamy dużo mniej. Polecam stronę http://sponsorsportu.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 9:45 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Kwi 09, 2017 10:34 am
Postów: 90
Wiesz co... co do tych cen to tak sie właśnie przyjęło, że dieta pudełkowa to Bóg wie jakie pieniadze... ale to tak nie działa do końca. Bo przecież diety są różne co widać chociażby u mnie w diecie pudełkowej z https://www.dietapremium.pl/cennik Catering dostarczają mi pod drzwi albo gdziekolwiek będę w Warszawie lub nawet na wyjeździe w miastach które obsługują. I dostawa jest gratis. A cena cateringu zalezy od rodzaju diety i liczby kalorii na którą sie umawiasz z firmą. A ceny są rózne i zaczynaja sie juz od 50 zł W tej kwocie dostaje sie 5 dań na cały dzien do zjedzenia w dowolnym miejscu i w kazdej chwili


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Czw Paź 01, 2020 8:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 01, 2020 8:34 pm
Postów: 5
To prawda, nie wydaję majątku na swój wegetariański catering od https://www.pureandfresh.pl/nasze-diety, a jakość satysfakcjonuje już od dobrych kilku miesięcy '3'


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: dieta pudełkowa , łatwa?
PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 1:58 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sie 26, 2021 1:30 pm
Postów: 17
jest spoko na jakiś czas, nie jest łątwo na niej wytrzymać niestety ;p znaczy zależy też jaką weźmiemy


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności