Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:19 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Często chory i zle samopoczucie
PostWysłany: Śro Sty 15, 2020 9:22 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 15, 2020 9:21 pm
Postów: 1
Witam, zaczne od tego ze mam 25 lat jeszcze ponad rok temu byłem oazą zdrowia. Źle sie czułem może raz w roku, w dziecinstwie jedynie miałem czesto angine i zostały usuniete migdałki. Teraz od ponad roku praktycznie co 2 tygodnie jakas infekcja. Zaczynało się od gardła, za każdym razem "nieżyt górnych dróg oddechowych" Byłem leczony rożnymi antybiotykami. Później do tego doszła wysypka, postanowiłem pójść do dermatologa. Dermatolog stwierdził " pokrzywka kontaktowa" przepisał leki i już jest OK gdy biorę tabletki. Nigdy wczesniej nie miałem pokrzywki kontaktowej więc też zastanawiam się co się stało w organizmie że nagle sie pojawiła. Na tą chwile z gardłem jest okej, nie boli. pozostała tylko flegma. Wysypka również się nie pojawia od momentu gdy stosuje codziennie leki. Ale pozostały infekcje czy coś. a mianowicie złe samopoczucie, temperatura zazwyczaj 37.2, (nigdy powyżej 37.5 przy chrobie) bóle stawowe i głowy  i tak jest praktycznie co 2 tygodnie i utrzymuje sie do 5 dni.  Czasem towarzyszy mi tez jkby uczucie gorąca całej głowy.  Jest to strasznie uciążliwe to wszytsko już dla mnie i nie wiem co z tym zrobić. zażywam witaminy C, D Tran, i inne regularnie. Staram się jeść warzywa i owoce. Chodzę na siłownie lecz często te dolegliwości mi to uniemożliwiają.  Miałem robione badania CRP, Żelaza, Morfolgie, OB 3 razy, badania na borelioze, Wymazy z gardła 2 razy na bakterie, Prześwietlenie Zatok, badanie moczu, glukozy nawet badanie na HIV, , żótaczke, tsh, ft4 i wszystko jest OK. Mam wrażenie że z moim organizmem jest coś nie tak, że coś go tam osłabia. po roku czasu takiego stanu zdrowia jestem już zmeczony tym, zastanawiam się jakie badania moge jeszcze wykonać i do jakiego lekarza się udać lub co może być przyczyną. Z góry dziękuje za rady


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Często chory i zle samopoczucie
PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 5:13 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć Tobi

Pewnie to co brałeś, zawierało również substancje dla Ciebie trujące (więc oczyszczanie), poza tym nie napisałeś jaką masz grupę krwi (ewentualnie też status wydzielania antygenów grupy krwi do płynów ustrojowych), wynik metabolitu 25(OH)...czyli poziom wit D3 we własnym magazynie... homocysteiny... warto też uwzględnić co się ostatnio w Twym życiu zmieniło (np zmiana otoczenia, wyżywienia)... też szczepionki, bo ponoć powodują w mózgu zapalenie mikrogleju i może to powodować powikłania nawet po 30 latach, na vimeo powinno być dostępnych najmniej 35 filmów edukacyjnych na ten temat Jerzego Zięby - to nasz międzynarodowy INŻYNIER ZDROWIA :) ). Poczytaj trochę tutaj na forum... np Dr Hubert Czerniak radzi wszystko co niepokoi na skórze smarować płynem Lugola (na wodzie) z apteki (jeśli kolor znika szybko... masz też niedobór jodu)... a ja radzę dietę zgodną z grupą krwi... i dodatkowe info: oczyszcza nieźle paraprotex z CV to ziołowy antybiotyk i go chwalą). Laboratoria mają niezweryfikowane niektóre poziomy max i min. Metabolit 25(OH) wg badań na zachodzie to min 50. Czym jest on niższy tym człowiek bardziej chory. Dobra homocysteina to 6-8.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Często chory i zle samopoczucie
PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 7:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Mar 16, 2020 5:30 pm
Postów: 13
Zacznij brać olej CBD, organizm wróci do równowagi! :) Poczytaj sobie: https://medimary.pl/uklad-endokannabinoidowy/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Często chory i zle samopoczucie
PostWysłany: Nie Maj 10, 2020 3:17 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Maj 10, 2020 2:43 pm
Postów: 32
Cześć Tobi. :D
Dużo tych dolegliwości, które opisujesz. To, czym ja się zajmuję od 10-u lat to usuwanie przyczyn dolegliwości; nie ma przyczyny - dolegliwości ustępują.
Z mojej praktyki wynika, że brak pełnej kontroli mózgu nad ciałem prowadzi do różnych dysfunkcji w organizmie; jeśli mózg o czymś nie wie to nie zareaguje w odpowiedni sposób i pojawia się dolegliwość. Jeśli mózg ma pełną kontrolę nad całym organizmem to dolegliwości nie mogą występować o ile nie wprowadzisz do organizmu trucizny itd. Lekarze walczą z objawami stosując swoje ( medyczne ) środki. Jak je stosujesz to objawy zmniejszają się lub znikają, jak przestajesz dolegliwość powraca. I tak w kółko i bez końca.
Moja rada jest taka - należy przede wszystkim przywrócić pełną komunikację mózgu z całym organizmem a następnie zastosować środki likwidujące objawy.
Część dolegliwości jest powodowana przez środowisko, w którym żyjemy, miejsca, w których przebywamy; tym też się zajmuję.
Jeśli Cię to zainteresowało daj znać, pomogę.
Pozdrawiam. :D


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 39 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności