Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 6:55 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 7:22 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:49 pm
Postów: 27
Witam wszystkich :) Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z zabiegów medycyny estetycznej oferowanych przez Magiczną Klinikę? Tak czytam opinie na ich temat i są pozytywne ale zawsze trafiłam na wzmianki na temat innego miasta. Jak jest w stolicy ?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 8:22 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:33 pm
Postów: 34
A to oni mają tyle gabinetów w całej Polsce? Nie słyszałam o nich nigdy a mam w planach kilka zabiegów tego typu więc i mnie się to info przyda :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 9:38 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Postów: 54
No oni prowadza taki mobilny rodzaj działalności i to pewnie dlatego. ale nie martw się, poziom tych usług jest wszędzie taki sam, bo przyjmują Ci sami lekarze, pracują na tych samych produktach i trzymają ten sam standard :) Ja chodzę regularnie już od prawie roku ( byłam w 2 róznych miastach u tego samego lekarza ;p ). Jest ok, warto się zapisywać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 8:40 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:49 pm
Postów: 27
O dzięki to nie wiedziałam, ze oni działają na takiej zasadzie. W takim razie zapisuje się na konsultacje póki są jeszcze wolne terminy. Nie ukrywam, ze podobają mi się szczególnie ceny tych zabiegów. Dużo niższe niż u konkurencji :) a na jakich zabiegach byłaś jesli mogę spytać ?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Nie Sty 26, 2020 2:36 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Postów: 54
pewnie, to żadna tajemnica :) na modelowaniu ust i nosa i na botoksie :) w planach jeszcze kolejne zabiegi :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 9:12 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Bardzo polecam właśnie tę klinikę medycyny estetyczniej. Miałam dość poważny i brzydki problem na brzuchy, dzięki zabiegom udało mi się pozbyć problemu teraz bez jakichkolwiek zawahań ubieram kostium kąpielowy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 9:41 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Jedyna dobra klinika na terenie Warszawy, wszystko inne niestety ale nie dorównuje magicznej Klinice. Jestem stałą waszą klientką i nie zmienię zdania zapewne długo


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 9:42 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sty 23, 2017 4:50 pm
Postów: 63
Ja właśnie planuję wybrać się na zabieg powiększania ust kwasem do tej kliniki. Widziałam naprawdę sporo pozytywnych opinii na jej temat. Jestem ciekawa jak to wszystko wygląda przed zabiegiem?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 9:44 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
pamelakojder napisał(a):
Ja właśnie planuję wybrać się na zabieg powiększania ust kwasem do tej kliniki. Widziałam naprawdę sporo pozytywnych opinii na jej temat. Jestem ciekawa jak to wszystko wygląda przed zabiegiem?


Na początku musisz zrobić dokładne badania oraz przejść przez konsultacje dopiero później będzie wykonywany zabieg. Jest to dość profesjonalna klinika także ceni sobie zdrowie pacjentów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 8:38 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Wrz 21, 2019 4:49 pm
Postów: 27
wow jak się fajnie temat rozwinął, super :) tak czy siak dziewczyny jestem już po pierwszej wizycie i zabiegu - wyszło ekstra, dużo lepiej niż się tego spodziewałam. Na pewno zyskali nową klientkę :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pon Sie 03, 2020 6:34 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 25, 2019 9:21 pm
Postów: 8
O, cieszę się, że ta klinika ma tak pozytywny odbiór, ponieważ męczą mnie problemy z suchą skórą, a czytałam na ich stronie, że mezoterapia usieciowanym kwasem hialuronowym po prostu daje mega fajne efekty nawilżenia, utrzymujący się do 10 miesięcy nawet po 1 zabiegu. Muszę powiedzieć, że dla mnie to kuszące ;) .


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pią Sie 07, 2020 9:13 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sie 07, 2020 9:08 am
Postów: 2
hej, aż się zarejestrowałam, żeby Wam napisać, co wiem ;) na mezoterapii czy botoksie nie byłam, ale mam za sobą zabieg eliksirem młodości Bioremodeling PROFHILO (aż musiałam ze strony skopiować, kto by spamiętał?;)) Jestem zadowolona, a efekt widoczny po 2 zabiegach skłonił koleżanki do pójścia w moje ślady. aż się śmiałam, że wyznaczam trendy ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 5:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sty 25, 2019 9:21 pm
Postów: 8
No to skoro są takie opinie, to się wybiorę. Jak to mówią, raz kozie śmierć, nie ma co przesadzać ze strachem. A czy tam też wykonują wolumetrię, albo jakiś inny zabieg na owale twarzy? bo to też w sumie mnie interesuje...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Śro Sie 19, 2020 3:56 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sie 07, 2020 9:08 am
Postów: 2
Z tego co się orientuję, to też kwasem działają, albo nićmi PODO lub haczykowymi. Dokładniej to musisz na ich stronie https://magicznaklinika.pl/ przeczytać. Za dużo musiałabym Ci kopiować. A nie o to przecież chodzi.. tam mam wszystko rozpisane.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Opinie o Magicznej Klinice w Warszawie
PostWysłany: Śro Sie 26, 2020 9:16 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sie 26, 2020 9:13 pm
Postów: 1
Widzę, że pytanie jest o moją ulubioną klinikę medycyny estetycznej ;) . Ja tylko tam chodzę na kwas hialuronowy w policzki i na podstawę nosa. I jestem zadowolona Innych zabiegów nie próbowałam, nie jest mi to potrzebne.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności