Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 9:56 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Śro Mar 18, 2020 1:12 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lut 01, 2016 11:11 am
Postów: 22
Jeśli któraś z kobiet podzieli się swoim pomysłem na idealne włosy to chętnie skorzystam, bo próbowałam już bardzo wielu rożnych szamponów i odżywek i nie mogę nic sensownego znaleźć, co faktycznie dałoby mi szanse skutecznie powalczyć o lepszy wygląd włosów. I właściwie już sama nie wiem po jakie produkty ewentualnie sięgać.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 7:33 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
Postów: 103
Moja fryzjerka mi podpowiedziała, żeby zainwestować w lepzy sprzęt do włosów i je po postu układać codziennie. Bo miałam duży problem z ich puszeniem się, każdy włos układał się jak chciał. Kupiłam sobie nową suszarkę, wybrałam z tej nowej linii bronze shimmer babyliss, ma fajne parametry i włosy się tak nie puszą, są bardziej błyszczące


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 11:34 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 19, 2020 11:03 am
Postów: 5
Aby mięć piękne włosy należy korzystać z najlepszych kosmetyków. Właśnie takie produkty można nabyć w https://emstudio.bialystok.pl/shop/. Są naprawdę świetne, polecam wszystkim. :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 1:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Mar 19, 2020 10:41 am
Postów: 5
Cześć! Ja w trosce o wygląd i kondycje swoich włosów kupuję sprawdzone kosmetyki od https://emstudio.bialystok.pl/shop/ Zarówno ja jak i inni ludzie widzą znaczną poprawę, włosy wyglądają rewelacyjnie!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 2:13 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 23, 2019 9:20 am
Postów: 15
Zdecydowanie jak chcesz zadbać o regeneracje włosów to zobacz sobie ofertę http://kv-1.pl/pl/c/Naprawa-komorkowa/74. Miałam taki właśnie problem z włosami i nic na mnie nie działało i w końcu właśnie te kosmetyki od firmy KV-1 się sprawdziły i zdecydowanie widzę poprawę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 9:15 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 31, 2020 8:35 pm
Postów: 6
Jeśli chodzi o pielęgnację włosów, to bardzo ważna jest ogólna kondycja organizmu, bo to będzie miało przełożenie na ich dobry stan. Oczywiście jeśli chodzi o samą pielęgnację, to ja polecam myć włosy w letniej wodzie i kończyć mycie zimniejszą wodą. Ta sama zasada będzie dotyczyć suszenia :) Oczywiście mycie ZAWSZE dwukrotnie, czyli nakładamy szampon i spłukujemy i powtarzamy. Ważne, żeby dobrze odsączyć włosy przed nałożeniem maski/odżywki - lepiej zadziała. Szampon którego ja używam od niedawna jest z takiej serii dla alergików i wrażliwej skóry głowy (bo taką mam). Dzięki niemu nie swędzi mnie głowa 8) Dokładnie mam na myśli markę Biały Jeleń - aksamitna kuracja do mycia włosów "Apteka Alergika". Jeśli chodzi o odżywkę to akurat od dłuuuuugiego czasu używam odżywki do włosów cienkich z kozim mlekiem też Białego Jelenia :) W domu od lat używaliśmy tej marki, zaczynając oczywiście od mydła ❤️


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 9:27 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Kwi 07, 2020 9:16 pm
Postów: 6
nic trudnego polecam https://sklep.bellita.waw.pl/kemon i bedziesz zadowolony


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 8:13 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Maj 04, 2020 7:53 am
Postów: 31
Olejowanie (np. olejem migdałowym) plus robienie masek. No i witaminy, bezwitamin ani rusz.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Pią Cze 26, 2020 10:33 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 18, 2020 12:03 pm
Postów: 32
A moze olej z siemienia lnianego? Podobno jest bardzo fajny na wlosy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Wto Lis 10, 2020 9:55 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
Olejowanie jak najbardziej, najlepiej jeszcze jak włosy są mokre po umyciu. Dodatkowo polecić mogę świetny zabieg wygładzający i prostujący włosy, chodzi mi o zabieg keratynowy na włosy Amazon Keratin Wykonuje się go za pomocą dowolnej keratyny jabłkowa, czekoladowa lub winogronowa (to najmocniejsza i efekt utrzymuje się aż do 6 miesięcy), po zabiegu włosy nawilżone, gładkie i lśniące. Nawet osoby z mocno kręcącymi się włosami, mogą je trwale wyprostować :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Czw Lis 12, 2020 11:53 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 12, 2020 11:48 am
Postów: 3
Ja używam szampon pogrubiający włosy -> https://sklep.salon-tina.pl/produkt/creme-derma-liss-krem-zmniejszajacy-zmarszczki-i-rozszerzone-pory/ <- Działa świetnie i dodatkowo leczy od podstawy, czyli od głowy, poprawia kondycję włosa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 11:14 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Gru 04, 2019 3:29 pm
Postów: 16
Naturalne olejki na włosy! U mnie się to sprawdza od lat i włosy mam zdrowe :)
Próbowałam już oleju z awokado, oliwy z oliwek, ale najczęściej wracam do kokosowego. Jest to ekonomiczne i jak mówię - w moim przypadku skuteczne, a włosy są dobrze nawilżone. Zwykle kupuję duży słoik i dzielę go na porcje - jedna do gotowania, a druga do pielęgnacji. Kupiłam kiedyś specjalnie dedykowany do tego celu olej kokosowy kosmetyczny Balqis. Konsystencja, zapach i działanie to samo, co w przypadku standardowego oleju, ale miał bardzo wygodne opakowanie, więc nie było bałaganu przy nakładaniu na włosy :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Śro Lis 18, 2020 1:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 18, 2020 1:34 pm
Postów: 3
olejowanie moim zdaniem jest super


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Śro Gru 09, 2020 1:09 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Gru 08, 2020 2:00 pm
Postów: 25
Myślę, że tutaj trzeba zadziałać kompleksowo. Nie pomogą tylko świetne kosmetyki, jak dieta nie będzie zdrowa i pełna witamin. Można rozpocząć od profilaktycznych badań żeby przekonać się jakich witamin brakuje w organizmie. Później dobór diety, kosmetyki do pielęgnacji (dobrze dobrane pod kątem potrzeb). Ja bardzo lubię kosmetyki Ziaji do włosów, za radą mojej fryzjerki stosowałam je jako najbardziej łagodne czekając na wyniki badań i się bardzo sprawdziły. Polecam serię Ziaja med do skóry atopowej
;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak mieć piękne włosy
PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 9:09 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lis 20, 2020 9:24 am
Postów: 24
To prawda. Czasami przestarzała suszarka czy prostownica i lokówka może mocno niszczyć włosy


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności