Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 3:23 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Trening cardio
PostWysłany: Czw Sie 10, 2017 9:18 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 09, 2017 3:41 pm
Postów: 12
Czytałam wiele dobrego o tych treningach, że super wpływaja na wydolnosc i ogólnie że zdrowe i bezpieczne. Jak najlepiej można przeprowadzic taki trening w domu? Co polecacie?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 11:00 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
W domu to tylko rowerek/bieżnia/orbitrek. Wyjdź na zewnątrz, jest ładna pogoda.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Pią Sie 11, 2017 1:14 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 12, 2015 2:04 pm
Postów: 7
ja ćwicze cardio na rowerze stacjonarnym, mam cel żeby schudnąć 10 kilo! na razie zleciało 2,5 ale dopiero od miesiąca pedałuje więc jestem dobrej myśli :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Śro Sie 16, 2017 10:57 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 23, 2014 12:50 pm
Postów: 33
Witam! Trening cardio ma mnóstwo zalet i zmniejsza ryzyko wystąpienia wielu chorób, między innymi cukrzycy, chorób serca i układu krążenia. Świetnie nadaje się dla odchudzających się, wpływając na utratę tkanki tłuszczowej. Można go przeprowadzać w warunkach domowych, na przykład – tak jak moja przedmówczyni – wykorzystując do tego celu rower stacjonarny. Dobrze, jeżeli sprzęt będzie posiadał sensory mierzące puls, ponieważ śledząc wyniki możemy tak intensyfikować trening, aby osiągać fazę spalania tłuszczu. Rowerki wyposażone w tego typu sensory można znaleźć w ofercie naszego sklepu: ***. Innymi popularnymi ćwiczeniami cardio, które możesz wykonywać w domu są: skakanka, bieżnia, orbitrek czy stepper. Wybór należy do Ciebie, a ja pozostaję do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań :)

_________________
Ekspert sklepu ABCfitness
www.abcfitness.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 10:02 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Sie 17, 2017 9:43 am
Postów: 17
W taką pogodę rzeczywiście najlepiej ruszyć się z domu i wyjść pobiegać, albo pojeździć na rowerze.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 8:20 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sty 09, 2017 3:41 pm
Postów: 12
Mam skakanke ale nie wiem jak długo dam rade na niej skakać, raczej niezbyt długo niestety. Rowerek wygląda dobrze, kiedyś dość duzo jeździłam na klasycznym ale to jeszcze jak mieszkałam na wsi, po mieście jakoś nie lubie. Widziałam na tej stronce pionowe i poziome to które są lepsze?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 11:06 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Sie 21, 2017 9:59 am
Postów: 20
Jeżeli trening cardio w domu to zaleciłbym inwestycje w bieżnie. Moim zdaniem nic tak nie wspomaga odchudzania jak bieganie w jakiejkolwiek formie. Dość dobry wydaje się też rowerek stacjonarny. Wszystko zależy od Twojego budżetu.

_________________
www.natura-centrum.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 9:14 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lip 23, 2014 12:50 pm
Postów: 33
zuzanna napisał(a):
Mam skakanke ale nie wiem jak długo dam rade na niej skakać, raczej niezbyt długo niestety. Rowerek wygląda dobrze, kiedyś dość duzo jeździłam na klasycznym ale to jeszcze jak mieszkałam na wsi, po mieście jakoś nie lubie. Widziałam na tej stronce pionowe i poziome to które są lepsze?


Zdecydowanie popularniejsze są rowery pionowe, na których ćwiczymy w pozycji zbliżonej do tej, którą przyjmujemy na zwykłym rowerze. Rowerki poziome przeznaczone są dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, ponieważ półleżąca pozycja pozwala na trening bez jego dodatkowego obciążania. Dobrze sprawdzają się także dla osób z nadwagą.

_________________
Ekspert sklepu ABCfitness
www.abcfitness.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 3:13 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 07, 2019 3:07 pm
Postów: 1
Trening cardio najlepiej wykonać w domu, jeśli ma się rowerek lub bieżnię. Możesz też udać się do pobliskiego parku i tam pobiegać :) ja tak robiłam i udało mi się naprawdę dużo schudnąć oraz wypracować kondycję. Oczywiście dodatkowo zdrowo się odżywiałam i liczyłam kalorie. Często też po treningu piłam shake Eco and Fit Slim *** , żeby uzupełnić białko oraz błonnik. Myślę więc, że spokojnie dasz radę wykonać taki trening i zobaczyć jego efekty, nie zapisując się na siłownię. Pamiętaj tylko o regularności i odpowiedniej suplementacji :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 6:34 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Gru 18, 2016 9:42 pm
Postów: 6
Ja polecę *** , bo masz i cardio i rozciąganie i przygotowanie mentalne. A kondycja rośnie mocno, bo nie ma wyjścia. : D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 9:06 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Cze 27, 2020 7:48 pm
Postów: 53
Trening cardio to idealny trening do wykonania w domu. Przynosi niesamowite efekty. Idealnym sprzętem do wykonywania takiego treningu jest ****. Sprzęt niewielkich rozmiarów, zmieści się w każdym mieszkaniu, można go zabrać na wakacje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Wto Gru 29, 2020 9:21 am 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lis 20, 2020 9:24 am
Postów: 24
cardio jest genialne


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Śro Gru 30, 2020 9:04 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Gru 30, 2020 9:00 am
Postów: 19
najlepiej kupić sobie matę i włączyć jakąś panią na yt i z nią ćwiczyć


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Śro Lut 24, 2021 10:59 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Maj 19, 2020 12:09 pm
Postów: 59
trening cardio to najlepsze ćwiczenia jeśli chcemy efektownie schudnąć, zazwyczaj jest on intensywny i wymaga bardzo dokładnej rozgrzewki, dlatego jeśli zamierzacie właśnie z taki sposób trenować to polecam 10-15 min intensywnej rozgrzewki przed ćwiczeniami właściwymi, bez rozgrzewki możecie łatwo nabawić się kontuzji, ja kilka dni temu miałam problem z ramieniem, dobrze, że mam blisko do przychodni Multimed *** gdzie wykonałam w dobrej cenie usg stawu ramiennego – polecam nowoczesna i funkcjonalna przychodnia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Trening cardio
PostWysłany: Sob Mar 20, 2021 9:03 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Paź 28, 2020 5:01 pm
Postów: 28
Treningi cardio to dobry sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Z tym, że kalorie zaczynają się spalać po około 20 minutach treningu. Trening nie powinien więc być krótszy. Przejrzyjcie sobie oferty sklepów sportowych online, np. *** Zobaczycie jakie urządzenia najlepiej nadają się do przeprowadzenia treningu cardio w domowych warunkach.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności