Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Mar 29, 2024 12:02 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jaki krem dla faceta?
PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 9:35 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 23, 2020 1:42 pm
Postów: 9
Dziewczyny jakich kremów do pielegnacji używaja Wasi faceci? A może wypowiedzą się tutaj jacyś panowie, którzy używają kremu do pielegnacji dla niego z serii x-treme od eveline. Jestem ciekawa opinii tej serii kosmetyków nadadzą się również dla starszych panów czy jest to linia dedykowana młodym osobom?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jaki krem dla faceta?
PostWysłany: Śro Wrz 30, 2020 2:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Postów: 54
Rinnka napisał(a):
Dziewczyny jakich kremów do pielegnacji używaja Wasi faceci? A może wypowiedzą się tutaj jacyś panowie, którzy używają kremu do pielegnacji dla niego z serii x-treme od eveline. Jestem ciekawa opinii tej serii kosmetyków nadadzą się również dla starszych panów czy jest to linia dedykowana młodym osobom?


mój mąż jest po 30stce i używa kremów z tej serii :) chwali sobie, mówi, ze jako jedne z nielicznych nie wysuszają mu skóry i nie sprawiają, ze jest taka sztucznie napięta :) a ja dodam od siebie, ze widzę efekty regularnego stosowania, w końcu ma fajną, zadbaną buzię. p.s ja sama też używam kosmetyków tej marki :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem dla faceta?
PostWysłany: Śro Paź 14, 2020 9:16 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Paź 14, 2020 9:04 am
Postów: 17
Moj uzywa tych samych naturalnych co ja :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem dla faceta?
PostWysłany: Śro Paź 28, 2020 11:55 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 23, 2020 1:42 pm
Postów: 9
balbina napisał(a):
Rinnka napisał(a):
Dziewczyny jakich kremów do pielegnacji używaja Wasi faceci? A może wypowiedzą się tutaj jacyś panowie, którzy używają kremu do pielegnacji dla niego z serii x-treme od eveline. Jestem ciekawa opinii tej serii kosmetyków nadadzą się również dla starszych panów czy jest to linia dedykowana młodym osobom?


mój mąż jest po 30stce i używa kremów z tej serii :) chwali sobie, mówi, ze jako jedne z nielicznych nie wysuszają mu skóry i nie sprawiają, ze jest taka sztucznie napięta :) a ja dodam od siebie, ze widzę efekty regularnego stosowania, w końcu ma fajną, zadbaną buzię. p.s ja sama też używam kosmetyków tej marki :)


Dzięki wielkie za odpowiedź!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem dla faceta?
PostWysłany: Czw Paź 29, 2020 4:31 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Paź 29, 2020 4:15 pm
Postów: 17
eveline są dość słabe w składzie i działaniu..


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem dla faceta?
PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 9:22 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Mar 31, 2020 8:35 pm
Postów: 6
Mojemu mężowi jakiś czas temu kupiłam krem do twarzy Biały Jeleń dla mężczyzn z sokiem z brzozy bodajże i bardzo przypadł mu do gustu. On jednak nie lubi stosować zbyt dużo kosmetyków, nie ma tego w nawyku. Na pewno nie stosowałby kremu tłustego, ciężkiego, po którym skóra się świeci. W każdym razie już drugą tubkę kończy tego kremu, który mu kupiłam, więc naprawdę musi to być cud produkt, że nie darował sobie :lol: Dla mnie ważne też, żeby składowo krem był okej, więc dlatego wybrałam ten no i cenę ma atrakcyjną :) Myślę, że warto wypróbować, zwłaszcza jak facet ma delikatną skórę, to nie ma co eksperymentować z jakimiś produktami, bo mogą zaszkodzić, a Biały Jeleń jednak jest łagodny


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem dla faceta?
PostWysłany: Śro Lis 04, 2020 5:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 04, 2020 5:40 pm
Postów: 4
Polecam bardzo serie nov age oriflame mój mąż używał różnych kremów ale te są zdecydowanie najlepsze :)

http://beautystore.oriflame.pl/1874688 str 48


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem dla faceta?
PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 11:33 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Lis 05, 2020 11:31 am
Postów: 3
Mój używa kosmetyków ziaja men. I jest zadowolony


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem dla faceta?
PostWysłany: Czw Gru 10, 2020 3:08 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Gru 08, 2020 2:00 pm
Postów: 25
manciamanuela napisał(a):
Mój używa kosmetyków ziaja men. I jest zadowolony


My też w domu używamy Ziaji. Seria Men jakoś się nie spodobała skórze mojego męża, ale za to seria Ziaja seria z mocznikiem trafiła w dziesiątkę! Mąż ma wyjątkowo suchą skórę, jeszcze nosi brodę więc masakra, ale nasza poczciwa polska Ziaja daje radę;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem dla faceta?
PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 5:14 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Gru 08, 2020 2:00 pm
Postów: 25
Duży wybór kosmetyków ziaji jest na notino. Bardzo się ostatnio zdziwiłam jak kupując moją ulubioną serię z kozim mlekiem trafiłam na niższe ceny niż na stronie producenta. Dziwne, ale nie wnikam dlaczego tylko kupiłam więcej na zapas;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki krem dla faceta?
PostWysłany: Śro Sty 20, 2021 3:54 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Sty 14, 2021 8:07 pm
Postów: 8
Potwierdzam, na Notino można trochę ciekawych produktów znaleźć. Ja sama zamawiam mojemu kosmetyki przy okazji swoich, bo tak to by sobie jedynie w pierwszym lepszym sklepie kupił krem Nivea i tyle :P


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności