Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 1:43 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1469 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Śro Sie 18, 2021 7:42 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Na wypowiedź z jesieni ubiegłego roku dr Trappera z Nebraski natknęłam się dziś rano... mówi to samo co nasi niezależni lekarze, też utytułowani i co z uporem stara się nagłaśniać Jerzy Zięba... niestety jest to na fb, to tylko parę minut i są wyraźne napisy po polsku


***

Muszę się zebrać i opisać wierszem pewien mój incydent zdrowotny... który oparł się o nasz szpital z 12/13 sierpnia... i zobaczyłam wszystko od środka...


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Sob Sie 21, 2021 10:07 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Obejrzałam już kilka filmów informujących o działaniach Prezydenta IIRP... o zagrożeniach... o sposobach na ratunek... dwoi się i troi z tłumaczeniem ludziom, tak jak Jerzy Zięba, Janusz Zagórski... mają wiele racji... https://www.youtube.com/watch?v=hAmyLcySWFk

I jeszcze to... zwłaszcza wypowiedzi dr Hałata... puki jest https://www.youtube.com/watch?v=zrv5XMk9v6A


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 10:10 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Jerzy Zięba podał przed godziną dopiero co ogłoszoną przez Instytut Kocha informację, że w Niemczech zatrzymują szczepienia. Będą się przez dwa tygodnie zastanawiać co dalej... powiedział też, że jutro o 21 opublikuje nazwiska lekarzy, którzy powinni być pozbawieni prawa leczenia za jakieś kryminalne działania... ciekawe... i to nie będą ostatnie nazwiska...

Kto nie wie... wszystko można zobaczyć na stronie internetowej jerzyzieba.com

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 8:40 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Link do tego info był na telegramie (jak ktoś ma), a u Jerzego był zrzut z ekranu, bo nie mógł tego filmu wpuścić u siebie... na moim profilu ktoś dopisał, że chodzi o "astrazeneca"... tymczasem mamy prywatne aktualności... same fakty... ukrywane na razie... warto wysłuchać... bo z niektórych pomysłów pewnie będzie można skorzystać https://www.youtube.com/watch?v=Ys9pjNaMcOA

Dziś jest mi smutno... bo do tej pory nie wrócił do domu mój półtoraroczny najładniejszy w okolicy, lubiany i dopieszczany przez sąsiadki kot Czarnuś... ktoś rano widział, że został rozjechany samochodem... miałam dotąd nadzieję, że to nie on...jednak chyba miał niefart... trafił na kierowcę nienawidzącego zwierzęta.

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 9:14 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Czarnusia nadal nie ma...

Wczoraj był bardzo dobry, pouczający stream od Jerzego Zięby... wszystko (też to co jest tylko na vk) jest na wspomnianej prywatnej stronie Jerzego www.jerzyzieba.com (jerzyzieba.com/live)... wczoraj zwracał się znów, niezmordowanie nie tylko do nas też do Prezydenta...

W tv mówią, ze dzieci zatruły się grzybami... mówią o śmierci mózgu... szkoda, że nie pozwolą w mediach wypowiedzieć się na temat śmierci mózgu profesorowi Janowi Talarowi z Bydgoszczy (jest na YT... przynajmniej był)


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 9:41 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Właśnie skończyłam niedawno oglądać mecze... niestety dziewczyny przegrały mecz z Łotwą o piąte miejsce... ktoś wymalował Polkom na twarzach z jednej strony polską flagę ale z drugiej flagę tęczową... nie wiem co to miało znaczyć... ale źle się skończyło. Miło było patrzeć jak Łotyszki się cieszą... W Katowicach natomiast nauki przed MŚ pobierali panowie na 8 Polish Open... pierwszy mecz z Czechami 15:1, ze Słowacją 9:1, ze Szwajcarią 13:2... jutro znów ze Słowacją o trzecie miejsce...
Od dawna w tv tłumaczą jak to świetnie działają szczypawki... że wszyscy co chorują to niezaszczypawkowani... a tu takie info:


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Czw Wrz 09, 2021 9:09 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Wczoraj nie mogłam tam wejść... a dowiedziałam się od Jerzego, że jest taki wykład na PL1.TV ( to niezależna telewizja internetowa) . Dziś natomiast weszłam...

Nikt by tak dobrze nie wytłumaczył... a powinni to wiedzieć wszyscy (oczywiście przed zaszczypawkowaniem)

https://pl1.tv/title/preparaty-zwane-szczepionkami-niszcza-bariere-krew-mozg/



Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 9:13 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Jakaś zła passa... Pod kołami zginęła też jedna z małych kotek przemiła, często mrucząca z białą kropką na pyszczku i ogonie" Pyszczunia"... została "Pusia" i trzy młodsze kotki Maxio, Foksio i Miksio ... jeszcze przy "cycu"...chciałabym by znalazły dobre domy...

Ciekawe czy będzie transmisja ntv spod Sejmu... szkoda, ze nie mogę tam być... to jest walka o naszą wolność... o prawo do wiedzy...

Pomysły by wprowadzać segregację są moim zdaniem rodem z piekła... już to świat przerabiał... nadzieję dają Wolni Ludzie i WIR (Weto Obywatelskie, Inicjatywa Obywatelska i Referendum wiążące)... info o tym (i nie tylko) też można znaleźć na jerzyzieba.com/polityka

A w Słowacji, aby wszystkim dogodzić ponoć dzieli się państwo na dwie części... właśnie usłyszałam o tym w tvp info... przy okazji relacji z wizyty Papieża

Nie napisałam jeszcze , że już zaczynamy systematyczne próby chóru w środy i poniedziałki 19-21 w MDK Wołomin. W niedzielę był dzień otwarty i śpiewaliśmy podczas tej imprezy... ciekawe czy ktoś do nas nowy przyjdzie... zapraszamy!

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Wto Wrz 14, 2021 4:13 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Po raz drugi... jak zobaczyłam ten demaskatorski film na Bitchute ...postanowiłam go tu wrzucić... to info ze Stanów... tam za prawdę od wielu lat zginęło już wielu ludzi... pomyślałam (bo widziałam ok. trzy lata wstecz film Emila Piaseckiego "Niewidzialna transfuzja"), że skoro przebywanie w towarzystwie osób zaszczypawkowanych daje podobne efekty jak działanie silnego wydzialacza na niewydzielacza antygenów grupy krwi do płynów ustrojowych... to może ta segregacja ma sens, choć oni to robią z innych względów. Film jest długi, ale zawiera wiele info z których sobie nie zdajemy sprawy... osoby zaszczypawkowane nie zgłaszają np. wylewów... młodzi zachowują się często jak nawiedzeni... nie chcą posiąść wiedzy, nie interesują się polityką... pewnie dopóki coś ich nie dopadnie

https://www.bitchute.com/video/JtJlqjVD2Hp1/?fbclid=IwAR3LHOE7gV-uTGfK9xm1-NX13dCY9Z2oCewJfvmPbsA-vWu8vK_mgtM1XvM


Z filmu dowiedziałam się też, że śpiew podnosi nam wibracje... warto więc śpiewać. Trzeba przebywać na słońcu... chodzić po trawie... wiadomo to sprawia, że uziemiamy organizm... odkwaszamy... zdrowiejemy...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Czw Wrz 16, 2021 7:30 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

W nocy zmobilizowałam się i opisałam wierszem swój jednodniowy kontakt z naszym szpitalem... umieściłam go w wątku "po udarze"... teraz muszę pomyśleć o kotach... niestety pod kołami zginęła też "Pyszczunia"... zaznała przed tym parodniowego szczęścia... ponownego bycia z mamą, długowłosą, niczyją kotką... której ostatnie kotki zdechły krótko po urodzeniu... więc przygarnęła te dwa, wcześniej już odrzucone... teraz prawie nie odstępuje "Pusi"... i daje jej "cyca"... w ten sposób nie ma pewnie depresji...
ciekawa będzie ta kocia saga jak ją napiszę... te wszystkie obserwacje zbiorę w jedno...

O kłopotach Maryli Rodowicz napisałam w wątku o klawiterapii... może ktoś zna Marylę i jej podpowie... bardzo lubię Jej głos... a teraz... muszę wyjść na rynek...

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Sob Wrz 18, 2021 12:28 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Przez przypadek usłyszałam przemówienie starego-nowego wodza... i od razu przyszedł mi do głowy ten komentarz wierszowany

Jak Kameleon przefarbowany...

Słucham i uszom swoim nie wierzę...
By wszystkim dobrze w przyszłości było...
Przecież to hasło kiedyś już głosił
Tylko się po wyborach zmieniło

Wpisać jak kiedyś Związek Radziecki
Miłość do Niego do Konstytucji
Teraz do Unii... tego nie będzie
Polacy nie chcą też rewolucji...
I nie wystarczy zganić kolegów
Swoich numerów nie pamiętając
Bo internauci wnet je przypomną
Na zaproszenie nie czekając

Polska przyszłości - to Polska wolna
Gdzie demokracja kwitnie oddolna
Tylko się trzeba nauczyć wiele
W szkole... i w Sejmie... w sklepie... w kościele
I WIR wprowadzić jak najprędzej
Wtedy wodzowie partii zbledną
Bo niezależnie z jakiej partii
Popierasz Polskę... tą samą...jedną
W - to jest weto obywatelskie
Które obalić ustawę może
Jeśli się Naród z władzą nie zgadza
Jest Referendum ono pomoże
Pokaże władzy że nie ma racji
Takie jest prawo demokracji...
Gdy referendum będzie wiążące
Będzie frekwencja... jasne jak słońce
Ludzie też mogą zgłosić ustawę
Inicjatywa to umożliwia
Lecz referendum musi zatwierdzić
I demokracji rośnie nam krzywa
Lecz teraz najważniejsza jest sprawa
Aby Polacy nie umierali...
Trzeba ich leczyć... wtedy wiadomo
Znikną szczypawki i żadnej fali
U nas nie będzie... choć planowana
Była a jakże... to polityka
Trzeba ją zmienić jak najszybciej
Z nastrojów w Kraju to wynika!
18.09.2021 TeSa


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 10:11 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Najważniejsze jest tu:

Cytuj:
Polska przyszłości - to Polska wolna
Gdzie demokracja kwitnie oddolna
Tylko się trzeba nauczyć wiele
W szkole... i w Sejmie... w sklepie... w kościele
I WIR wprowadzić jak najprędzej
Wtedy wodzowie partii zbledną
Bo niezależnie z jakiej partii
Popierasz Polskę... tą samą...jedną
W - to jest weto obywatelskie
Które obalić ustawę może
Jeśli się Naród z władzą nie zgadza
Jest Referendum ono pomoże
Pokaże władzy że nie ma racji
Takie jest prawo demokracji...
Gdy referendum będzie wiążące
Będzie frekwencja... jasne jak słońce
Ludzie też mogą zgłosić ustawę
Inicjatywa to umożliwia
Lecz referendum musi zatwierdzić
I demokracji rośnie nam krzywa
Lecz teraz najważniejsza jest sprawa
Aby Polacy nie umierali...
Trzeba ich leczyć... wtedy wiadomo
Znikną szczypawki i żadnej fali
U nas nie będzie... choć planowana
Była a jakże... to polityka
Trzeba ją zmienić jak najszybciej
Z nastrojów w Kraju to wynika!
TeSa


A na razie musimy się jakoś bronić... jak zwykle świetny choć ocenzurowany wykład dr Hałata

https://www.youtube.com/watch?v=Rj9N85Vwi-M


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 6:49 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Wczoraj dowiedziałam się m.in.:

-że Jerzy Zięba ma dziś sprawę w sądzie jak dobrze zrozumiałam w Poznaniu... ale występuje tam jako oskarżyciel... znów chciał, by była jawna... ale ponoć nie jest... może wystąpi o pisemne ujawnienie dlaczego nie jest... bo to chyba może... dowiemy się niebawem

-że Jerzy Zięba będzie osobiście, bo jest zaproszony na spotkanie, 27 września o g 20, w Klubie Ronina na Foksal w Warszawie, to jak wiadomo klub dziennikarzy... powiedział, że chciałby by przyszli tam wszyscy, którzy pisali różne nieprawdy na jego temat... by ujawniły to wszystkie telewizje... bo wiedza nie jest zarezerwowana tylko dla niektórych... może z niej korzystać każdy, kto potrafi (to prawda, ale często barierą jest język, czasem brak wiedzy ogólnej... czasem lenistwo... ale dla chcącego nic trudnego)... może stanie się drugi Cud nad Wisłą...

-że Jerzy Zięba pozwala kopiować wszystkie swoje filmy i inne materiały w celach edukacyjnych (wszystko jest udostępnione na jego prywatnej stronie www.jerzyzieba.com (to powtarza często)... przestrzegł też, żeby nie kupować produktów visanto poza stroną ukryteterapie.pl bo zdarzają się oszukane... a te autentyczne... z uwagi na najlepszej jakości skład i zastosowaną specjalną technologię, są obecnie najlepsze na świecie (tu mogę dodać, że niemal w każdym jest wiele składników we właściwych proporcjach, umożliwiających wzajemne wchłanianie i wykorzystujących efekt synergii... opisy są dostępne na stronie, bo takie są przepisy). Są w porównaniu z innymi mocniejsze... wiele osób donosi, że od wielu innych skuteczniejsze... (a to można stwierdzić tylko gdy ktoś jest naprawdę chory i długo już się leczył)

-że w dwa dni zebrano ponad 90 tys. aby Poseł Braun nie ponosił kosztów związanych z nałożoną w Sejmie karą za swoje słowa rzucone w stronę Pana ministra chorób... "będziesz Pan wisiał". Oczywiście słowa takie nie powinny paść... ale słyszeliśmy już niejedno. Moim zdaniem został chyba sprowokowany przez Panią Marszałek, która nieraz pozwalała dokończyć różnym posłom, zdanie chociaż czas na wypowiedź się skończył... ale wtedy gdy Pan Braun zaczął mówić o NOP-ach w Ameryce, że ich jedna trzecia część... to poronienia... po słowach jedna trzecia wyłączyła mikrofon, tak że nikt poza pierwszym rzędem tego nie usłyszał tak jak i następnych słów... Jednak wiadomo dzisiejsza technika podsłucha i nagłośni... i efekt można obejrzeć na YT... najwyżej może skasowali komentarze :). Właściwie to nie ma się z czego śmiać... bo widziałam też nowe wystąpienie ministra (z niewyłączonymi komentarzami) gdzie pozytywnych ocen przez bardzo długi czas było 10%... w innym wejściu słyszałam jak mówił, że 4 października przyjdą nowe wytyczne z unijnej instytucji... ale on z premierem nie zamierzają na nie czekać... ciekawe dlaczego... prawdziwy horror...
-że Poseł Braun zapowiedział jeszcze projekt Norymberga 2.0 ... tylko, że czas nie jest z gumy, a wszelka edukacja nie da się wgrać do głowy wymaga czasu, powtarzania... trudno się teraz żyje świadomemu człowiekowi

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Sob Wrz 25, 2021 10:28 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Nie wiadomo czy to prawda, teraz Jerzy Zięba czeka na potwierdzenie... zobaczcie sami na jego stronie jerzyzieba.com/live (w archiwum) co dziś było podczas streamu o 21 (tym sposobem nie trzeba wchodzić na vk)... ja obstawiam, że prawda, że mają już dane zaszczypawkowanych osób... bo kilka lat temu byłam na takim spotkaniu, na którym demonstrowali coś takiego jak pulsoksymetr (w fazie badań zapomniałam nazwisko prof. z Poznania). Ponieważ zaciekawiło mnie to, przepytałam trochę faceta u którego robiłam pomiar. Nie pamiętam dokładnie, ale na bardzo krótko założył mi to urządzonko na palec i twierdził, że z wysyłanego sygnału bicia serca mogą w Poznaniu odczytać różne parametry świadczące o stanie zdrowia człowieka, że na terenie Polski mają już ponad 100 tys osób tak zbadanych... dostałam też wynik w postaci graficznej (przekonujący, bo zgodny z moją wiedzą)...swoją drogą muszę go odszukać... pamiętam, że były to jakieś chyba cztery słupki...


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia
PostWysłany: Pon Wrz 27, 2021 8:14 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Wykład jednego z mądrzejszych doktorów https://www.youtube.com/watch?v=QiMa-fJvclk . Kto lubi m.in. orzechy.. cebulę... wołowinę... i je jada pewnie ma dobry poziom cynku

Zapomniałam napisać, że znów miałam powody by dziękować swojemu Aniołowi Stróżowi... możecie nie wierzyć... a ja jestem pewna, że mnie skutecznie nadzoruje. W sobotę znów upadłam w domu. Nie chciałam nadepnąć kota a wcześniej już założyłam buty.. i to utrudniło mi szybkie przesuniecie stopy... runęłam na podłogę tyłem (na cztery litery) z całej siły uderzając się o kant stołowej nogi... poczułam ją od dołu do góry kręgosłupa po prawej stronie tam gdzie dr Barbasiewicz w swojej klawiterapii (3cm od środka) wskazuje punkty do stymulacji... od razu wiedziałam, że wstanę jak nowo narodzona i tak tez się stało. Podziękowałam Aniołowi Stróżowi natychmiast i poprosiłam o dalszą opiekę.

Przypomniało mi się też zdarzenie opowiedziane przez śp Koleżankę, która miała duże kłopoty z kręgosłupem jako młoda osoba... w pracy (kryło ja koleżeństwo) i w domu całe miesiące leżała na desce... wreszcie trafiła do starego, wojskowego lekarza w Łodzi... który kazał wyjść jej mężowi, po czym z całej siły uderzył ja w twarz... i to spowodowało, że kręgosłup się nastawił! Parę lat temu, jak Jerzy Zięba był u dr Jana Lubeckiego w Sacramento (jak dobrze pamiętam) to tam dowiedział się m.in. i przekazał to info słuchaczom, że wystarczy 1 st... odchylenia od właściwego położenia czaszki na kręgosłupie i nie można człowieka wyleczyć...wtedy połączyłam te wiadomości i zrozumiałam, że tamten wojskowy doktor pewnie o tym wiedział

Cytuj:
Przypominam dziś w Klubie Ronina (Warszawa Foksal chyba 3/5) o g.20 będzie, zaproszony tam, Jerzy Zięba... chyba wstęp wolny... bo to klub Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich... ja mam wtedy próbę chóru... mam nadzieje, że będzie dostępny potem jakiś stream


Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1469 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 94, 95, 96, 97, 98  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności