Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 12:52 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 109 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jaki szampon przeciwłupieżowy?
PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 4:44 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 07, 2007 4:18 pm
Postów: 3
Hej,
Jestem mlodym, podobno atrakcyjnym mezczyzna, ale przez lupiez nie moge znalezc sobie drugiej polowki. wszystkie reaguja na jego obecnosc z niechecia. doradzicie mi jakis szampon ktory szybko i skutecznie usunie moja dolegliwosc. prosze pomozcie :cry:


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 10:03 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 07, 2007 3:13 pm
Postów: 2
Miejscowość: Poland
Bardzo dobry szampon to Nizoral, jest sprawdzony i naprawdę skuteczny, dzięki niemu mój mąż wreszcie pozbył się łupieżu :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 2:57 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 07, 2007 4:18 pm
Postów: 3
a moze ktos stosowal ten nowy elseve co go na bilbordach i w tv teraz rekalmuja bo ja dopiero czekam na probki z ich strony internetowej i chialbym wiedziec czego mniej wiecej moge sie spodziewac. znajomi mowili ze jest rewelacyjny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 10:31 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 01, 2007 8:34 pm
Postów: 60
Miejscowość: Krak
Elseve jeszcze nie używałam, dlatego nie mogę się wypowiedzieć na jego temat, ale kolezanka stosuje i jest zadowolona.
Ja zaczęłam właśnie stosować szampon Vichy – mają na 2 rodzaje łupieżu, ja stosuje na łupież suchy i pomaga mi. Jeśli miałabym coś Ci doradzać to przede wszystkim musisz ustalić jaki rodzaj łupieżu Ci dokucza i dobrać odpowiedni dla siebie szampon.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 11:00 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Mar 06, 2007 8:23 pm
Postów: 33
Miejscowość: Legnica
Jeśli łupież dokucza Ci od dłuższego czasu to najlepiej pójść do dermatologa, w przypadku bardzo zaawansowanego łupieżu trzeba zastosować szampon leczniczy, który najlepiej doradzi Ci lekarz. Nie wiem jak jest u Ciebie, jeśli nie jest to bardzo długo utrzymujący się problem to możesz spróbować elseve, ja akurat nie stosowałam ale od słyszałam od znajomych pozytywne opinie


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 2:57 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 06, 2007 10:00 pm
Postów: 22
ja mam elseve od niedawna, jest świetny, w moim przypadku się sprawdza i bardzo lubię jego zapach, ale tak jak pisala Iwona - jeśli problem jest poważniejszy lepiej doradzić się dermatologa


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sob Cze 09, 2007 7:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Maj 19, 2007 10:15 pm
Postów: 12
Najlepiej to używać łagodnych szamponów - takich, które nie wysuszają skóry głowy, co potem powoduje łupież. Trzeba też pamiętać, by po każdym myciu włosów bardzo dokładnie spłukiwać szampon. Łupieżu trudno się pozbyć, poza tym nawet jak się raz pozbędziesz to może nawracać :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 1:15 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Mar 12, 2007 10:22 pm
Postów: 84
Cytuj:
Łupieżu trudno się pozbyć, poza tym nawet jak się raz pozbędziesz to może nawracać

a ja się pozbyłam, ponad rok temu byłam u dermatologa i stosowałam zalecone przez niego szampony (lecznicze, kupowane w aptece, nie pamiętam niestety ich nazw ale to i tak nic by Ci nie dało bo lecznicze szampony lekarz dobiera indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, mnie pomógł a Tobie mógłby zaszkodzić), miałam potworne problemy z łupieżem i po zastosowanej przez lekarza kuracji pozbyłam się łupieżu i do dzis mam spokój. Mam nadzieję ze problem nie powróci :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 4:51 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 07, 2007 4:18 pm
Postów: 3
mam teraz dylemat czy kupic ten elseve czy nie, ale chyba jednak zaryzykuje i skorzystam z waszych rad. szkoda ze te probki ida tak dlugo. czekam juz tydzien ale chyba warto.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 9:36 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Kwi 05, 2007 8:34 pm
Postów: 26
a gdzie mozna zdobyc taką probkę? slyszalam ze ten elseve jest dobry i też chcialabym wyprobowac zanim zdecyduje sie kupic ale nie wiem gdzie próbkę można otrzymac


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 7:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Maj 17, 2007 9:06 pm
Postów: 2
Miejscowość: Wroc
Zajrzyj na>www.elseveintensive.pl
i wypełnij formularz żeby otrzymać darmowe próbki szamponów elseve, będziesz mogła wypróbować ten szampon :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Paź 26, 2007 2:38 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Paź 17, 2007 6:25 pm
Postów: 15
Miejscowość: Toru
Najlepszy na łupież jest NIZORAL...mi zawsze pomaga :!: :!: :!:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 11:39 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lis 23, 2007 10:05 pm
Postów: 5
Zgadzam się z kasienką Nizoral jest najlepszy :D
P.S. regularne masowanie głowy - czesanie poprawia ukrwienie skóry i krążenie w masowanych partiach, co może wspomagać leczenie łupieżu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 12:13 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Gru 23, 2007 12:30 pm
Postów: 75
Miejscowość: Zawiercie
to jest dobre pytanie
po kazdej kapieli
okropne porazenie skóry :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jaki szampon przeciwłupieżowy?
PostWysłany: Śro Kwi 15, 2009 2:46 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 15, 2009 2:08 pm
Postów: 3
NIZORAL niezawodny!


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 109 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności