Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 11:39 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Śro Paź 28, 2009 7:31 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 28, 2009 7:14 pm
Postów: 2
Mi dobrze służy krem ze świetlikiem do powiek i pod oczy FlosLek. Można go kupić z różnymi dodatkami. Ja najbardziej lubię ten z aloesem.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Śro Paź 28, 2009 8:58 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć MamusiaHanusia :D

Czy możesz napisać jaką masz grupę krwi... bo aloes jest zdrowotny dla grupy krwi A. Ciekawe, czy to, że Tobie odpowiada...z tego wynika. Jest też inna teoria... w/g której byłby dobry dla pozostałych. Ja właściwie zbyt często nie używam takich kremów, jednak ciekawi mnie jak z nimi jest. Dotychczas używałam i podobał mi się zwykły, z samym świetlikiem . Kupowałam też z dodatkiem rumianku i także byłam zadowolona, choć czasem wydawało mi się , że ten krem jakoś szczypie. Mam grupę krwi 0Rh-.

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 8:40 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 28, 2009 7:14 pm
Postów: 2
Ja mam A1RH+! Nie wiem jak to jest z tymi grupami krwi ale możesz wypróbować ten kremik FlosLeku. Nie jest drogi.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 5:06 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Lis 11, 2009 11:14 am
Postów: 4
Wciąż szukam idealnego kremu pod oczy. Najbliższy ideałowi jest śmieszny cenowo krem pietruszkowy. Cudownie niweluje opuchliznę!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 1:03 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lis 15, 2009 12:26 am
Postów: 1
Witam, ja odkryłam wśród kosmetyków naturalnych na bazie PLACENTY i ze średniej półki. Działa rewelacyjnie własnie pod oczy. jestem po 30-stce, szukałam różnych kremów, poza tymi bardzo drogimi, na które mnie nie stać. Polecam, wybróbowany.Zakupiłam w sklepie internetowym z polecenia koleżanki i nie żałuję. Skóra napięta i wypoczęta :D . Podaję namiar tego sklepu www.aanatural.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re:
PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 4:31 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Gru 21, 2009 4:01 pm
Postów: 5
effka napisał(a):
zgadza się, warto zainwestowac w dobry, chocby mial byc drogi, bo tak naprawde kremu pod oczy używa sie przeciez w niewielkich ilosciach
z tych z „wyższej połki” miałam probke Capture Diora, był tak rewelacyjny że zdecydowałam się kupic, polecam :!:
a tak na marginesie - jak się kupuje taki drogi krem to bezpłatna próbka jest bardzo wskazana :) aby sprawdzic czy będzie Ci odpowiadać :)


Nie zawsze "co drogie to lepsze", ale owszem jest kilka rzeczy których nie kupiłabym tanich - krem pod oczy jest jedną z nich i dobrze zostało to napisane "używamy go w niewielkich ilościach" - to argument przemawiający za droższym zakupem. Poza tym nigdy nie poszłabym do fryzjera z ulicy - bez polecenia, bez gruntownego wywiadu nie chadzam. Możecie zerknąć w link i napisać czy Wam się podoba, moja przyjaciółka zaczęła tam pracę, jest wniebowzięta - oczywiście salon full exlusive...

_________________
www.instytutkerastase.blogspot.com - blog fryzjerski :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 11:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Gru 27, 2009 10:34 pm
Postów: 3
Jak już pisałam w innym temacie, najlepszym kosmetykiem pod oczy jest dla mnie żel ze świetlikiem Flosleku. Zmniejsza opuchliznę pod oczami, odrzywia i nie wysusza delikatnej skóry. Zmniejsza również worki i sińce pod oczami, nawet takie po nie przespanej nocy :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Wto Gru 29, 2009 9:31 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Paź 29, 2009 5:01 pm
Postów: 4
Żel ze świetlikiem też znam, kto go nie zna. Teraz stosuję krem pod oczy Happy per Aqua też Flosleku, to seria dla kobiet po 25 roku życia, krem napina i nawilża skórę wokół oczu i zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych. Ja jestem z niego zadowolona.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Śro Gru 30, 2009 3:15 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Gru 30, 2009 9:10 am
Postów: 3
Przede wszystkim krem pod oczy powinien być lekki i zawierać witaminę A lub E. Żel ze świetlika też jest dobry


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 3:25 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Sty 20, 2010 1:44 pm
Postów: 8
Wolę żele rozświetlające niż kremy, głównie dlatego, że można je stosować bezpośrednio pod makijaż i nie wyróżniają się, nie zbierają się w zmarszczkach i kącikach oka. Poza tym wydaje mi się, że lepiej działają, po prostu widać więcej efektów.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Nie Sie 29, 2010 10:18 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
ja to mam już taki sprawdzony który nie uczula i nie podrażniania oczu to nao stosuje serum na okolicę oczu z mary cohr działa super.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 11:29 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Mar 08, 2010 11:49 am
Postów: 101
Mnie zaprzyjaźniona kosmetyczka powiedziała, żebym nie wklepywała żadnych kremów przeciwzmarszczkowych tylko dwa razy w tygodniu zwykłą witaminę A. A jeśli chodzi o żele z flosleku to faktycznie są rewelacyjne bo dają ulgę. Poza tym to najłatwiejszy sposób na zmniejszenie porannych worów pod oczami. :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 7:36 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Mar 27, 2012 1:58 pm
Postów: 26
Ja bardzo długo szukałam dobrego kosmetyku do pielęgnacji skóry wokół oczu, aż w końcu znalazłam coś, z czego jestem naprawdę zadowolona. Serum pod oczy Gal – niedrogie i niezwykle skuteczne. Hamuje proces starzenia skóry i tworzenia zmarszczek, wygładza, nawilża i rozjaśnia skórę wokół oczu oraz powoduje zanik drobnych mikrourazów.

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Wto Kwi 01, 2014 11:55 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 22, 2014 3:06 pm
Postów: 10
Ja zawsze biorę ze świetlikiem lub chabrem, na bazie żelu, latem trzymam w lodówce i na moje worki jest jak znalazł ;-)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Dobry krem pod oczy - jaki wybrać?
PostWysłany: Pią Kwi 11, 2014 10:36 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pon Lut 24, 2014 8:48 pm
Postów: 20
Rewelacyjne do pielęgnacji skóry pod oczami są płatki z drobinkami złota z kwasem hialuronowym Prestige Cosmetics firmy Świt Pharma, rewelacyjnie działa na drobne zmarszczki i cienie pod oczami.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności