Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 7:28 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Lut 01, 2010 5:16 pm 
Chce schudnac 7-10 kg do wakacji mam 12 lat 160 cm.Mam 4 godziny w tygodniu w-f i 1 godzine aerobiku. Tylko niewiem jak sie odżywiać :!:


Góra
  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Lut 03, 2010 12:57 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Cześć zaki :D

Najlepiej nie myśl o odchudzaniu tylko sprawdź co Twoja krew ma z tego co jadasz... Niektórzy jeszcze o tym nie wiedzą, a nawet bardzo zdrowe dla jednej osoby produkty...dla innej... są nieodpowiednie, bo dana krew albo potrafi, albo nie potrafi z nich skorzystać. Niektóre produkty przechodząc przez przewód pokarmowy wytwarzają mniej lub bardziej toksyczne związki. Zauważyłam, że jeśli jada się właściwe dla swojej grupy krwi rzeczy...pot i inne wydzieliny nie mają wtedy brzydkiego zapachu. Możesz to sprawdzić...Jeśli znasz swą grupę krwi wypożycz sobie jakąś książkę D'Adamo, lub wejdź na początek na główną stronę tego forum (klikając na obrazek u góry)... i przejrzyj co warto byłoby jadać przede wszystkim...no i co lepiej omijać. Jeśli nie masz grupy krwi 0 ...aerobik możesz sobie nawet darować. Zdarza się, że wystarczy dużo "ostro" chodzić... Przejrzyj forum... a dużo tu znajdziesz rad dla siebie. Możesz odszukać też mój wierszyk z podpowiedziami, są różne, dla poszczególnych grup krwi, także nie zaszkodzi wejść na stronę dadamo.com. Myślę, warto sprawdzić swój status wydzielania (jest o tym w wątku wydzielacze -niewydzielacze)... Mało kto wie, że niektóre produkty są korzystne w ramach tej samej grupy krwi...tylko dla części jej właścicieli. Wymaga to trochę obserwacji... ale warto, bo jadając tak ma się zazwyczaj większą niż inni energię, odpowiednią wagę i lepsze zdrowie... i tak już zostaje dopóki uważa się na wskazówki D'Adamo.

Pozdrawiam z Wołomina :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Nie Lut 28, 2010 6:28 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lis 02, 2009 1:28 am
Postów: 4
Wiesz co... ja kiedyś próbowałam diety... nie pamiętam, jaką nosi nazwę, ale pamiętam zawartość: rano na śniadanie kawa czarna z kostką cukru, obiad befsztyk i sałata, kolacja twarożek, marchewka ... coś podobnego. Dieta trwa 13 dni, przez ten czas musisz się stosować do wszystkich zasad i przepisów i chudnie się w granicach 3-6 kilo w ciągu 13 dni. Ja schudłam z 55 na 49 i nie spotkał mnie tzw. efekt jojo :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 1:14 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 26, 2010 1:10 am
Postów: 2
Ja myślę, że powinieneś porozmawiać z rodzicami. Oni na pewno Ci pomogą i doradzą jak zrzucić kilka kg :)
na pewno powinieneś ograniczyć słodycze, słodkie, gazowane napoje a jeść więcej warzyw i owoców pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 10:35 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lis 03, 2010 5:02 pm
Postów: 57
PRzede wszystkim odżywiaj się zdrowo i racjonalnie. Specjalna dieta nie jest potrzebna. Jak będziesz też mieć dobrą motywację to będzie łatwiej. Mistrzmotywacji.pl jest w tym bardzo przydatny. I unikaj fastfoodów

_________________
http://www.mistrzowieszeptow.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Lut 11, 2015 7:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lut 10, 2015 9:42 pm
Postów: 19
przede wszystkim trzeba chudnąć z głową!! ja przez odchudzanie w stylu "nic nie żre" nabawiłam sie takiej anemii ze niemal wyladowałam w szpitalu. Ledwo juz chodziłam ale co tam, dieta musi być. No i nie obyło się bez wizyty u lekarza - anemia. Nic nie pomagało. W końcu znalazłam Chela ferr. Po kilku dniach zażywania poczułam sie lepiej, żelazo poszło w górę :) . Teraz juz wszystko jest w normie, skończyłam z dietą ale nie rezygnuje z żelaza :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 5:06 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Mar 22, 2015 8:58 am
Postów: 20
Kiti napisał(a):
PRzede wszystkim odżywiaj się zdrowo i racjonalnie. Specjalna dieta nie jest potrzebna.


Też mi się wydaję, że takie podejście jest najbardziej sensowne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 3:52 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Lis 10, 2014 9:10 pm
Postów: 38
Zdrowe odżywianie, regularnie posiłki najlepiej 5 - 6 razy dziennie o stałych porach i dużo ruchu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 10:09 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Paź 22, 2014 1:23 pm
Postów: 30
Miejscowość: Wroc
Polecam pożywny środek dietetyczny Fit+ Feelgood, który wspomaga utratę nadmiernych kilogramów. Składa się z 3-składnikowego białka, które buduje suchą masę ciała. Uzupełnione jest ono o włókna prebiotyczne, L-karnitynę i kwasy omega-3, które poprawiają trawienie i redukcję tkanki tłuszczowej, a także ograniczają łaknienie.

http://www.apo-discounter.pl/fitfeelgood-koktajl-na-odchudzanie-smaku-bitej-smietany-p-8523.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 8:14 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
w tym wieku rośniesz i jeszcze schudniesz, na razie nie ma co sie katować


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 3:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lip 19, 2015 9:32 am
Postów: 3
12 lat i chcesz się odchudzić? Jedyna dobra rada to sport


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 5:23 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Paź 17, 2011 2:52 pm
Postów: 38
Odchudzanie tak ale z głową, radykalne diety nic nie dają poza efektem jojo i zaparciami, do dziś jestem na dicopegu po ostatniej diecie cud :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 2:09 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Wrz 22, 2015 11:49 am
Postów: 5
Ja przede wszystkim z rana pije wode ciepla z cytrynka. Jem 5 posilkow dziennie, nie jem po 19. Nie lacze bialka z weglowodanami. Oprocz tego biegam 2 w tygodniu i spaceruje z pracy - do pracy. Wydaje mi sie, ze mam zgrabna sylwetke ;) pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 1:10 pm 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Paź 02, 2015 8:45 am
Postów: 82
Miejscowość: Wadowice
Ta polecam zapisać się jeszcze na jakieś zajęcia pozaszkolne. No i trzymać dietę, która jest równie ważna.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 4:24 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Wrz 25, 2015 12:41 pm
Postów: 53
A ja polecam soki warzywne, ostatnio byłam u Pani dietetyk i poleciła mi właśnie taką dietę :) mi się bardzo podoba i dodatkowo jest smaczna. A i oprócz spadku wagi nie tracę przy okazji na zdrowiu bo cały czas dostarczam mu witamin :) polecam i służę radami


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności