Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Czw Mar 28, 2024 4:05 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: zabiegi-włosy
PostWysłany: Nie Wrz 19, 2010 11:21 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pią Kwi 23, 2010 12:19 am
Postów: 67
Zabieg wyciszający wrażliwą skórę głowy. Regeneruje i naprawia strukturę włosa, oparty o działanie ultradźwięków taki zabieg w swojej ofercie ma salon fryzjerski futuro w wawie byłam na takim zabiegu pierwszy raz i widzę że włosy znacznie się poprawiły czy wy też robicie takie zabiegi po wakacjach aby włosy znowu były zdrowe i pięknie.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 8:56 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Nie Maj 31, 2015 2:54 pm
Postów: 22
Pewnie trochę zapłaciłaś za taki zabieg. Czy nie lepiej działać na włosy naturalnymi, w miarę tanimi produktami. Ja ochoczo zachęcam każdego do olejowania włosów. Na moich zdziałało cuda. Włosy lśniące, odżywione, niełamliwe (na czym najbardziej mi zależało), miękkie. Można do takiego zastosowania użyć jakiegokolwiek oleju (byle nie silnikowego :d). Takie chyba najbardziej znane, to olej arganowy, rycynowy, kokosowy (oczywiście pominęłam te oczywiste jak słonecznikowy, rzepakowy itp.). Kokosowy można zakupić na stronie: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3788543,olej-kokosowy-100-bio-extra-virgin-tloczony-na-zimno-gdzie-kupic-wlasciwosci-opinie,id,t.html?cookie=1. A arganowy i rycynowy są łatwo dostępne, do otrzymania w praktycznie każdej aptece. ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 9:58 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Czw Cze 18, 2015 2:52 pm
Postów: 243
Miejscowość: Warszawa
ja używam specjalnej maski na włosy dla chłopów, jeśli któryś z Panów chciałby chętnie się podzielę wiedzą, dobrze odżywia skórę i włosy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 2:48 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Wrz 09, 2015 8:48 pm
Postów: 15
Jeżeli chodzi o zabiegi na włosy to jedyny na który bym mogła się zdecydować to kreatynowe prostowanie, ale wiem, że to wyrządzi im więcej szkody niż pożytku więc szkoda jest ryzykować. Co do zdrowotnych zabiegów to też nie chodzę na żadne, chyba, że na domowe :P dwa razy w tygodniu nakładam maseczkę na włosy, dodatkowo traktuję je olejkiem arganowym i to mi w zupełności wystarcza i nie trzeba nic więcej. No ale jak ktoś ma pieniądze, to niech idzie na profesjonalny zabieg do gabinetu fryzjerskiego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 10:17 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Paź 20, 2015 9:12 am
Postów: 31
Jest wiele dobrych i skutecznych zabiegów na włosy,wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskać. Oprócz keratynowego prostowania,polecam nakładać zwykłe aczkolwiek bardzo skuteczne odzywki na włosy,jak maska białkowa,nafta kosmetyczna czy olejek arganowy.

_________________
Centrum Kosmetyczno- Dermatologiczne DER-MED


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 10:32 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Sob Sie 22, 2015 2:47 pm
Postów: 29
zalezy jaki kto ma problem z wlosami. jak mi wypadaly to chodzilam na mezoterapie do Hair Medica. czasem lepiej zdecydowac sie na takie radykalne rozwiazania, zamiast wcierac kozieradke w skore glowy i liczyc na cud. a mi ten zabieg pomogl, chociaz wiem,ze duza tez w tym zasluga kliniki, ktora jest profesjonalna i ma dobrą renomę.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 9:14 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Oczywiście że wszystko zależy od konkretnej kondycji naszych włosów oraz ich stanu faktycznego,ale jeżeli mowa o dobrych zabiegach z zakresu fryzjerstwa to polecam sprawdzić także nasze salony Denique,gdzie możecie liczyć na fachowe porady oraz pomoc.

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Pią Wrz 16, 2016 10:27 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 16, 2016 10:24 am
Postów: 3
Miejscowość: Krak
Przed jakimkolwiek zabiegiem trzeba udać się do dermatologa albo trychologa. Nie ma co samemu podejmować decyzji jeżeli chodzi o tak ważną sprawę jak włosy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Śro Wrz 28, 2016 2:37 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:14 pm
Postów: 94
Zgadza się czesto robimy ten błąd iż decyzję o zabiegu podejmujemy samodzielnie i dlatego też potem efekty nie zawsze są takie jak byśmy tego oczekiwali.Wczesnej również polecam przeprowadzić konsultację z dermatologiem, czy akurat dany zabieg pomoże w naszym przypadku.

_________________
https://grandel.pl/ - najlepsze kosmetyki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Wto Paź 04, 2016 1:54 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Paź 03, 2016 6:48 pm
Postów: 6
Podobno sauna do włosów jest skuteczna, ale trzeba pytać swojego fryzjera

_________________
http://olejowaniewlosow.com.pl/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Śro Paź 12, 2016 9:43 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Paź 12, 2016 9:27 am
Postów: 7
Dziewczyny, a jakie są mniej więcej ceny takich zabiegów regenerujących dla włosów? Oczywiście wiem, że wszystko zależy od miasta i salonu, ale tak mniej więcej. Czy to już mega duży wydatek?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 9:56 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Kwi 04, 2016 10:19 am
Postów: 50
Zgadza się, nie ma jednego i z góry określonego cennika w zamian za zabiegi na włosy, wszystko zależy od danego miasta oraz studia urody na jakie się zdecydujemy, polecam jednak wybrać to które faktycznie jest godne zaufania i w pełni profesjonalne, zerknij na Denique.pl

_________________
www.Denique.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 6:34 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 30, 2016 9:58 pm
Postów: 6
Moja dziewczyna ostatnio kupiła coś takiego http://allani.pl/wyszukaj/sunplex/uroda i bardzo sobie chwali:) podobno efekt jak w salonie fryzjerkom po olaplexie:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 6:54 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 2:14 pm
Postów: 94
Szczerze mówiąc to nie wiem bo nie stosowałam, natomiast faktycznie dobre zabiegi i kosmetyki do włosów potrafią działać cuda, tylko tutaj tak jak w innych przypadkach, również potrzeba czasu, nic nie przychodzi od razu, czasem kuracja trwa miesiącami.

_________________
https://grandel.pl/ - najlepsze kosmetyki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: zabiegi-włosy
PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 12:10 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 24, 2016 6:28 pm
Postów: 148
Cudowne maski i odżywki ma L'Biotica - genialna sprawa.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności