Disclaimer


ZASTRZEŻENIA PRAWNE

Serwis zdrowo.info.pl ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny.
Autorzy serwisu dołożyli wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie były prawidłowe, jednak nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne błędy, jak również żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w niniejszym serwisie oraz na łamach forum. Nie ponoszą oni również odpowiedzialności za informacje oraz treści przekazywane przez użytkowników za pośrednictwem niniejszego serwisu oraz Forum dyskusyjnego. Prezentowane diety można stosować tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność. Przed zastosowaniem się do wszelkich treści medycznych zawartych na stronach niniejszego serwisu należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Za zastosowanie się do zawartych tu informacji bez należnej konsultacji z lekarzem, autorzy i konsultanci serwisu nie będą ponosić żadnych konsekwencji prawnych.

Autorzy serwisu nie utożsamiają się i nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie prywatne opinie wyrażane na jego łamach przez użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE

Materiały zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie mogą być w jakikolwiek sposób kopiowane lub rozpowszechniane bez uprzedniej zgody właścicieli i autorów.


Adwokat - Kancelaria Adwokacka w Warszawie

Reklama u nas

W sprawie reklamy płatnej prosimy o kontakt z adminem:


Szukaj u nas

Kontakt

W sprawach publikacji lub reklamy

Email: