Woda ozonowa

woda ozonowa

Z pewnością dla nikogo nie będzie zaskoczeniem jeśli dowie się, że człowiek w 70% składa się z wody. Jest to coś zupełnie normalnego, bo znajduje się ona nie tylko w naszym ciele, a we wszystkim co nasz otacza.
Normalne jest także to, że tracimy wodę w skutek fizjologii organizmu, zachodzi zatem potrzeba uzupełniania płynów. Tutaj właśnie pojawia się problem, bo co należy pić? Warto się zastanowić, czym uzupełniamy braki płynów w organizmie, bo to one będą działać i wspierać nasze całe działa w jego codziennym funkcjonowaniu.

Woda - czyli jesteś tym co pijesz

Ktoś bardzo trafnie stwierdził, że jesteśmy tym co pijemy, zatem niech każdy z nas odpowie sobie na pytanie: co piję? Może zobrazujmy to sobie jak wygląda uzupełnianie naszych płynów w ciągu dnia. Zatem wstajemy rano i pierwszy płyn po jaki sięgamy to jest kawa, która ma nas obudzić, jednak budzi nas znajdująca się w kawie kofeina, a sama kawa skutecznie i szybko odwadnia i zakwasza nasz organizm, bo tak działają jej składniki i takie ma właściwości. Następnie w pracy pijemy kolejną kawę lub herbatę, jednak oba płyny nie uzupełniają w pełni naszego organizmu w wodę i związki mineralne, które są nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Po południu pozwalamy sobie na coś gazowanego typu cola lub inny kolorowy napój.

Jest to czysty zbiór związków chemicznych, barwników i konserwantów. Niektórzy z nas potrafią wypić klika butelek takich napojów dziennie, szczególnie w okresie letnim. Tutaj potwierdza się teza, że jesteśmy tym co pijemy, bowiem nie bez przyczyny Amerykanie i Europa Zachodnia ma problemy z masową nadwagą. Możesz pić colę codziennie, bez ograniczeń, tylko później nie bądźmy zdziwieni, że nasze ciało przybiera kształty wielkiej, grubej butelki coli o pojemności dwóch litrów (którą często wypijamy, w gorący upalny dzień). Wieczorem, gdy wracamy do domu pijemy kolejną kawę lub herbatę, a do obiadu wybieramy szklankę wysoko słodzonego soku owocowego, który zawiera konserwanty. Tak właśnie wygląda nasze uzupełnianie płynów w ciągu dnia. Praktycznie wcale nie pijemy wody w jej czystej postaci. Zastanówmy się, że gdy idziemy do sklepu kupić sobie coś do picia, bo chce nam się pić, to co wybieramy? Obok siebie stoi woda mineralna, sok owocowy oraz cola. Z pewnością wybierzemy każdy inny napój tylko nie wodę, bo jak to tak pić zwykłą wodę bez smaku?

Można powiedzieć, że żyjemy w XXI wieku, mamy taki wybór jedzenia i napojów do picia, że nie trzeba pić już zwykłej wody bez smaku. Jednak czy to właśnie przez to cierpimy na choroby cywilizacyjne?
Czy to właśnie dzięki odejściu od wody w czystej postaci trapi nas otyłość i wiele innych chorób? Mówi się, że dawniej ludzi byli zdrowsi, było mniej chorób, mniej osób uczulonych itd. Pomyślmy właśnie co dawniej ludzie pili? Czy była to woda, czy też sama kawa, herbata, cola i inne sztuczne napoje? Kiedyś nie było tego, ludzie nie mieli do tego dostępu i siłą rzeczy pili zwykłą wodę, która dzięki swojej "zwykłości" zapewniała im zdrowie, dobre samopoczucie i chroniła przed dzisiejszymi chorobami i schorzeniami.

Zatem, gdy już sobie uświadomimy czym jest dla nas woda, ile jej zawdzięczamy i jak ważne jest to co pijemy to musimy wybrać najlepszy sposób na uzupełnianie naszych płynów. Możemy wybrać butelkowaną wodę mineralną lub źródlaną - ale czy to na pewno woda w tej postaci jest taka zdrowa? Przede wszystkim chodzi o jej sposób "zapakowania", czyli plastikowa butelka - czy jesteście pewni tego, że plastik nie uwalnia żadnych związków do wody? Czy plastik, który jest sztucznym tworzywem, które na skutek ogrzania wydziela trujące opary i substancje może nie działać na wodę umieszczoną w butelce? Z pewnością plastik wydziela szkodliwe substancje do wody, o tym nam nie powiedzą producenci wody, bo jak inaczej mogliby pakować swój towar? W szklane butelki?

Przez co woda byłaby 3-4 krotnie droższa? Z pewnością to nie byłoby możliwe, zatem są oni skazani na plastikowe butelki, a my na wodę z tego trującego plastiku. Jeśli ten argument do nas nie przemawia to zastanówmy się dlaczego woda butelkowana mineralna bądź źródlana ma termin ważności na opakowaniu? Przecież woda się nie psuje, bo nie zawiera żadnych dodatkowych substancji, czy też związków? To właśnie jest zastanawiające, że prawdziwe naturalna woda, w naturalnych warunkach nigdy nam się nie zepsuje i nie ma takiej możliwości, a woda zamknięta w butelkach ma termin swojej ważności - zatem co znajduje się tak naprawdę w tej wodzie? I na ile jest ona naturalna?

Z pewnością na wiele z tych pytań nie uzyskamy oficjalnych odpowiedzi, bo przecież za wodą mineralną i źródlaną stoją miliardy złotych, jest to wielki przemysł, który zarabia na tym, że wmawia się ludziom, że piją zdrową, naturalną wodę, która tak naprawdę znajduje się po kilka miesięcy, lat w plastikowych butelkach i ma swój termin ważności. Więc ile jest tej natury w tej wodzie?

Ktoś może się zapytać, że jeśli nie mamy pić wody butelkowanej to co wtedy? Należy wykopać sobie studnie? Z pewnością nie, bo dzisiaj w dobie rolnictwa opartego na nawozach i pestycydach studnie stają się źródłem wody skażonej chemicznymi substancjami. Zatem co pić, aby nasz organizm zachowywał swoją naturalną równowagę? Rozwiązaniem i odpowiedzią na to pytanie jest - woda ozonowa.

Woda ozonowa to prawdziwe czysta, pozbawiona związków chemicznych, bakterii, drobnoustrojów i kamienia woda, którą możemy spożywać bezpośrednio bez przygotowania. Zwiera ona cząsteczki ozonu, które to właśnie posiadają właściwości bakteriobójcze i stymulują cały organizm prowadząc do jego oczyszczenia z wszelkich toksyn. Ozon jest naturalnie występującym gazem, jest to odmiana tlenu, możemy poczuć jego zapach w powietrzu, po przejściu burzy, to właśnie ozon powoduje to, że powietrze staje się takie świeże i rześkie. Woda ozonowa jest to idealny sposób na uzupełnianie płynów w naszym organizmie. Nie zawiera ona żadnych związków chemicznych, jest pozbawiona wszelkich bakterii, kamienia czy drobnoustrojów. Woda ozonowa jest znacznie zdrowsza od wody butelkowanej wody mineralnej, czy źródlanej.

Wody ozonowej nie kupimy w sklepie, ponieważ nie można jej butelkować, z tego powodu, że ozon ulatnia się z niej w ciągu 15-20 minut, nie łączy się trwale z wodą. Jeśli ktoś będzie chciał korzystać z wielu dobrodziejstw i wspaniałych właściwości wody ozonowej to musi zapatrzyć się w urządzenie typu generator wody ozonowej - czyli coś takiego, co bezpośrednio ozonuje wodę. Wtedy można pić taką wodę ozonową bezpośrednio, a także używać jej w codziennym życiu. Woda ozonowa zabije bakterie i drobnoustroje, zatem świetnie sprawdzi się w myciu owoców i warzyw, w kuchni podczas przyrządzania posiłków, a także do kąpieli.

Jeśli chcemy naprawdę uzupełnić braki płynów w naszym organizmie, prawdziwe zdrową wodą to powinniśmy wybierać wodę ozonową, jest to jedyne w pełni zdrowe i naturalne rozwiązanie.
Porozmawiaj na ten temat:


Polecamy

Szukaj u nas

Kontakt

W sprawach publikacji lub reklamy

Email:

Disclaimer

Nasze artykuły chronione sa prawami autorskimi.