Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 12:21 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 12:22 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Gru 03, 2015 12:11 pm
Postów: 1
Miejscowość: Pozna
Ja też piję dużo soków warzywnych, szczególnie mi polecono dodać imbir do takiego soku bo on szybko spala.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Mar 09, 2016 1:31 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pią Paź 16, 2015 10:32 am
Postów: 166
Na forum napisano już tyle porad dotyczących odchudzania,ze trudno dawać kolejna rady,jedyne co należy powtarzać,to aby dobra odpowiednią dietę oraz systematycznie ćwiczyć,trenować- to ma kluczowe znaczenie.

_________________
www.NaturalneWedliny.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 11:00 am 
Offline
Expert
Expert
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Cze 01, 2015 7:56 am
Postów: 436
Miejscowość: Kielce
Również radze popatrzeć na wcześniejsze wpisy i tematy. Jest tam wiele porad, które można odnieść również do siebie samego.

_________________
https://www.bodypak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Kwi 18, 2016 8:13 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 11:06 am
Postów: 210
Trudno się z tym nie zgodzić,przeglądając sam dział na forum już zyskasz niemal wszystkie kluczowe odpowiedzi dotyczące tego jak schudnąć. Oczywiście postaw na dobrą dietę i trening- to klucz do sukcesu.

_________________
www.Optilux.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Nie Kwi 24, 2016 8:23 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Kwi 24, 2016 8:02 pm
Postów: 1
Jeżeli chodzi o ćwiczenia to spośród linków które tutaj się przewijają na tym forum, to mogę śmiało polecić ten konkretny: http://www.fit.pl/news/fitness/jak-biegac-zeby-schudnac-5-rzeczy-ktore-wplywaja-na-utrate-wagi,3732,1,0.html  bo jest to bardzo zwięzła czytanka (co prawda o bieganiu, ale nie tylko) na temat samego podejścia do ćwiczeń i dobrych praktyk jakie powinno się stosować


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Kwi 27, 2016 1:46 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Kwi 27, 2016 1:38 pm
Postów: 1
Oj z tym "nic nie żre" to w ogóle na mnie nie działało. Jest 5 kilo w dół a potem 10 w górę. Postawiłam na dietę indywidualną od dietetyka i ćwiczenia. Problem w tym że nudzą mnie ćwiczenia na sprzęcie na siłowni. Wybrałam więc zajęcia fitness. Uwielbiam taniec, więc poszłam na sexy dance. Trafiłam chyba na najlepsze zajęcia jakie mogą być - odbywają się w Artis Wellnes Club na Wilanowie i prowadzi je jeden z finalistów "You Can Dance". Mega pozytywna energia, poznałam tam dużo fajnych osób. Polecam chodzenie na zajęcia fitness, to bardzo fajny sposób na odchudzanie ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Śro Maj 11, 2016 10:41 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Mar 31, 2016 9:00 pm
Postów: 24
na siłowni ćwiczenia o ile są dobrze rozpisane nie nudzą się uwierz, a zawsze też można wybrać cross fit ;) Ja trenuję co 2 dzień, 3 razy siłownia, raz basen. Dietę mam swoją właśną trochę liznąłem ten temat i wiem jak się odżywiać, biorę też suplementacje wspomagającą odchudzanie, naturalną oczywiście, therm line man firmy Olimp, bardzo im ufam. Realizuje to i bardzo dobrze się czuję !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 9:59 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2015 3:44 pm
Postów: 147
Akurat co do tematu odchudzania,to w tym dziale na forum masz już wiele porad,w tym odnośnie diety oraz ćwiczeń,treningu więc warto zacząć od poczytania. Poza tym same zdrowe i pełnowartościowe produkty do swojej diety znajdziesz na ZielonySmak.pl

_________________
www.Zielonysmak.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 8:07 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Mar 18, 2016 9:57 pm
Postów: 27
Trudno doradzić bo każdy człowiek ma inną przemianę materii.Jedzenie z umiarem i ćwiczenia powinny Ci pomóc.powodzenia.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 3:09 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Witam

Rzeczywiście każdy człowiek jest inny... ostatnio sprawdziłam na sobie dwudniowe posty. Kiedyś wydawało mi się, że to nie możliwe aby nie jeść nawet przez 24 godz. Wysłuchałam wykładów na YT Jerzego Zięby... P jak post i głodówki lecznicze... i nie jadłam już dwa razy po 2 dni.Zrobiłam tak ponieważ ostatnio nie ćwiczyłam i mam z czego schudnąć.Tylko piłam wodę. Pierwszy raz wyjeżdżając do Katowic na Wiosnę Zdrowia... i w ostatni weekend jako kibic obecnie najlepszej unihokejowej drużyny w Polsce MUKS Zielonka, do Gdańska na Super Finał Ekstra Ligi Unihokeja. Czułam się świetnie... może z racji jadania na ogół zgodnie z grupą krwi... mam dość czysty organizm. Polecam w/w wykłady... są bardzo motywujące. Ponoć po 18 godzinach niejedzenia organizm zaczyna zasilać mózg ciałami ketonowymi, które wytwarza sobie z własnego tłuszczu... zaczyna też produkować dużo hormonów wzrostu więc się człowiek odmładza i w ogóle zdrowieje :)

Pozdrawiam z Wołomina


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 10:28 am 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
Soki warzywne to niestety nie wszystko, aby faktycznie zobaczyć efekt musisz nastawić się na ciężką prace oraz dietę, dopiero jeśli połączysz ze sobą te elementy to za jakiś czas zobaczysz, że postępy będą widoczne.

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 9:36 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Sob Kwi 21, 2018 11:26 pm
Postów: 9
Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce?
TYLKO https://www.igortreneronline.pl
Odchudzanie dla każdego!
Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj!
Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste!
Wejdź teraz na: https://www.igortreneronline.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 12:39 pm 
Offline
Expert
Expert

Dołączenie: Pią Maj 30, 2014 12:53 pm
Postów: 222
A zaglądaliście już do nas na Skworcu.com.pl ? Jeżeli nie to teraz tym bardziej warto, znajdziecie szereg ciekawych promocji na wybrane produkty :)

_________________
www.Skworcu.com.pl- herbaty,kawy smakowe Yerba Mate.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 2:55 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 18, 2017 11:17 am
Postów: 25
Jak schudnąć? Z głową! Niestety wiem to dopiero teraz... na początku mojej przygody z odchudzaniem troszkę zniszczyłam swoje ciało i psychikę ponieważ źle się za to wszystko wzięłam. Teraz odkąd chodzę na sesję do mojego coacha, Pani Aleksandry Łomzik od diet coachingu to wiem co i jak powinnam robić, żeby mieć w sobie motywacje i chęci do działania. Rozmowy z Panią Aleksandrą wiele wniosły w moje życie i to ja siebie zaczęłam teraz odbierać. Mam więcej wiary w swoje możliwości i powoli zaczynam być z siebie dumna, bo w przeciągu pół roku z jej pomocą oraz zdrowym żywieniem udało mi się sporo zrzucić.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Jak schudnąć?
PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 9:21 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2018 8:51 pm
Postów: 44
Kochana, jeśli chcesz osiągnąć trwałe efekty, ja mogę polecić https://dietakalibra.pl z czystym sumieniem. Z ręką na sercu zaświadczam o pełnym profesjonalizmie. Gorąco polecam.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności