Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 12:05 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: niewiem co mi jest
PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 9:03 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lip 03, 2011 8:43 pm
Postów: 1
ostatno mam dziwne mysli zwiazane ze smiercia jak mnie cos boli albo dolega odrazu zle mi sie to kojarzy. ciezko czasami mi zasnac. poprostu boje sie zasnac. :( ostatnio jak zle sie czuje ide odrazu wymiotowac i wymyslam sobie choroby. dzis dziwnie kuje mnie w podbrodku z lewej strony i dziwnie promieniuje do piersi co to moze byc?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: niewiem co mi jest
PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 12:49 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lut 01, 2012 12:31 pm
Postów: 3
''ostatno mam dziwne mysli zwiazane ze smiercia jak mnie cos boli albo dolega odrazu zle mi sie to kojarzy. ciezko czasami mi zasnac. poprostu boje sie zasnac. :( ostatnio jak zle sie czuje ide odrazu wymiotowac i wymyslam sobie choroby. dzis dziwnie kuje mnie podbrodku z lewej strony i dziwnie promieniuje do piersi co to moze byc?''

Powiem Ci, że moja siostra również dysponowała czymś takim, jednakże ona miała takie coś, wtedy gdy dość ostro sie odchudzała. Zawsze gdy wyczytała cos o jakiejś chorobie,zasłyszała coś, po kilku chwilach była przekonana, że ma tę chorobę. Był to skutek niedożywienia. Gdy zaczęła normalnie jeść wszystko wróciło do normy :) Odchudzasz się?
Jeśli nie, moim zdaniem powinnaś pogadać z kimś (przyjaciółką) o tej sytuacji, jeśli Ci ta rozmowa nic nie da wybierz się do lekarza. On na pewno Ci pomoże :))
Pozdrawiam ciepło :D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: niewiem co mi jest
PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 3:37 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Sty 30, 2012 5:52 pm
Postów: 3
Chyba każdy z nas trochę zna ten stan. Co mogę ci doradzić - nie czytaj o tym w internecie. To tylko pogłębia strach. Znam to z autopsji. Za każdym razem, jak czytam o objawach jakiejś choroby, to mam wrażenie, że u mnie występują wszystkie.Uwież mi - to tylko lekka paranoja, nic poważnego :-). Pogadaj z przyjaciółka i nie czytaj za dużo!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: niewiem co mi jest
PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 7:31 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Lut 05, 2012 7:20 pm
Postów: 1
Jeśli nie jesteś pewien co tak naprawdę ci dolega to moim zdaniem nie powinieneś zwlekać z wizytą u lekarza, profilaktyka i zdiagnozowanie choroby we odpowiednim czasie działa na twoją korzyść i zwiększa twoje szanse na wyleczenie w razie wykrycia groźnej choroby. Teraz rewolucja w onkologii http://pordubitz.org/medycyna/index.php


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: niewiem co mi jest
PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 10:12 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
Myślę,że ten wątek będzie tutaj odpowiedni
http://zdrowo.info.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=1557&p=12348#p12348
być może to nic innego jak stres który ciągle Ci towarzyszy. A poza tym im więcej o czymś myślisz,tym bardziej przyjmujesz to za prawdę.

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: niewiem co mi jest
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 1:19 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Pią Kwi 20, 2012 12:41 pm
Postów: 11
przewrażliwienie? żeby być pewnym leczenia choroby u jej źródła zastanów się nad zbankowaniem swojego materiału genetycznego, który z biegiem lat się zmienia i dlatego powstają choroby! im wcześniej je zabezpieczysz tym będziesz mieć lepszą matrycę do porównań.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: niewiem co mi jest
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 7:24 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 26, 2012 6:48 am
Postów: 31
No już nie przesadzajmy z tym materiałem genetycznym :) Moim zdaniem bardzo ważną rolę odgrywa tutaj psychika i wyobrażasz sobie dużo rzeczy,stąd te stany lękowe a potem uczucie bólu. Dla pewności udaj się do lekarza,niech wykona badania.

_________________
www.egooptima.pl - Alergie, odczulanie, biorezonans | Szczecin.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: niewiem co mi jest
PostWysłany: Pią Kwi 27, 2012 1:38 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 27, 2012 1:34 pm
Postów: 10
Egooptima_pl napisał(a):
No już nie przesadzajmy z tym materiałem genetycznym :) Moim zdaniem bardzo ważną rolę odgrywa tutaj psychika i wyobrażasz sobie dużo rzeczy,stąd te stany lękowe a potem uczucie bólu. Dla pewności udaj się do lekarza,niech wykona badania.


tak naj lepiej iść do lekaża a jak nawet ot nieb edzie jego dziąłka to da CI skeriowanie do spejclaisty


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 169 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności