Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 6:10 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Mam Pytanie
PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 11:46 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 22, 2011 11:44 am
Postów: 2
Witam, mam 51 lat i od jakiegoś miesiąca mam problem z gardłem lub krtanią, trudno mi jest określić. Problem polega na tym, że czuję jakby utkwiło mi coś w gardle, mam jakby przeszkodę. Dodam, że nie jest to ból, tylko dziwne uczucie, jem normalnie. Najgorzej jest wieczorem i czasem w nocy, zauważyłam również, że objawy nasilają się gdy się denerwuję.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Mam Pytanie
PostWysłany: Wto Lis 22, 2011 3:45 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lut 03, 2008 4:54 pm
Postów: 134
Miejscowość: NML
Basta821 napisał(a):
Witam, mam 51 lat i od jakiegoś miesiąca mam problem z gardłem lub krtanią, trudno mi jest określić. Problem polega na tym, że czuję jakby utkwiło mi coś w gardle, mam jakby przeszkodę. Dodam, że nie jest to ból, tylko dziwne uczucie, jem normalnie. Najgorzej jest wieczorem i czasem w nocy, zauważyłam również, że objawy nasilają się gdy się denerwuję.



Cokolwiek jest przyczyną Pani dolegliwości proponuję zaatakować to najsilniejszym z naturalnych antybiotyków, czyli czosnkiem. Proszę zjeść jeden ząbek, polskiego (czerwonawego) czosnku ok godziny po kolacji. Niech go Pani niczym nie zapija. Ogólnie to żadnych pokarmów nie powinno się zapijać, ja od 7 lat przestrzegam tej zasady - zawsze piję płyny kilka minut przed lub godzinę po jedzeniu. Na drugi dzień może Pani zjeść 2 ząbki czosnku, przestrzegam przed przekroczeniem dawki 3 ząbków dziennie. Czosnek choć zdrowy jest bardzo mocny i w większych ilościach może być zbyt ciężki dla wątroby.

Jeśli po zjedzeniu czosnku zrobi się Pani ciepło, serce zacznie bić jak szalone, a pieczenie pogryzionego czosnku (proszę go trzymać w ustach jak najdłużej) spowoduje, że z oczu poleca Pani łzy to proszę się tym nie przejmować. To naturalna reakcja zanieczyszczonego organizmu, który rozpoczyna swoją walkę z bakteriami. Z dnia na dzień poczuje Pani poprawę zdrowia, czosnek potrafi zdziałać cuda, o których ludzie stosujący niezdrową dietą i zażywający duże ilości leków mogą tylko marzyć.

_________________
www.biegpozdrowie.blogspot.com/ - zapraszam na m


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mam Pytanie
PostWysłany: Śro Lis 23, 2011 9:34 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lis 22, 2011 11:44 am
Postów: 2
Serdecznie dziękuję za wiadomość oraz doradę.Spróbuję ją zastosować i mam wielką nadzieję że ten sposób mi pomoże.Gorąco pozdrawiam.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mam Pytanie
PostWysłany: Pią Gru 02, 2011 2:50 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
W takim razie czekamy na wiadomość czy dolegliwości minęły,jeżeli nie to proszę dać znać i postaramy się jakoś pomóc.

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mam Pytanie
PostWysłany: Śro Gru 14, 2011 12:41 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Gru 14, 2011 12:31 pm
Postów: 9
Basta821 napisał(a):
Witam, mam 51 lat i od jakiegoś miesiąca mam problem z gardłem lub krtanią, trudno mi jest określić. Problem polega na tym, że czuję jakby utkwiło mi coś w gardle, mam jakby przeszkodę. Dodam, że nie jest to ból, tylko dziwne uczucie, jem normalnie. Najgorzej jest wieczorem i czasem w nocy, zauważyłam również, że objawy nasilają się gdy się denerwuję.


Sądząc po objawach Pani dolegliwość może być potęgowana przez stress.
Zacząłbym natomiast od przyjrzenia się Pani diecie.
Czy spożywa Pani dużo cukru, słodyczy, białej mąki, mięsa kurcząt ?

_________________
[size=85]Wszystkie choroby przychodz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Mam Pytanie
PostWysłany: Śro Sty 04, 2012 4:44 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Czw Lip 28, 2011 9:26 am
Postów: 177
A jeszcze jedno pytanie: Czy pali pan papierosy? Jeżeli tak,to bardzo wiele wyjaśnia.

_________________
www.optilus.pl - soczewki.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 171 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności