Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Nie Kwi 28, 2024 5:17 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: poprosze o rade
PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 8:55 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 29, 2011 8:31 pm
Postów: 18
mam 21 lat mam straszne problemy z zoladkiem. bo jak za durzo sie najem to ide zaraz wymiotowac tzn zmuszam sie zebym lepiej sie czula. ale nie odchudzam sie. czy to cos powaznego kotos tak mial. bylam u lekarza mialam gastroskopie ii wykazalo ze mam przewlekle zapalenie blony sluzowaj. i reszta wynikow jest ok. a dalej tak mam ze zmuszam sie do wymiotwo i to juz odsc sporo trwa. czasmai jest miesiac taki co sie dobrze czuje i wogle nie wymiotuje a jest tak ze codziennie. jak mam se z tym radzic. a jeszcze jedno jestem strasznie nerwowa. jak mnie cos boli to panikuje i mam wrazeniie ze zaraz dostane zawalu albo cos innego...

porosze o jakos rade ??? pils


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: poprosze o rade
PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 9:02 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 29, 2011 8:31 pm
Postów: 18
a jeszcze dodam ze jak mnie cos boli w klatce persiowej albo w okolicaach to mam wrazenie ze zraz dostane zawalu. boje sie strasznie.czy to moze byc spowodowane na tle nerwowym?? czy to nerwica??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: poprosze o rade
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2012 1:32 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Kwi 16, 2012 1:11 pm
Postów: 3
co do pierwszego problemu - nie pomogę ci, nic takiego nie przeżywałem. ale jeśli chodzi o bóle w klatce piersiowej to zdecydowanie może to być nerwoból.

rozumiem, że jest taki rwący, że aż się kulisz? ja coś takiego miałem, zrobiłem wszystkie badania i lekarze powiedzieli, że to z nerwów. miałem wtedy sporo problemów. rzeczywiście kiedy minęły, było po wszystkim.

no i nie odpuszczaj lekarzom. chodź do nich i pytaj.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: poprosze o rade
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2012 6:02 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 16, 2012 5:56 pm
Postów: 2
Jak masz problemy z żołądkiem to polecam piołun,sam go używalem działanie widoczne juz po kilku "herbatkach".


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: poprosze o rade
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2012 6:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Kwi 16, 2012 5:56 pm
Postów: 2
http://allegro.pl/piolun-ponad250g-suszone-niemielone-wysylka-gratis-i2280500778.html?source=oo tutaj masz tanio jak za ponad 250g a ziolko jest naprawde pomocne w dolegliwosciach żołądkowych,mysleze 15zł to nie jest wydatek jesli chodzi o zdrowie.... sam kiedy zamawialem, palone ziółko daje efefekt lepszego "dotlenienia" .
W ogóle to czlowiek za malo korzysta z otaczającej go natury moim zdaniem.... :?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: poprosze o rade
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 8:25 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 29, 2011 8:31 pm
Postów: 18
dzieki wam wszystkim za rady... bede wszystkiego probowac po trochu. a ten piolun czy cos tam gdzie to mozna kupic??


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: poprosze o rade
PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 6:18 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Kwi 17, 2012 6:09 pm
Postów: 52
Witam na forum. spróbuj w aptece,tam możesz go dostać. Poza tym musisz koniecznie zmienić nawyki żywieniowe bo to może być powodem bólu żołądka. Warto zainwestować także w suplementy diety CaliVita dostępne u nas.

_________________
www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, paso


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 163 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności