Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 1:24 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Kwi 23, 2012 5:10 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 20, 2012 6:14 pm
Postów: 7
Hej. Mimo tych wszystkich sprzeciwów, których się naczytałam postanowiłam kupić tabletki odchudzające Actislimfa. Poleciła mi je koleżanka, która stosowała. Jak zobaczyłam efekty to nie mogłam wyjść z podziwu. Sama spróbowałam i teraz i ja wyglądam lepiej 10 kg mniej Nie ma nad czym się zastanawiać Świetny preparat. Tabletki zmniejszają łaknienie oraz dzięki dużej zawartości chromu zmniejsza zapotrzebowanie na słodycze i utrzymuje właściwy poziom diety i efektowne rezultaty…


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 7:13 am 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Kwi 26, 2012 6:48 am
Postów: 31
Same środki nie spowodują tego,że stracimy na wadze i będziemy mieli wymarzoną sylwetkę. Tutaj należy także samemu się wysilić i podjąć wyzwanie jakim z pewnością jest odchudzanie,czyli aktywność fizyczna oraz dobra dieta.

_________________
www.egooptima.pl - Alergie, odczulanie, biorezonans | Szczecin.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 10:18 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Mar 05, 2012 5:38 pm
Postów: 6
Egooptima_pl napisał(a):
Same środki nie spowodują tego,że stracimy na wadze i będziemy mieli wymarzoną sylwetkę. Tutaj należy także samemu się wysilić i podjąć wyzwanie jakim z pewnością jest odchudzanie,czyli aktywność fizyczna oraz dobra dieta.


dokłądnie tak natomiast jak sie juz cos robi to wtedy jakies tabletki moga przyspieszyc efekty. moja kolerzanka była u dietetyka niedawno bo walsnie planuje gruntowne odchudzanie dieta ruch i jeszcze tabletki sobie zamowila i pytala tej lekarki (btw czy dietetyk to lekarz jest?) czy w ogole jest sens. no i ta babka powiedziala ze z tym skladem co ona bierze (to byl weiht loss czy cos takiego gdzies na necie na pewno jest) to jak sie czlowiek rusza to rzeczywiscei karnityna przyspiasza spalanie a od cynku nie mylsisz ciagle o jedzeniu. az sie sama zaczelam zastanawiac ale prawda taka ze ja to tylko bym tak z 5-6 kilosków zgubila wiec chyba nie potrzebuje aaz takiej kampani prowadzic... :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Nie Kwi 29, 2012 4:02 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Kwi 29, 2012 2:52 pm
Postów: 8
Dzisiaj Tomek Lis na swoim blogu dobrą dietę opisał :) Swoją drogą to mój pierwszy wpis na forum, więc witam wszystkich. Sama nie wierzę w diety i spożywanie jedynie jakiś tabletek przy jednoczesnej nadziei lub nawet wierze, że to wystarczy. Praktykuję dużo ruchu i wówczas można korzystać też z suplementów. Naiwnie jest myśleć, że tabletka, która "poprawia" metabolizm jest lekiem na całe tłuszczowe zło.

_________________
Zdrowie nie musi ogranicza


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pon Kwi 30, 2012 9:35 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Lut 28, 2012 11:45 am
Postów: 6
lekiem na całe zło jest facet krystyny prońko ;D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Nie Maj 06, 2012 9:27 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Kwi 18, 2012 5:34 pm
Postów: 12
ja podczas diety stosowałam chlorelle, żeby uzupełnić witaminy i minerały, która dodatkowo wspomagała trawienie. Jest to jedyny produkt, do którego się przekonałam, bo jest naturalny.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 6:10 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Nie Sie 05, 2012 7:49 am
Postów: 186
Jak na odchudzanie to Formoline. Trochę tych środków przetestowałam i te okazały sie najskuteczniejsze. A to z powodu tego, ze nie trzeba ich brać non stop, tylko przed głównymi posiłkami, które zawierają tłuszcz. Wtedy ten tłuszcz jest absorbowany przez tabletkę i nie odkłada sie w organizmie. Tak to w skrócie działa. Dla mnie to świetne rozwiązanie, pozbawione skutków ubocznych, wad i efektu jojo ;]

_________________
www.Stylion.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 4:00 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Paź 12, 2012 3:47 pm
Postów: 2
Nie wierzę w tabletki. Wolę naturalny "wspomagacz", czyli błonnik. Nie działa gwałtownie, a skutecznie. Wystarczy, że piję dużo soków samodzielnie wyciskanych w domu.
Najlepsze efekty uzyskuję za pomocą wyciskarki do soków Champion (www.terapiasokami.pl). Smacznie, zdrowo, a dzięki temu powoli i zdrową chudnę, mam lepsza przemianę materii i dużo energii. Także moja cery wygląda dużo lepiej.
Na dodatek przy kupnie gratis dostałam receptury soków, a ze strony dowiedziałam się sporo o zdrowotnym działaniu soków.
Już nigdy nie sięgnę po tabletki ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 5:07 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Paź 14, 2012 3:39 pm
Postów: 1
Taki sam efekt byś osiągnęła gdybyś postawiła na ruch i zdrowe odżywiane a na pewno byłabyś zdrowsza!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 12:55 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Ponoć są dwa GenoTypy Wojownik (dotyczy osób z grupami krwi A i AB) i Zbieracz (dotyczy osób z grupami krwi 0 i B), które bez odpowiedniej diety nie dadzą rady... zwłaszcza z uwzględnieniem spraw zdrowotnych... to są spostrzeżenia Dr D'Adamo przedstawione w książce DIETA GENOTYPOWA... i chyba się ten badacz nie myli... sądząc po ilości osób bezskutecznie pragnących stracić trochę kilogramów. Na podstawie tej książki napisałam poniższe wierszowane charakterystyki... może coś się komuś wyjaśni.

charakterystyka GenoTypu Wojownika
http://zdrowo.info.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=436&st=0&sk=t&sd=a&start=450
wpis 20 marca

Charakterystyka GenoTypu Zbieracza
http://zdrowo.info.pl/forum/viewtopic.php?f=10&t=436&st=0&sk=t&sd=a&start=405
wpis 15 stycznia


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Śro Paź 24, 2012 7:36 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lip 13, 2012 2:20 pm
Postów: 78
aleka_a napisał(a):
Nie wierzę w tabletki. Wolę naturalny "wspomagacz", czyli błonnik. Nie działa gwałtownie, a skutecznie. Wystarczy, że piję dużo soków samodzielnie wyciskanych w domu.
Najlepsze efekty uzyskuję za pomocą wyciskarki do soków Champion (www.terapiasokami.pl). Smacznie, zdrowo, a dzięki temu powoli i zdrową chudnę, mam lepsza przemianę materii i dużo energii. Także moja cery wygląda dużo lepiej.
Na dodatek przy kupnie gratis dostałam receptury soków, a ze strony dowiedziałam się sporo o zdrowotnym działaniu soków.
Już nigdy nie sięgnę po tabletki ;)


błonnik tak - można go przyjmować także w formie takich przekąsek zbożowych, jednak wtedy trzeba pamiętać, by dużo pić.

_________________
Polecam www.twojnzoz.pl oraz www.mediporta.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Śro Lis 21, 2012 2:17 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sie 27, 2012 10:41 am
Postów: 86
Takie wspomagacze może i są skuteczne- ale na krótką metę. potem zawsze nasz organizm musi sobie to zrekompensować i odbija się to efektem jo-jo. Podstawą podczas stosowania suplementów będzie dobra dieta. Nic innego nie daje nam gwarancji.

_________________
www.Galen-Evita.pl- apteka internetowa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Czw Lis 22, 2012 8:57 am 
Offline
Member
Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lip 13, 2012 2:20 pm
Postów: 78
Dokładnie. Te wszystkie "tabletki na chudość" działają jak się je bierze, a potem wszystko wraca do poprzedniego stanu, a może nawet idzie dalej. Więc podstawą jest racjonalna dieta i aktywność fizyczna.

_________________
Polecam www.twojnzoz.pl oraz www.mediporta.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Śro Sty 16, 2013 9:30 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Śro Sty 16, 2013 8:50 pm
Postów: 17
Ja natomiast polecam aktywność ruchową, bieganie i normalne odżywianie organizmu oraz wodę wodorową Eko Red-ox. Nic niejedzenie nie poprawi sylwetki czy figury, a może być początkiem poważniejszych dolegliwości. Jeśli komuś zależy na zrzuceniu paru kilogramów, powinien się zająć pracą nad sobą a nie tabletkami. Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Środki wspomagające odchudzanie
PostWysłany: Czw Sty 17, 2013 10:36 am 
Offline
Senior Member
Senior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 04, 2013 12:14 pm
Postów: 108
Miejscowość: Zdu
Tak jak pisałem w innym temacie:
Żeby dobrze schudnąć, niestety trzeba się trochę pomęczyć :) Ćwiczenia są fajne, ale trzeba je robić z głową i nie poddawać się po 15 minutach. Powinny potrwać najmniej 40 minut - wtedy organizm zaczyna brać energię z tkanki tłuszczowej (wcześniej z cukrów przyjętych w posiłkach). Dlatego dopiero po ok. 40 minucie zaczynamy chudnąć :)
No i oczywiście muszą być to solidne, z duszą ćwiczenia, nie takie żeby tylko były ;)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 156 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności