Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 12:36 pm

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy wiesz że "rdzewiejemy"?
PostWysłany: Pią Wrz 07, 2012 2:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 07, 2012 2:05 pm
Postów: 6
Miejscowość: Wielkopolska
... a winne temu są wolne rodniki. Widziałeś lub widziałaś je kiedyś? Nie? Jednak istnieją...

Nazywamy tak cząsteczki powstające naturalnie w naszym organizmie podczas procesu utleniania. ,,Wolne” ponieważ cząsteczki te zawierają atom tlenu, który posiada jeden wolny elektron. Poszukując pary przyczepia się m.in. do białek komórkowych.

Taka sytuacja doprowadza do zniszczenia np. kwasów nukleinowych, błon komórkowych. Organizm zdrowego człowieka sam zwalcza wyprodukowane w naturalny sposób wolne rodniki. Jednakże, gdy poziom wolnych rodników jest większy niż nasz organizm jest w stanie zlikwidować, mamy wtedy do czynienia z tzw. stresem oksydacyjnym. Dochodzi wtedy do zachwiania procesów utleniania i zaburzenia równowagi biochemicznej. Skutkuje to rozwojem chorób i szybszym starzeniem się organizmu. Krótko mówiąc nasz organizm "rdzewieje" i wymaga konserwacji.

Zastanawiające jest również to, że niemalże każdego dnia słyszy się, że coś, co do tej pory spożywali ludzie wywołuje raka lub inne choroby. Ile to już środków zostało zakazane, a o ilu jeszcze nie wiemy?

Dzisiejszy styl życia także nie jest najlepszy dla zdrowia. "Szybkie jedzenie", stres, nadmiar wypijanej kawy powodującej zakwaszenie organizmu. To wszystko jest obciążeniem...

Idealny natomiast jest stan HOMEOSTAZY, czyli optymalnej równowagi. Nasz organizm jest na tyle zdrowy, na ile starcza niezbędnych zasobów. Ludzie często starają się to jakoś naprawić, jednakże często z opłakanym skutkiem.
W mediach można często spotkać reklamy propagujące środki, które mają to zmienić. To wciąż za mało, a poza tym są to środki syntetyczne wyprodukowane przez koncerny farmaceutyczne...

Na szczęście sytuacja ulega stopniowej zmianie. Po latach dominacji leków syntetycznych świat medycyny zaczyna wracać do naturalnych metod leczenia i ziołolecznictwa. Jest to skutek nowego nurtu - medycyny opartej na dowodach (EBM, ang. evidence based medicine).

W ten nurt wpisuje się firma Synergy WorlWide wraz ze swoimi produktami. Zestaw Vital 3 firmy Synergy składa się z:

ProArgi 9 + - L - arginina w proszku - działa przeciwmiażdżycowo, zawiera l - argininę, z której jest wytwarzany tlenek azotu (NO)
PHYTOLife - płynny koncentrat chlorofilu - budowa strukturalna chlorofilu jest niemal identyczna z budową ludzkiej krwinki czerwonej, pwspomaga organizm w anemii i innych niedoborach krwi
MISTIFY - unikalne zestawienie owoców adaptogennych - skuteczna broń w walce z wolnymi rodnikami, neutralizuje je i usuwa z organizmu.

Pewnie w tym momencie pomyślałeś bądź pomyślałaś sobie: acha, chce mi coś sprzedać.
Z doświadczenia wiem, że nie jestem w stanie Tobie nic "sprzedać", jeśli nie przekonasz się do tego sam bądź sama osobiście. Skoro już czytasz tak wytrwale tą wiadomość i chcesz dowiedzieć się więcej wejdź tutaj: http://www.marcinkrzyzaniak.synergyclub.pl/

Przedstawiono tam najistotniejsze fakty dotyczące firmy i produktów. Gdy przeanalizujesz każde słowo zamieszczone na tej stronie internetowej z pewnością zrozumiesz jak ważnych i interesujących rzeczy się dowiedziałeś lub dowiedziałaś.

Życzę miłego czytania.
Pozdrawiam

P.S. Być może informacja, które sobie przyswoisz nie będą dla Ciebie, ale może znasz kogoś, komu są potrzebne. W takim razie podziel się z tymi osobami swoimi wiadomościami. Najprościej będzie jak prześlesz link do bloga. Wtedy będzie mógł lub będzie mogła czytać we własnym indywidualnym tempie.

_________________
Nie wynajmuj swojego


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Czy wiesz że "rdzewiejemy"?
PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 6:18 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Wrz 09, 2012 6:10 pm
Postów: 2
wszystko, ładnie pieknię ale dlaczego te produkty są takie drogie i sprzedawane w ramach mlm? ominięcie tego typu dystruybucji i płacenia prowizji osobom na wielu poziomach spowodowałoby że te "superprodukty" byłby bardziej dostępne

_________________
leczeniePRO.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wiesz że "rdzewiejemy"?
PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 6:42 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 07, 2012 2:05 pm
Postów: 6
Miejscowość: Wielkopolska
paula777 napisał(a):
wszystko, ładnie pieknię ale dlaczego te produkty są takie drogie i sprzedawane w ramach mlm? ominięcie tego typu dystruybucji i płacenia prowizji osobom na wielu poziomach spowodowałoby że te "superprodukty" byłby bardziej dostępne



Witaj! :)

Mam dobrą wiadomość. Te ceny niebawem odejdą do lamusa. Na dzień dzisiejszy polska grupa współdzieli swój magazyn z oddziałem firmy w Czechach, skąd są przesyłane do nas. Czyli dwie przesyłki = dwa koszty transportu. Zmieni się to 1 października 2012 roku, tego dnia rusza wysyłka z polskiego magazynu. Obecnie ceny podawane są w euro, wysyłka z Polski spowoduje obniżenie poziomu cen i przeliczenie na złotówki. Zostaną też wprowadzone nowe opcje płatności, np: przelew lub paczka za pobraniem.

Ominięcie systemu mlm niekoniecznie obniżyło by cenę. Podam Ci przykład. Jeśli, np. jakaś firma odzieżowa zatrudnia gwiazdę aby ta promowała jej produkty najczęściej wypłaca jej ogromne honorarium. Im większego formatu, tym więcej zer po przecinku i wyższa cyfra przed przecinkiem.

Jeśli już ta gwiazda wystąpi w tej reklamie niekoniecznie spowoduje to wzrost sprzedaży, a pomimo to firma koszty z tym związane wlicza do ceny każdej sztuki. Do tego też należy soliczyć marże pośredników. A w tradycyjnym systemie dystrybucji jest ich przynajmniej kilku. I takim oto cudem spodnie wyprodukowane za 5$ kosztują u nas 159 lub 179 złotych.
Zastanawiam się czy nie uważasz, że to jest naprawdę drogo?

Marketing sieciowy ma to do siebie, że prowizje są wypłacane za skuteczne polecenie w naszym przypadku suplementów. A ty jeśli decydujesz się na przystąpienie do struktur dokonujesz zakupu bezpośrednio w magazynie firmowym.

Sposobem na obniżenie ceny jest skuteczne przedstawienie produktów kilku lub kilkunastu osobom.

Masz jeszcze jakieś ostatnie wątpliwości? Chętnie Ci na odpowiem.

Pozdrawiam :)

_________________
Nie wynajmuj swojego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wiesz że "rdzewiejemy"?
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 2:18 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Aby poszerzyć wiedzę na ten temat... warto przeczytać książkę Iwana Nieumywakina "Woda utleniona na straży zdrowia"... Autor to stary rosyjski lekarz leczący VIPów i kosmonautów...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wiesz że "rdzewiejemy"?
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 9:11 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 07, 2012 2:05 pm
Postów: 6
Miejscowość: Wielkopolska
Dziękuję za informacje. Skorzystam na pewno. A orientujesz się może, czy jest dostępna w sprzedaży?

_________________
Nie wynajmuj swojego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wiesz że "rdzewiejemy"?
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 10:57 pm 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
Ja kupowałam w Warszawie na Kredytowej...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wiesz że "rdzewiejemy"?
PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 6:32 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 07, 2012 2:05 pm
Postów: 6
Miejscowość: Wielkopolska
Dziękuję. Poszperałem w internecie i znalazłem tą książkę w interesującej cenie. Widzę, że jesteś stałym bywalcem tego forum i wiele osób liczy się z Twoją opinią. Masz jakieś wykształcenie medyczne czy po prostu jesteś pasjonatką zdrowego stylu życia? Interesuje mnie to ponieważ masz dużą wiedzę i doświadczenie.

A jak wiadomo: jeśli się uczyć, to od najlepszych.

_________________
Nie wynajmuj swojego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wiesz że "rdzewiejemy"?
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 10:00 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Wto Cze 24, 2008 7:37 am
Postów: 3942
W skrócie jestem samoukiem... pasjonatką i propagatorką zdrowego indywidualnie stylu życia... zwolenniczką doświadczeń... myślę, że wystarczająco przedstawiłam się w wątku "Jak osiągnęłam dobry stan zdrowia" Jestem też zawsze ... na własne życzenie bardzo zapracowana...

Staram się korzystać z bezpośrednich źródeł... bo obecnie wszyscy przepisują od wszystkich... i do tego często z błędami

Pozdrawiam z Wołomina :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wiesz że "rdzewiejemy"?
PostWysłany: Czw Wrz 13, 2012 11:54 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 07, 2012 2:05 pm
Postów: 6
Miejscowość: Wielkopolska
Witaj TeSa :) , Czytałem niektóre Twoje wpisy i stwierdziłem, że jesteś interesującą osobą ponieważ bardzo dużo wiesz i chętnie dzielisz się nią z innymi.

Jesteś wielką fanką zdrowego stylu życia. Ja dopiero od niedawna zacząłem interesować się tym zagadnieniem. Jednakże jakiś czas temu dowiedziałem się o kilku ciekawych rzeczach. Być może i Ciebie one zainteresują. Możesz o nich przeczytać tutaj: http://www.marcinkrzyzaniak.synergyclub.pl/p/proargi9.html (wklej link w okno adresowe przeglądarki).

Opisane są tam trzy różne produkty prozdrowotne oraz ich działanie.
Niestety nie zauważyłem, aby na tym forum można było wysyłać wiadomości prywatne. Szkoda, bo przygotowałem dla Ciebie coś specjalnego. Dlatego skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailem a dowiesz się o co chodzi.

Mam mały prezent :D - całkowicie za darmo i beż żadnych zobowiązań. W zamian chciałbym Cię prosić o opinię, którą jeśli zsobie tak zastrzeżesz nie zostanie nigdzie nigdy opublikowana.

_________________
Nie wynajmuj swojego


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Czy wiesz że "rdzewiejemy"?
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 3:40 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sie 27, 2012 10:41 am
Postów: 86
Zdrowy tryb życia to podstawa,warto o tym pamiętać. Poza tym książka jest mi znana,więc myślę że też w najbliższym czasie dostane ten tytuł i chętnie poczytam. Zaciekawiła mnie ta sprawa,warto wiedzieć więcej i dzielić się tym na forum.

_________________
www.Galen-Evita.pl- apteka internetowa.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 148 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności