Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Sob Kwi 27, 2024 1:54 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Leczenie alergii wodą leczniczą.
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 9:27 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Wrz 21, 2012 9:12 am
Postów: 2
Witam. Czy ktoś z Was miał do czynienia z wodami leczącymi różne schorzenia. Mnie najbardziej interesuje leczenie alergii, ponieważ jest to nasz wieloletni problem. Słyszałam pochlebne opinie o uzdrowisku w Szczawnie. Jest tam obecna pijalnia wód, które ponoć wspomagają leczenie alergii oddechowej, a kąpiele w wodzie pomagają leczenie alergii skórnych. Moja znajoma była w uzdrowisku Szczawno-Jedlina, ponieważ chciała sobie pomóc przy nawracających wrzodach. Z tego co mówi to te wody jej pomogły i znów chce się tam wybrać. Powiedziała mi, że leczą tam również alergie i stąd moje pytanie czy ktoś z was korzystał z tego typu terapii. No i z jakim skutkiem?


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: Leczenie alergii wodą leczniczą.
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 3:30 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Pon Sie 27, 2012 10:41 am
Postów: 86
Jeżeli mam być szczera,to również słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat wód leczniczych,np w Rymanowie Zdrój. Oczywiście wszystko zależy od tego na co cierpimy,na jaką chorobę,ale moim zdaniem jak najbardziej warto próbować. Na pewno nam to nie zaszkodzi.

_________________
www.Galen-Evita.pl- apteka internetowa.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Leczenie alergii wodą leczniczą.
PostWysłany: Śro Wrz 26, 2012 9:17 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Wrz 26, 2012 8:57 am
Postów: 1
Podczas pobytu W uzdrowisku Szczawnie-Jedlina oczywiście korzystałam z wód leczniczych. Po wielu latach palenia tytoniu niestety, ale moje płuca na tym ucierpiały. to nie jest tak, że po pierwszym łyku człowiek czuje się cudownie ozdrowiony, ale regularne picie przynosi widoczne efekty. Moja 75 letnia ciocia na kuracje wodami jeździ tam od lat i cieszy się naprawdę dobrym zdrowiem. Jako to napisała poprzedniczka na pewno nie zaszkodzą:)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Leczenie alergii wodą leczniczą.
PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 2:54 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Czw Wrz 27, 2012 2:47 pm
Postów: 15
Chyba większość z nas jeździ do takich miejsc z powodu właśnie wód leczniczych. Czy pomagają? To już zależy na które schorzenia,jeżeli na alergię czy przeziębienie to jak najbardziej.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 126 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności