Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Pią Kwi 26, 2024 4:13 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: suplementy - Ketony Malin
PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 10:36 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Lip 22, 2013 10:33 am
Postów: 3
Witam wszystkich,
zastanawiam się nad zakupem suplementów z ketonymalin.pl. Słyszałam dużo pozytywnych opinii na ten temat. Ktoś stosował? Chętnie usłyszę Wasze opinie :wink:


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: suplementy - Ketony Malin
PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 11:20 am 
Offline
Team Leader
Team Leader

Dołączenie: Pią Wrz 03, 2010 3:49 pm
Postów: 652
Witam

Zobacz inne wątki na temat suplementów na tym forum i zawarte w nich moje wypowiedzi. Ja nie piszę tu po to aby negować terapię suplementarną. Uważam jednak, że większość z tych specyfików działa na zasadzie efektu placebo, przynosząc korzyści wtedy tylko jeśli się w ich lecznicze właściwości uwierzy.
Duże znaczenie ma tu sugestywna reklama tych środków, a przecież istnieje popularne powiedzenie "reklama dźwignią handlu" W końcu trzeba w jakiś sposób napędzać przemysł farmaceutyczny.
Suplementy diety powstały dlatego iż ludzie w znacznie mniejszym stopniu zaczęli korzystać ze źródeł natury. A przecież Natura to bogactwo najbardziej przyswajalnych suplementów. I, pewno mimo krytyki, uważam że tam trzeba właśnie ich szukać.
Swoją drogą ciekaw jestem jakie są opinie forowiczów na poruszone tu zagadnienie.
Pozdrawiam
dany


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: suplementy - Ketony Malin
PostWysłany: Śro Lip 24, 2013 2:08 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Maj 23, 2013 7:07 pm
Postów: 72
Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o tego typu suplementach jak i firmie,możesz przybliżyć nieco więcej szczegółów? Mile widziane również opinie tych Użytkowniczek,które miały już z tym styczność.

_________________
www.Juvital.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: suplementy - Ketony Malin
PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 4:58 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Paź 11, 2013 4:49 pm
Postów: 1
Ja skusiłam się na ten suplement i póki co, jestem bardzo zadowolona. W ciągu miesiąca straciłam już 6kg, a teraz (6 tydzień zażywania) mam już 8kg mniej. Co ważne, od kiedy biorę te tabletki udało mi się opanować łaknienie (zawsze miałam z tym problem) i nareszcie jem jak kobieta, a nie prawie takie porcje jak mój facet...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 130 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności