Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 8:55 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 3:48 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Na uspokojenie to tak jak ktoś powyżej ja również polecam Nervomix nie ma chyba lepszych tabletek. Nervomix jest bardzo delikatny dla żołądka nie uzależnia i nie powoduje skutków ubocznych. Mam bardzo stresującą pracę także są niezbędne.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Śro Sie 22, 2018 7:01 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 7:48 pm
Postów: 40
Najlepsze są środki na bazie naturalnych składników, na przykład zawierające olejek cbd- możesz je kupić na konopieizdrowie.pl .Mnie bardzo pomogły na problemy z zasypianiem, także polecam bo przetestowane na własnej skórze


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 8:25 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Sie 24, 2018 8:19 am
Postów: 6
Regularnie kupuję nervomix control, jest ziołowy z meliska i dobrze a mnie działa, nie czuję się jakaś spowolniona tylko po prostu bardziej odpręzona, czuje ze schodzi ze mnie napiecie, to nawet po mięśniach da się odczuć, bo zawsze jak się stresuje to spinam miśnie karku, ramiona i potem mnie bolą.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Wto Sie 28, 2018 9:34 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Lip 15, 2018 5:49 pm
Postów: 50
może na początek spróbuj czegoś bez recepty, słyszałam ze ten (nie pamiętam nazwy) co go reklamują, że nie całe 5 PLN jest dobry i działa uspokajająco


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Śro Sie 29, 2018 2:06 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Sob Sty 20, 2018 5:30 pm
Postów: 34
Według mnie bardzo skuteczna jest naturalna melisa - pozwala się wyciszyć i uspokoić.

_________________
www.Optyk.Lublin.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 10:23 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Wrz 23, 2018 9:13 pm
Postów: 81
Zgadzam się, na mnie melisa działa najlepiej, kupuję taki ekstrakt w tabletkach: https://www.doz.pl/apteka/p128243-ZIELNIK_DOZ_Melisa_tabletki_powlekane_30_szt.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 12:53 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Lis 02, 2018 12:43 pm
Postów: 4
medytacja- nic lepiej nie uspokaja długoterminowo.

_________________
Wirtualna asystentka- www.asystentka.pro


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 10:03 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 12, 2018 8:28 pm
Postów: 23
Miejscowość: Kraków
W okresie nasilonego stresu polecam ashwagandhę, zwaną indyjskim korzeniem żeń-szenia, która jest jednym z bardziej znanych i cenionych ziół w Ajurwedzie. Stabilizuje nasz nastrój, wspomaga równowagę psychiczną i zmniejsza rozdrażnienie. Ułatwia odpoczynek, jak i spokojny sen.

https://zielonysklep.com/p/10/944/ashwagandha-aurospirul-proszek-suplementy.html
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 8:46 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lis 24, 2015 2:54 pm
Postów: 13
Sposob jest tylko jeden - wizyta u psychologa. Mysle ze on moze tu najbardziej pomoc. W okolicach Warszawy jesli tam mieszkacie, warto zajrzec do prywatnej kliniki Medox w Nowym Modlinie. Oni skupiaja bardzo dobrych psychologow


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Śro Lis 21, 2018 4:35 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Śro Lis 21, 2018 4:16 pm
Postów: 7
Jeżeli nic innego nie pomaga to może faktycznie warto zasięgnąć porady specjalisty, nie sądzisz? Poza tym uważam, ze warto codziennie pić ziółka plus byc aktywnym fizycznie dzięki czemu w znaczny sposób rozładujesz stres.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 11:40 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 2:13 pm
Postów: 103
ziołka dobra rzecz, szczególnie melisa ma takie właściwości uspokajające, ja wolę nervomix control zamiast herbatek, jak potrzeba to mogę w każdej chwili wziąć i też ma bogatszy skład bo ma też magnez, wyciągi z lawendy i głogu.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 12:33 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pon Gru 17, 2018 12:22 pm
Postów: 8
Chyba muszę o czymś takim pomyśleć przed świętami, już terz czuję mega spinę, ni emma jeszcze wszystkich prezentów, na koncie już blisko debetu i jak tu się cieszyć. Czy po tym nervomixie można prowadzić?


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Nie Gru 23, 2018 9:34 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Nie Gru 23, 2018 7:30 am
Postów: 5
emek napisał(a):
kiedyś mi psychiatra przepisal afobam. Nie brałem tego, miałem jedno opakowanie, z czego polowe wyrzuciłem do kosza. Jakoś nie widziałem różnicy po wzieciu połowki tabletki.


Afobam nie działa po połówce tabletki, efekt leku odczuwa się po około dwóch tygodniach.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 11:17 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Nervomix chyba z takich znajomych ja również polecam. Jest to lek bezpieczny nie powodujący efektów ubocznych. Nervomix poleciła mi moja mama i w niektórych sytuacjach również go mam zawsze pod ręką.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 2:40 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Wto Lip 11, 2017 1:45 pm
Postów: 42
Z racji tego, że akurat od kilku miesięcy przebywam w UK a pilnie potrzebowałam sobie przedłużyć receptę na lekarstwa umówiłam się na wideo konsultację na LekarzObok. ( Sama wolałam nie ryzykować, i nie kupować nic na własną rękę w obcym kraju). Lekarz bardzo miły, przeprowadził ze mną wywiad, wypisał receptę, siostra zrealizowała mi ją w Polsce i wraz z kopią recepty wysłała do mnie. Przesyłka doszła bez problemu.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności