Zdrowie
Zdrowy styl życia
- strona główna portalu

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne o zdrowym stylu życia
Obecny czas: Wto Mar 19, 2024 6:17 am

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pon Paź 30, 2017 5:36 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Maj 17, 2017 8:24 pm
Postów: 54
Moja znajoma korzystała kiedyś z pomocy na stronie bezproblemowo. Poza psychoterapią można tam też uzyskać jednorazową poradę poprzez e-mail czy porozmawiać telefonicznie. Warto zaznaczyć, że takie terapie są równie skuteczne co te tradycyjne przeprowadzane w gabinetach psychologów.


Góra
 Profil  
 

zdrowie



 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 4:09 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lut 05, 2018 3:41 pm
Postów: 12
Miejscowość: Chorz
Polecam olejki CBD zawierające kannabidiol, który nie ma właściwości psychoaktywnych. Uaktywnia on receptor serotoninowy 5-HT1A (hydroksytryptaminę), a także obniża poziom kortyzolu, czyli "hormonu stresu". Dlatego można stosować je w przypadku stresu, nerwów czy niepokoju.

https://konopieizdrowie.pl/CBD
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 9:12 am 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
Spróbuj sobie nervomix mi pomaga w każdej sytuacji. Można go dostać bez recepty także bez problemu go kupisz w każdej aptece. Dodatkowo jest bezpieczny dla organizmu nie uzależnia. Zerknij sobie również na inne produkty tej firmy https://adamed.expert/kategorie-produktow/. generalnie bardzo ich cenię za suplementy które nie powodują skutków ubocznych i są bezpieczne.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Śro Maj 02, 2018 1:42 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Czw Mar 07, 2013 6:30 pm
Postów: 55
Najłatwiej kupić tabletki na uspokojenie w aptece, ale to tyle zamaskuje objawy niestety :( polecam zacząć jakoś inaczej próbować, oddychanie mnie na przykład pomaga. Mam jeszcze inne sposoby, na przykład stawiam na aktywność fizyczną, jakiś dłuższy spacer, smog się skończył to trzeba to wykorzystać :d może czytanie i słuchanie muzyki? chociaż muszę podkreślić, że ogólnie ostatnimi czasy dużo mniej się stresuje i denerwuję, więc mniej mi tego odprężenia potrzeba. a to chyba wszystko zasługa Biovitalu który piję drugi miesiąc, mama mnie namówiła po grypie jak nie mogłam dojść do formy. Nie dość, że mnie wzmocnił to jeszcze super pomógł na nerwy. Ma witaminy z grupy B które pozytywnie wpływają na układ nerwowy.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 12:53 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Kwi 25, 2018 8:06 am
Postów: 30
Z środków bardziej dostepnych i łagodnych polecam melisę - zawsze pije przed snem na uspokojenie i działa bardzo dobrze, a poza tym jest smaczne :)

_________________
www.Enaturalnie.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 1:28 pm 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Maj 15, 2018 1:02 pm
Postów: 23
Może herbatka Yerba Mate? To zawsze doskonale dział na organizm, uspokaja i odpręża- zapraszamy :)

_________________
www.Imbryczek.net.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Śro Maj 30, 2018 2:21 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Nie Sie 27, 2017 7:48 pm
Postów: 40
kowalia89 napisał(a):
Tez szukam czegos sprawdzonego nie na recepte, co pozwoli mi sie uspokoic i nie stresowac w ciagu dnia :(

Jeśli meliska na ciebie nie działa (pamiętaj ze trzeba ją pić regularnie!) to polecam tabletki Nervomix. Sama je stosuję bo mamy teraz sporo stresu związanego z budową domu. Biorę jedną tabletkę na noc a rano budzę się wypoczęta i nie mam problemów z koncentracją :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 7:44 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 01, 2018 7:31 am
Postów: 1
Hej, ja jakoś do tabletek nie jestem przekonana, też miałam podobny problem swego czasu, zwłaszcza z wieczornym uspokojeniem po intensywnym dniu i z zasypianiem, kiedyś dostałam od męża herbatki funkcjonalne, ziołowe, naturalne i teraz to już mój rytuał - rano herbatka "na dobry dzień" a wieczorem na "spokojny wieczór" - i herbatka i sam rytuał pomogły mi się wyciszyć, polecam - zaglądnijcie sobie na www.cupandyou.pl,mają duży wybór różnych naturalnych herbat, widzisz co pijesz, fajna jest też "witalność" - lepiej coś naturalnego stosować i przyzwyczaić się do popijania herbatki niż do łykania tabletek, nawet tych naturalnych...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 12:34 pm 
Offline
New Member
New Member
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Cze 07, 2018 12:28 pm
Postów: 4
Mi podwójna meliska czasem pomaga, albo ziolowe tabletki. Takie tanie smierdzace z apteki

_________________
Stand by me......


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 9:28 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Czw Cze 21, 2018 8:53 am
Postów: 4
Są różne sposoby i na pewno warto próbować w szczególności naturalnych sposobów w tym ziół na uspokojenie, melisa to akurat jeden z nich, większości osób pomaga się wyciszyć.

_________________
www.KonopnaFarmacjaGdynia.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 11:59 am 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Wto Mar 20, 2018 2:21 pm
Postów: 8
Miejscowość: Zabrze
doraźnie u mnie pomaga nerwomix forte aczkolwiek stosuję tylko w na prawdę ciężkich sytuacjach, tak na co dzień to dobrze pić melisę w odpowiednich ilościach

_________________
http://www.cm311.pl


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 12:46 pm 
Offline
New Member
New Member

Dołączenie: Pią Cze 22, 2018 12:32 pm
Postów: 4
od dawna cierpię na problem z bezsennością i nerwicą. Musze przyznać że kojąco na mnie działa miód spadziowy. Nie wierzyłam ale po 3 miesiącach regularnego stosowania naprawdę działa.
Natura potrzebuje czasu :-)
Wkurzało mnie tylko że słoik jest ciągle obklejony ale niedawno znalazłam kulki miodowe z miodem spadziowym.
Rewelacja biorę kulkę albo dwie i po temacie.
Firma się nazywa future Food International o ile dobrze napisałam a kupiłam na www.globehoney.pl
Jeszcze jedno jest super, mam je teraz zawsze przy sobie i się nie kleją.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Śro Lip 11, 2018 10:39 pm 
Offline
Member
Member

Dołączenie: Śro Lut 15, 2017 9:29 pm
Postów: 92
Polecam naturalne olejki na bazie konopi https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 które nie zawierają w składzie chemii jedynie same naturalne składniki. Są bezpieczne dla organizmu nie uzależniają i nie powodują skutków ubocznych.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 10:45 pm 
Offline
Senior Member
Senior Member

Dołączenie: Pon Paź 10, 2016 8:28 pm
Postów: 130
dominikas napisał(a):
Polecam naturalne olejki na bazie konopi https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 które nie zawierają w składzie chemii jedynie same naturalne składniki. Są bezpieczne dla organizmu nie uzależniają i nie powodują skutków ubocznych.


ja również je polecam, ogólnie jestem osoba bardzo nerwowa i często było mi trudno zapanować nad sobą dopiero koleżanka poleciła mi olejki na uspokojenie właśnie zawierające w swoim składzie ekstrakt z konopi dużo lepiej się po nich poczułam uspokoiły i zrelaksowały.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: co na uspokojenie?
PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 8:45 am 
Offline
Junior Member
Junior Member

Dołączenie: Wto Lip 24, 2018 8:39 am
Postów: 16
Zgadzam się z powyższymi opiniami odnośnie olejków i warto bazować także na innych produktach na bazie konopi które są po prostu skuteczne i sprawdzone, mają szereg działań leczniczych.

_________________
www.MariMed.eu


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 81 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Planujesz na urlop? - http://wypoczynek.turystyka.pl/


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Redakcja serwisu zdrowo.info.pl informuje, że publikowane komentarze są prywatnym opiniami użytkowników forum i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. | polityka prywatności